زمان را برای شب تاریخ. همیشه به او بگویید که شما او را دوست دارم. لذت بردن از هر دقیقه است. … نوشیدن مقدار زیادی شراب!

پیام پر از آرزوهای خوب و مشاوره شدند jotted در دستمال برخی از خواندن با صدای بلند بر روی آی فون توسط جنوب غربی پرواز به عنوان داستین و کارن مور گهواره خود را به تازگی به تصویب رسید و هشت روز کودک در مسیر به فرودگاه لانگ بیچ.

داستان بونا پارک زن و شوهر را بداهتا در پرواز حمام نوزاد – که اتفاق افتاده است در ماه نوامبر گذشته بود اما در رسانه های اجتماعی این هفته رفته ویروسی مردم سن شروع صداسازی بازتابی در مورد چگونگی غریبه اضافه شده به این خانواده لحظه های خاص افزایش یافت در حالی که آنها در سراسر آسمان است.

داستین و کارن مور از بونا پارک داده شد بداهتا در پرواز حمام نوزاد در حالی که آوردن آنها به تصویب رسید خانه کودک از کلرادو یک داستان گسترش یافته است که این هفته پس از او نوشته شده و آن را در رسانه های اجتماعی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از داستین مور)

بالا و فراتر از آن

داستین مور شده است در کسانی که پرواز — شما می دانید آنهایی که با کودک جیغ و مسافران در نزدیکی نورد چشمان خود را.

اما او و همسرش بودند که آوردن آنها به تصویب رسید به کالیفرنیا در یک پرواز از کلرادو بیش از حد به وجد آمدیم بود نگران آشفته پرواز با داد و بیداد کن نوزاد.

برای نه سال آنها تا به حال تلاش برای یک نوزاد با چند سقط جنین در طول راه. پس از رفتن را از طریق روند تصویب آنها قادر به آوردن نوزاد خود را (که نام آنها را نمی های عمومی هستند چرا که آنها هنوز هم در روند تصویب) به اورنج کانتی صفحه اصلی.

حتی قبل از گرفتن در پرواز هر کس که به خصوص به خوبی برای خانواده مور گفت. “این احساس مانند ما بودند که به تماشای بیش از بسیاری از مردم شد و بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به ما,” او گفت:.

نوزاد در خواب, for the most part, اما پس از آن شروع به سر و صدا زمانی که او نیاز به یک تغییر پوشک.

“پس از استعلام در مورد فضا برای یک جدول تغییر یک متفکر پرواز (نام جنی) پاکسازی فضا در پشت هواپیما و به ما حریم خصوصی” مور دقیق در توییتر در پست مورخ Feb. 9. “پس از یک تغییر جنی و دیگری مسافر قدردانی کرد من دختر زیبا و مودبانه پرسید: چه باعث شده بود یک پرواز با چنین جوان نوزاد.”

مور دقیق خود را تصویب داستان. آنها گفت: به شما تبریک میگوییم و 10 دقیقه بعد یکی دیگر آمد همراه و پرسش در مورد دختر خود را.

مور در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه, فوریه. 13 گفت که او و همسرش نیست توجه زیادی زمانی که او شنیده ام یک پرواز صحبت در آی فون.

“تا زمانی که آنها را بگو:” ما در حال رفتن برای مردن,’ شما نمی واقعا توجه او گفت:” با خندیدن.

اما به جای اضطراری همراه بابی اعلام کرد وجود یک مهمان ویژه در هیئت مدیره تنها هشت روز ،

“ما رد و بدل نگاهها مانند ‘آیا شما از شنیدن این بیش از حد’?” مور به یاد می آورد. “او در مورد عبور در اطراف دستمال و قلم. از آنجا که چگونه آن را steamrolled با همه تشویق و سوت و هیجان زده است.”

آن را سخت برای پیدا کردن کلمات به صورت لحظه بود, او گفت:. آن را بیش از رفتن “بالاتر و فراتر از آن.”

“ما در خانه نشسته لال قدردانی به مردم نگه داشته peeking بیش از صندلی های خود به تبریک ما” توییتر خود داستان می خواند. “خدمه جمع آوری دستمال سپس با خواندن چند از مورد علاقه خود را بر روی آی فون.”

