جدید سرطان پروستات, قرص ممکن است کار بهتر از تزریق محققان می گویند

برای مردان مبتلا به سرطان پروستات پیشرفته جدید, هورمون درمانی قرص کار می کند بهتر از استاندارد تزریق-و حمل مقدار کاهش خطر حمله قلبی یا سکته مغزی یک کارآزمایی بالینی پیدا کرده است.

این دارو به نام relugolix است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا. اگر آن را می شود چراغ سبز آن خواهد بود “بازی تغییر” گفت: دکتر نیل ساحل محقق در دادگاه.

تبلیغات

هورمون درمانی شده است یک استاندارد برای درمان سرطان پروستات پیشرفته-از جمله مواردی که تومور گسترش یافته است فراتر از غده پروستات و یا عود پس از درمان با عمل جراحی یا پرتودرمانی.

هدف این است که برای سرکوب آندروژن هورمون ها از جمله هورمون تستوسترون زیرا آنها سوخت رشد تومورهای پروستات.

در حال حاضر که معمولا انجام می شود با تزریق مواد مخدر به نام آگونیست LHRH. مشکل این است که مواد مخدر در ابتدا باعث افزایش تستوسترون قبل از شدت برش سطح هورمون. که موج می تواند باعث سرطان مربوط به علائم مانند درد استخوان و مشکلات ادراری به شعله ور شدن.

“این مانند در اختیار داشتن یک نژاد و گفتن مردم به اول را 10 گام به عقب و سپس شروع به در حال اجرا گفت:” ساحل مدیر پزشکی کارولینای Urologic مرکز تحقیقات در گل تلفونی ساحل, S. C.

در مقابل relugolix — گرفته شده که روزانه یک قرص — به سرعت باعث کاهش سطح تستوسترون محاکمه یافت.

حتی مهمتر از ساحل گفت: این کاهش خطر بیماریهای قلبی عروقی “را رویدادهای” را — به عنوان تعریف یک حمله قلبی, سکته مغزی و یا مرگ از هر علت.

تبلیغات

بیش از 48 هفته است که خطر ابتلا به 54 درصد کاهش در میان مردان داده شده relugolix در مقابل یک استاندارد LHRH agonist به نام leuprolide.

“است که بسیار مهم است” گفت: دکتر ویلیام Cance ارشد پزشکی و علمی افسر برای انجمن سرطان آمریکا.

“این دارو تقریبا کنترل تمام جعبه” گفت: Cance بود که نه درگیر در مطالعه است.

تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در این دارو را در دراز مدت عملکرد او اشاره کرد. اما اگر آن را تایید Cance گفت: این امر به احتمال زیاد مورد علاقه بیش از آگونیست LHRH.

این یافته ها منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) و به طور همزمان روز جمعه گزارش داد در مجازی annual meeting of the American Society of Clinical Oncology.

محاکمه بودجه توسط دارو ساز Myovant علوم درگیر 930 مردان مبتلا به سرطان پروستات پیشرفته. آنها به طور تصادفی به یکی از دو را relugolix و یا دریافت leuprolide تزریق هر سه ماه.

در روز مردان در relugolix دیدم سطوح تستوسترون آنها قطره به سطوح پایین. کسانی که با توجه leuprolide نشان داد که انتظار می رود افزایش تستوسترون قبل از انداختن به سطح مورد نظر در اطراف در شب 29.

و هنگامی که این دارو متوقف شد, سطح تستوسترون در بازگشت به حالت عادی خیلی بیشتر به راحتی در مردان با مصرف relugolix.

“بنابراین شما به راحتی می توانید آن را به نوبه خود و به نوبه خود آن را” Cance گفت. که مهم او اشاره کرد برای مردان که در دوره های کوتاه تر از هورمون درمانی — مربوط به پرتو درمانی ،

مهم ترین تفاوت هر چند در ایمنی. فقط بیش از 6 درصد از مردان در leuprolide دچار حمله قلبی یا سکته مغزی و یا فوت کرد-در مقایسه با کمتر از 3 درصد از کسانی که در relugolix يافتهها نشان داد.

تبلیغات

ساحل گفت: بسیاری از مردان مبتلا به سرطان پروستات در نهایت مرگ از بیماری های قلبی عروقی. با بهبود درمان و جلوگیری از مرگ و میر ناشی از این سرطان را حدود 27 درصد به 34 درصد از بیماران مرگ از قلب های مربوط به علل مطالعات نشان می دهد.

روشن نیست که چرا آگونیست LHRH بالاتر خطر بيماريهای قلبی عروقی Cance گفت.

اما محققان بر این باورند که این داروها ممکن است باعث از قبل موجود پلاک در شریان ها به پارگی. که می تواند مسدود کردن رگ های خونی و باعث حمله قلبی و یا سکته مغزی.

Relugolix می کند حمل معمول عوارض جانبی تستوسترون سرکوب ، گرگرفتگی و خستگی و یبوست و اسهال شد و شایع ترین.

در ضمن خوراکی هورمون دارو در حال حاضر در بازار به نظر می رسد برای کمک به برخی از بیماران مبتلا به سرطان پروستات دیگر زندگی می کنند. که با توجه به یک مطالعه جداگانه نیز چاپ شده در NEJM و ارائه شده در این نشست بود.

آزمایشی شامل 1,400 مردان که سرطان پروستات بود و پیشرفت با وجود استاندارد درمان هورمونی اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دور سایت ها در بدن است. آنها به طور تصادفی به اضافه کردن یا مواد مخدر — به نام enzalutamide (Xtandi) — و یا یک قرص دارونما به درمان هورمونی.

به طور کلی مردان در enzalutamide جان سالم به در برد دیگر. خود را در ميانه بقا بود 67 ماه, معنی نیم دیگر زندگی می کردند و نیمی از درگذشت هر چه زودتر. ميانه بقا در گروه دارونما شد 56 ماه.

این دارو در حال حاضر تایید شده برای این بیماران بر اساس داده ها نشان از آن کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان پروستات است. یافته های جدید نشان می دهد که بقای کلی بهتر است بیش از حد.

اطلاعات بیشتر

انجمن سرطان آمریکا در هورمون درمانی برای سرطان پروستات است.

تبلیغات

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de