گزارش جدید: بزرگ نفت پول گودال به درو محرک میلیاردها

واشنگتن – فدرال رزرو فقط اعلام کرد که 750 میلیارد دلار در بدهی های شرکت های بزرگ-خرید به عنوان بخشی از بودجه ساخته شده در دسترس از طریق محرک. بزرگ شرکت های نفتی ایستاده به درو و در عین حال یکی دیگر از میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ، به عنوان کسب و کارهای کوچک در سراسر آمریکا مبارزه و بیکاری به شدت افزایش یک تجزیه و تحلیل جدید از دوستان زمین اسناد پولهای مالیات دهندگان تامین می شود که کمک بزرگ نفت و متحدان آن در کنگره در حال تلاش برای امن. دیگر تجزیه و تحلیل اخیر از دوستان زمین ریخته و نور بیشتر در مورد چگونه نفت و گاز و fracking شرکت های ایستاده برای بهره مندی از بسته های مشوق.

بالا خطوط از تجزیه و تحلیل جدید عبارتند از:

  • اکسون موبیل شورون و Conoco با هم هستند واجد شرایط برای $19.4 میلیارد دلار در منافع بالقوه بر اساس رتبه بندی اعتباری خود را و برجسته بدهی های بلند مدت
  • وجود دارد 12 fracking متمرکز شرکت های نفت و گاز که به طور بالقوه می تواند واجد شرایط برای این برنامه جدید است. آنها ممکن است واجد شرایط برای بیش از $24.1 میلیارد دلار در مزایای بالقوه است.
  • عمده fracking شرکت قاره منابع بدهی که به تازگی کاهش داد و به درجه زیر سرمایه گذاری توسط S&P به طور بالقوه واجد شرایط تا آنجا که 1.5 میلیارد دلار تحت ضعیف تر از استانداردهای اعلام شده از سوی فدرال رزرو.
  • به عنوان بلکراک آغاز می شود خرید “عملکرد بالا” تبادل وجوه معامله (Etf) به تقویت بدهی شرکت های بزرگ بازار شرکت های انرژی (عمدتا نفت و گاز) به نفع ایستاده نامتناسب به عنوان بزرگترین و تنها صادر کننده اوراق قرضه را در 11 درصد از کل بازار ایالات متحده.

Lukas راس ارشد تحلیلگر سیاست با دوستان زمین با صدور بیانیه زیر را در پاسخ:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شرکت نفت کمک مالی به سادگی پرتاب پول خوب پس بد است. کنگره و دموکرات ها باید جلوگیری از این جریان بی پایان از جزوات به یک صنعت است که با بهره برداری از بحران بهداشت عمومی برای به دست آوردن مالی. این پتانسیل بازده عمده به همکاران کمپین هستند حداقل کارآمد راه دوباره شروع اقتصاد و فقط خدمت به غنی سازی نفت مدیران. شرکت های نفتی در حال تلاش برای زدن توپ های مالی حساب خود را fracking افتضاح و کنگره نباید فعال کردن اعتیاد خود ،

به جای پمپاژ پول به یک غیر مسئولانه صنعت است که نقش پوسته بازی با بدهی های خود را, کنگره باید تمرکز بر ارائه پشتیبانی مستقیم برای کارگران و جوامع در خط مقدم از coronavirus. شرکت نفت اوراق قرضه هستند هیچ جایی برای سرمایه گذاری در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im