در میان 60 یا تا دستمال وجود دارد مشاوره مانند برای ماساژ کودک پا و هشدار در مورد چگونه سریع دوران کودکی می رود. پیام باید پس از وارد شده به یک دفترچه یادداشت.

این یکی از آخرین پیام های زن و شوهر به عنوان خوانده شده که گیر با آنها بیشتر است.

“کسی که گفت: 64 سال قبل آنها به تصویب رسیده بود و زندگی خود را بهتر بود چون از آن و خدا ما را برای تصمیم گیری ما ساخته” مور گفت. “ما نمی شک در مورد اتخاذ مهم نبود مردم چه گفت – ما قرار بود به منظور بالا بردن او و آموزش او را به خوبی می شود و یک فرد خوب است. (اما) آن را مانند glimpsing به آینده است.”

خانواده جنوب غربی

مور آغاز توییتر موضوع با کلمات: “آن را دشوار شده است در هفته است.”

“من خشمگین بود با کسی که گفت: چیزی به یکی از دانشجویان گفت:” مور که یک دانشجوی دکترای بهداشت عمومی و پیشگیری از بیماری at UC Irvine, به عنوان به خوبی به عنوان یک معلم در Cal State ساحل طولانی است که دارای تخصص در مواد غذایی و تغذیه.

او در نظر گرفته شده ارسال و در مورد آنچه او را ناراحت به دریچه در مورد آن آنلاین. اما به جای او نوشت: در مورد این تجربه مثبت ماه پیش برای کمک به الهام بخشیدن به دیگران که ممکن است با داشتن یک روز بد.

این زن و شوهر به اشتراک گذاشته بود داستان در مورد پرواز دوش کودک با دوستان و خانواده و حتی با ارسال نامه ای به جنوب غربی می گویند با تشکر — اما آنها تا به حال برای عموم نوشته شده در مورد آن در رسانه های اجتماعی.

“این آمد و احساس مانند یک زمان خوب” مور گفت. “شاید من تا به حال یک یا دو دوست که با داشتن یک هفته بد بیش از حد.”

آنها تا به حال بسیار خوشحال می شود در مورد, بعد از همه.

در روزهای اخیر با وجود داشتن یک پوشک بدبختی دقیقه قبل مور صحبت کرد خوش به دختر خود خواستار “بادام زمینی.”

“او خوب عزیزم. هنگامی که او می خواهد عشق او به شما اجازه می دانم … او دوست دارد به لبخند و او را به تکان دادن سلاح های خود را. او بسیار رسا” افتخار پدر گفت: پنج شنبه. “(والدین) است که بهترین کار من تا به حال در زندگی من است. آن را به چالش کشیدن با هر چیز دیگری کار و مدرسه. این یکی کمی در بالای لیست هر روز بد ساخته شده است بهتر است با او در اطراف.”

غرب در یک بیانیه گفت: شرکت هواپیمایی خوشحال بود برای اضافه کردن به این خانواده لحظه خاص است.

“مردم ما بهترین های ما دارایی و بدیهی است در مهربانی و قلبی که خدمه ما نشان داد به این مشتریان در طول یک زمان خاص در زندگی خود” نوشت: Derek K. هوبارد غرب را Sr. متخصص برای ارتباطات خارجی است. “ما در سال جدید والدين شادی و آرزو آنها را یک عمر از عشق و نوزاد snuggles.”

مور گفت: انتظارات خود را برای پروازهای همواره بسیار کم است.

“من تا به حال یک زن و شوهر بد, پرواز,” او گفت:. “من به و از یک مقصد بدون توفنده و من خوشحال خواهید بود. با چیزهایی که اتفاق می افتد در پروازهای هواپیمایی — وجود هزاران پرواز که اتفاق می افتد در تمام طول روز — ما اغلب فکر می کنم از چیزهایی که بد است.”

او گفت که او در مورد ارسال تجربه تفکر تنها چند ممکن است خواندن آن شده است و ضعف به عنوان داستان پس از واشنگتن پست نوشت: در مورد آن است.

“ما سپاسگزار برای پرداخت به جلو عشق,” او گفت:.

و زمانی که آنها را در ماجراجویی های بعدی خود را با نوزاد خود را در دو آنها می دانند که چگونه آنها خواهید بود سفر.

“ما یک خانواده جنوب غربی برای زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su