Feb. 18 (UPI) — دانشمندان بازیافت به طور کامل بیان نئاندرتال در اسکلت برای اولین بار در 20 سال از “گل دفن” سایت در Shanidar غار در کردستان عراق.

باقی مانده تنه استخوان و خرد شده جمجمه ارائه شده محققان یک فرصت برای بررسی شیوه های تدفین نئاندرتال.

حدود نیم قرن پیش جزئی باقی مانده از ده نئاندرتال مردان و زنان و کودکان بودند کاوش های باستان شناسی از Shanidar غار. برخی از باقی مانده بودند فشرده و باستان شناس رالف Solecki که منجر به حفاری در بر داشت توده گرده در اطراف یکی از اسکلت.

Solecki استدلال این ترتیب از بدن و غلظت زیادی از گرده ثابت نئاندرتال ها هدفمند دفن مرده خود را و انجام مراسم و مناسک مربوط به گل.

در چندین دهه است که به دنبال وجود دارد مقدار اختلاف بیش از اهمیت Solecki را کشف و تفسیر او از این شواهد است.

هنگامی که یک تیم از دانشمندان بین المللی تصمیم گرفت دوباره به معروف نشستن آنها تنها برای بازیابی نمونه رسوب — و به پایان رسید تا پیدا کردن باقی مانده از دیگر نئاندرتال لقب Shanidar Z.

این تیم از محققان عمدتا از بریتانیا و کردستان عراق می خواستم برای رفتن به گل سایت دفن به استفاده از فن آوری های جدید.

“تحقیقات بسیار در نئاندرتال ها چگونه درمان می شود مرده خود را به شامل بازگشت به یابد و از شصت یا حتی صد سال پیش زمانی که باستان شناسی تکنیک های بیشتر محدود است که تنها شما می شود و تا کنون” اما Pomeroy, یک باستان شناس در دانشگاه کمبریج گفت: در انتشار اخبار. “به شواهد اولیه از جمله کیفیت از این معروف نئاندرتال سایت به ما اجازه خواهد داد به استفاده از فن آوری های مدرن برای کشف همه چیز از DNA باستانی به مدت طولانی-برگزار سوال در مورد نئاندرتال راه از مرگ و این که آیا آنها شبیه به خود ما است.”

در سال 2016 در حالی که جمع آوری نمونه رسوب از عمیق ترین غار را سنگر محققان دریافتند یک دنده و استخوان.

“ما فکر کردیم که با شادی ما می شود قادر به پیدا کردن مکان های که در آن آنها تا به حال در بر داشت نئاندرتال ها در 1950s به دیدن اگر ما می تواند تاریخ اطراف رسوبات گفت:” Graeme بارکر استاد دانشگاه کمبریج است مک دونالد موسسه باستان شناسی. “ما انتظار نیست برای پیدا کردن هر گونه نئاندرتال استخوان است.”

پس از دنده چند مهره کمری پدید آمده است. بعدی باستان شناسان بازیافت باقی مانده از مسجل مشت. در نهایت دانشمندان دریافتند یک جمجمه و تقریبا تمام بدن را به نیم تنه و همچنین دیگر مشت.

اولیه خود را تجزیه و تحلیل باقی مانده از این هفته منتشر شده در مجله باستان نشان می دهد باقی می ماند 70,000 سال است.

محققان در این پروژه در حال حاضر در حال کار برای ایجاد یک دیجیتال بازسازی نئاندرتال های فسیلی و همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل بیت از پوسته و بقایای باستان موش و حلزون برای درک بهتر تغییرات آب و هوا است که اتفاق می افتد 70 ، 000 سال پیش. محققان همچنین تجزیه و تحلیل آثار گرده و زغال چوب را به یاد چه نئاندرتال ها پناه در Shanidar غار ممکن است پخت و پز و خوردن است.

دانشمندان هنوز در مراحل اولیه تجزیه و تحلیل شواهد جدید کشف شده از Shanidar غار اما با توجه به جدید مطالعه یافته های اولیه نشان می دهد تدفین شدند هدفمند.

“جدید حفاری نشان می دهد که برخی از این اجساد گذاشته شد و در یک کانال در کف غار ایجاد شده توسط آب بود که پس از آن بوده است عمدا حفر آن را عمیق تر گفت:” بارکر. “قوی وجود دارد شواهد اولیه که Shanidar Z بود عمدا به خاک سپرده شد.”

Solecki کشف 50 سال پیش بود که یکی از اولین پیشنهاد به نئاندرتال ها بودند بیش از حیوانی دیکتاتورها.

بیش از دهه گذشته خود تفسیر تا حد زیادی توجیه شده است. دانشمندان شواهد کافی که نئاندرتال نوآورانه و سازگار و شگفت انگیزی پیچیده قادر به شروع خود سوزی ایجاد ابزار پیچیده و تولید هنر سنگ.

“در سال های اخیر ما شاهد افزایش شواهد که نئاندرتال پیچیده تر از آنچه قبلا فکر می کردم از غار نشانه گذاری برای استفاده از تزئینی پوسته و رپتور چنگال” Pomeroy گفت. “اگر نئاندرتال بودند با استفاده از Shanidar غار به عنوان یک محل حافظه برای تکرار مراسم تدفين مرده های خود را در آن نشان می دهد پیچیدگی فرهنگی به منظور بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im