جدید مینیاپولیس فرمان می تواند حذف نیاز برای پلیس

27 ژوئن (فردا) — مینیاپولیس شورای شهر رای دادند و جمعه به اتفاق آرا به تصویب یک فرمان است که اگر مورد تایید رای دهندگان را حذف نیاز برای یک اداره پلیس از شهر منشور.

این فرمان باعث ایجاد یک بخش از جامعه ایمنی و پیشگیری از خشونت که می تواند شامل “مجوز افسران صلح” اما نمی خواهد نیاز به انجام این کار.

تبلیغات

فعلی شهرستان منشور نیاز شهرستان به اداره پلیس و صندوق نیروی حداقل .0017 کارکنان در هر ساکن ،

تغییر آن را نیاز به یک نصب شد و اعضای شورا در حال استفاده از تسریع روند دریافت پیشنهادی خود را اندازه گیری در انتخابات ماه نوامبر.

“ما متعهد به جامعه و روند تعامل است که تنها فقط آغاز است. این رای را در انتخابات در ماه نوامبر به عنوان من امیدوارم که آن را می دهد رای دهندگان فرصتی برای بررسی در در وسط است که روند تعامل به ما بگویید که ما در مسیر درست هستند. من معتقدم که چیزی که حق ما را به انجام آن را به رای دهندگان از مینیاپولیس به این تغییر” عضو شورای استیو فلچر گفت.

سه هفته پیش یک اکثریت اعضای شورای متعهد به شروع defunding پلیس در پی قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران.

عضو شورای Cam Gordon گفت: روز جمعه رای سازگار بود با قبلی وعده داده است.

“آن چیزهایی است که ما به نام به اداره پلیس رفته” گوردون گفت. “قطعا وجود دارد یک ارائه در اینجا است که اجازه می دهد این شورا و یا در آینده شورا برای حفظ یک بخش از اجرای قانون خدمات, اما من فکر می کنم آنچه که ما باید انجام دهید این است که امکان وجود دارد و صحبت کردن با مردم در مورد آنچه در آینده باید مانند نگاه.”

عضو شورای Andrea جنکینز با بیان برخی از تردید.

“ما می توانیم تغییر نام عمومی ایمنی — شما می دانید آرایش-اما تا زمانی که ما واقعا آدرس نژاد پرستی چیزی است که رفتن به تغییر” جنکینز گفت WCCO.

جدید وزارت امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت خواهد بود نامزد دریافت جایزه توسط شهردار و تصویب شورای شهر و را “غیر-تجربه اجرای قانون در جامعه, خدمات ایمنی, از جمله, اما نه محدود به بهداشت عمومی و/یا رویکردهای عدالت ترمیمی” با توجه به آزادی مطبوعات از شورای شهر.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: او هنوز هم سوال در مورد آینده از اداره پلیس است.

“ما نیاز به دقت و دقت راه حل باید مطابقت با دقت از آسیب است که در ابتدا وارد” فری گفت.

فری همچنین گفت که او “ایستاده” فعلی رئیس Medaria Arradondo.

“تا حدی این demotes او را تسکین می دهد او را از قدرت باعث می شود آن را سخت تر برای او و چون او شده است به گزارش به 14 نفر یک تغییر ساختاری ساخته شده بدون تعامل جامعه من فکر می کنم که همه یک مشکل” فری گفت.