مکزیک جدید جاده های بسته به گالوپ به توقف COVID-19

ممکن است 2 (UPI) — نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل گریشام دستور داده است تا تمام جاده ها به داخل و خارج از گالوپ تعطیل شود پس از شهر کوچک تجربه “مهار نشده گسترش” از رمان coronavirus.

او گفت که او مجاز مستند جمعه در پاسخ به شرایط اضطراری درخواست توسط گالوپ شهردار لوئیس Bonaguidi بود که سوگند به پنج شنبه.

“من تشخیص این درخواست غیر معمول است و به منزله یک اقدام شدید و اضطراری قدرت مجموعه ای را تحت Riot Control Act باید استناد صرفهجویی” Bonaguidi گفت. “اما COVID-19 شیوع در شهر گالوپ یک بحران در بالاترین مرتبه است. اقدام فوری لازم است.”

دفتر والی گفت: McKinley شهرستان که در آن گالوپ واقع در شمال غرب نیومکزیکو است 1,027 تایید موارد COVID-19 بیش از 30 درصد از دولت تعداد کل موارد. شهرستان گزارش 207 مورد در دو روز منتهی به منظور.

McKinley شهرستان دارای جمعیتی در حدود 72,000 مردم آن را هفتم پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است.

“نیازهای McKinley شهرستان هستند و این مهم در دولت” گفت: نیومکزیکو در کنگره پاتریشیا Lundstrom که منطقه شامل گالوپ. “افزایش تعداد و مرگ و میر نشان می دهد که ما باید اقدام فوری. همه باید این را جدی بگیرند و در خانه بمانند. این اقدامات تهاجمی هستند اما لازم است.”

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

یک مرد barbaques در یک اردوگاه چادر است که راه اندازی شده است برای بی خانمان ها در مرکز شهر سنت لوئیس در 30 آوریل. اردوگاه چادر در محل بوده است برای چند هفته باعث St. Louis شهردار Lyda Krewson به سفارش بی خانمان بود نقل مکان کرد و در مارس 1, با توجه به شرایط ناسالم و خطر coronavirus گسترش در میان 50 به علاوه چادر سایت. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

در علاوه بر این به بسته شدن همه راه ها به مدت سه روز جهت کرکره های تمام کسب و کار از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح هر روز و ممنوع وسایل نقلیه از حمل بیش از دو نفر است.

گالوپ مرزهای ملت ناواهو که تا به حال خود را افزایش موارد است. رزرو تبدیل به یک نقطه داغ برای همه گیر با در میان بالاترین میزان عفونت در ایالات متحده است.

چرا که برخی از 30 درصد از ساکنان زندگی بدون آب در حال اجرا و از آنجا که بسیاری از ساکنان زندگی در چند نسل خانواده دکتر Loretta Christensen, افسر ارشد پزشکی از نوجو منطقه هند خدمات بهداشت گفت: پنج شنبه.

کریستنسن گفت: در اوایل این هفته که گالوپ شیوع محور اتحاد میان ساکنان بی خانمان.

“این مایه تاسف شد شیوع بیماری را از محلی سم زدایی از مرکز که در آن مردم زندگی می کردند در یک جمع تنظیمات” کریستنسن گفت.

ناواهو وزارت بهداشت گزارش 164 موارد جدید پنج شنبه در مجموع تعداد موارد 2,141. شده اند وجود دارد 71 مرگ و میر.

جدید مکزیک بیش از 3500 مورد از coronavirus و 131 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز ردیاب. ایالات متحده 1.1 میلیون نفر و حدود 65,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im