گزارش جدید محکوم سن تبعیض در رای گیری در خانه در سراسر هفت کشور به عنوان قانون اساسی

واشنگتن – امروز یک ائتلاف دموکراسی سازمان های حمایتی و قانون اساسی دانشمندان منتشر شده یک گزارش جامع با عنوان “تبعیض سنی در رای دادن در خانه است.” این استدلال می کند که قوانین در هفت متحده—ایندیانا, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی تنسی و تگزاس—که هیچ بهانه ای رای در صفحه اصلی گزینه تنها برای افراد مسن رای دهندگان را نقض بیست و ششم متمم. همچنین این پرسش اساسی از یک لایحه به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به قانون در ایالت میسوری است که گسترش می یابد و رای در صفحه اصلی گزینه های در سال 2020 اما به صراحت می سازد آن را آسان تر برای کسانی که بیش از 65 به استفاده از آن. نویسندگان تماس فوری برای دادخواهی به چالش کشیدن این اساسنامه.

این گزارش که توسط یک پروژه مشترک در برابر شهروندان اندرو گودمن بنیاد UCLA حق رای پروژه Stris & ماهر ملی رای دادن در خانه, موسسه و دانشگاه کنتاکی استاد حقوق Joshua A. داگلاس.

“این [بیست و ششم] متمم تاریخچه و کنگره قصد نشان می دهد که دادگاه به احتمال زیاد پیدا کردن این قوانین خلاف قانون اساسی به ویژه در نور از چالش های جدید ارائه شده در میان COVID-19 همه گیر” نویسندگان این گزارش توضیح دهد. “این قوانین استفاده از سن به ایجاد دو کلاس از رای دهندگان یک با دسترسی آسان تر به صندوق های رای از سوی دیگر—و کار برای abridge حق رای از رای دهندگان جوان. که عمل جراحى تحت بیست و ششم متمم قانون اساسی.”

این گزارش شامل رمان تجزیه و تحلیل داده ها برای مشخص نشان می دهد آسیب های ناشی از این قوانین تبعیض آمیز. نویسندگان برای مثال پیدا کردن: “در کشورهای که در آن رای دهندگان زیر 65 سال نمی توانند در خانه بدون بهانه رای دهندگان که در حال 65 ساله و مسن تر شامل حدود 65 درصد از همه چنین اند. اما در کشورهای بدون این مقررات استفاده از در خانه آراء بسیار بیشتر به طور مساوی توزیع شده به عنوان مسن رای دهندگان را تشکیل می دهند تنها 39 درصد از آرا از خانه در این کشورها است.”

این گزارش های عمومی ساخته شده است تنها چند هفته پس از یک دادگاه فدرال اعطا دستور مقدماتی در تگزاس در تگزاس از حزب دموکرات v. ابوت در بخش بیست و ششم متمم زمینه.

بیانیه ای از جیسون هارو مدیر اجرایی و مشاور رئیس از شهروندان برابر و همکاری نویسنده این گزارش: “این گزارش نشان می دهد که وجود خواهد داشت موانع قابل توجهی برای برگزاری امن انتخابات در این سال — به خصوص برای رای دهندگان. اما قانون اساسی اجازه نمی دهد متحده را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که می توانید به راحتی و چه کسی نمی تواند. 26 متمم مانع از هر گونه تبعیض سنی در روند رای گیری. ما هیجان زده به همکاری با این گروه به گسترش این کلمه در و دور و گسترده است که این قوانین در حال تاثیرگذار و نمی تواند ایستاده.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“پنجاه سال پیش ملت ما آمد و با هم در سراسر حزبی خطوط به گواهی که صدای جوان بودند و حیاتی برای سلامت دموکراسی ما با تصویب بیست و ششم متمم. با وجود که بسیاری از ایالت ها امروز با استفاده از تاکتیک های مختلف برای سرکوب جوانان رای دادن. این گزارش مهم آشکار آشکار تبعیض سنی در رای گیری غایب و تاثیر آن در سراسر سن گروه. من امیدوارم که آن است که یک شوکی که به ما کمک می کند تا تحقق وعده بیست و ششم متمم و اطمینان حاصل شود که صدای جوان و رای یک نیروی قدرتمند در دموکراسی در بخشی از ریختن نور را در چگونه قوانین که ممکن است به نظر می رسد بی ضرر با اینحال unconstitutionally تبعیض در حساب سن برای جوانان کلاس و فراتر از آن می گوید:” Yael Bromberg, Esq., مشاور رئیس برای حق رای در اندرو گودمن بنیاد و بیست و ششم متمم متخصص و همکاری نویسنده این گزارش است.

بیانیه ای از استاد Joshua A. داگلاس از دانشگاه کنتاکی J. دیوید روزنبرگ دانشکده قانون و همکاری نویسنده این گزارش: “حق رای ترین و اساسی مهم درست در دموکراسی ما. آن را نمی توان انکار کرد و یا خلاصه-به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. این گزارش توضیح می دهد مهم در توسعه است که در ادامه مبارزه به عنوان ما به دنبال رسیدن به یک اتحاد کامل تر.”

بیانیه ای از چاد دونن از بنیانگذاران و مدیر دادخواهی از UCLA حق رای پروژه: “خوشبختانه متحده در سراسر کشور در دو حزبی راه حال پیدا کردن راه برای برگزاری انتخابات دموکراتیک در این بیماری همه گیر بار. کسانی که چند متحده که اصرار بر تلاش برای انتخاب رای دهندگان می خواهید آنها را اجرا خواهد کرد به U. S اساسی است. 26 متمم تضمین حق رای تجویز می شود به همان اندازه بدون توجه به سن و آن باقی مانده است در اثر حتی در طول یک ملی بهداشت و درمان اضطراری است.”

بیانیه ای از مت بارتو از بنیانگذاران و استادان مدیر UCLA حق رای پروژه: “زمانی که 26 متمم گسترش حق رای به 18 ساله ها در سال 1971 آن را به وضوح اعلام کرد که نمی تواند در برابر تبعیض رای دهندگان با سن. رای گیری غایب سیستم های که با استفاده 65 و شهروندان مسن اما نیاز به افراد زیر سن 65 سالگی به پرش از طریق hoops اضافی در حال تخطی از 26 متمم. این تحقیقات مهم در پیشبرد حقوقی نظریه و شواهد تجربی که 26 متمم می تواند و باید مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از حق رای همه آمریکایی بدون در نظر گرفتن سن.”

بیانیه ای از مایکل Donofrio از Stris & ماهر و همکاری نویسنده این گزارش: “Stris & ماهر مفتخر است که با این برجسته ائتلاف قانون انتخابات طرفداران پژوهشگران و دانشمندان علوم سیاسی و حزبی در انتخابات کارشناسان امنیتی برای کمک به مطمئن شوید که هر شهروند می تواند با خیال راحت و آزادانه خود را به ورزش اساسی حق رای”.

بیانیه ای از کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه و ائتلاف: “یک دموکراسی قوی بستگی به جمعی ما حق رای دادن. که حق را نمی توان انکار کرد و بر اساس سن. این گزارش بسیار مهم در پیشبرد و برجسته نیاز فوری برای برخی از کشورها برای تغییر رای خود را در قوانین برای دیدار با روشن قصد مندرج توسط 26 متمم و اطمینان حاصل شود هر واجد شرایط رای دهندگان می توانند رای در یک خانه امن و ایمن و در دسترس در راه است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im