گزارش جدید ارائه نقشه راه برای رسیدن به کربن-رایگان حمل و نقل

فیلادلفیا – حمل و نقل بزرگترین منبع آلودگی گرمایش جهانی در ایالات متحده ساخت آن آب و هوا دشمن شماره یک. در سطح جهانی در امریکا سیستم حمل و نقل مسئول بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای از کل اقتصاد از فرانسه و انگلستان ترکیب شده است. اما یک گزارش جدید از محیط زیست امریکا تحقیقات و سیاست های مرکز و مرزی گروه توضیح می دهد که چگونه ما می تواند ساخت یک صفر-کربن حمل و نقل آینده – همه در حالی که تمیز کردن هوا و ایجاد امن تر و سالم جوامع است.

تحت عنوان مقصد: کربن صفر: سه استراتژی برای تبدیل حمل و نقل در امریکا این گزارش به نظر می رسد در عوامل زمینه ای بالا در حمل و نقل گازهای گلخانه ای و پیشنهاد سیاست جدید راه حل. آمریکایی ها درایو بیش از 10 ، 000 مایل از یک سال به طور متوسط اغلب در ناکارآمد گاز سوز وسایل نقلیه. ضعیف حمل و نقل عمومی و شرایط نا امن برای پیاده روی یا دوچرخه سواری را ترک بسیاری از آمریکایی ها با چند خوب کم کربن گزینه های حمل و نقل.

“امریکا سیستم حمل و نقل است که با توجه به صفر کربن ارتقا” گفت: تونی Dutzik صندلی از محیط زیست امریکا تحقیقات و سیاست های مرکز آب و هوا و تیم ارشد سیاست تحلیلگر مرزی ، “با تمیز کردن اتومبیل های برقی و اتوبوس و امن خیابان برای پیاده روی و دوچرخه سواری می تواند ما را نیش می زنند از امریکا کمک به گرم شدن کره زمین. این گزارش نشان می دهد که چگونه این می تواند انجام شود.”

این گزارش به تشریح سه گل که دست یافتنی شده با سیاست ها و فن آوری های موجود. این اهداف می تواند کمک به از بین بردن گازهای گلخانه ای از ماشین ها و کامیون ها و کمک به امریکا انتقال به صفر کربن حمل و نقل آینده. آنها عبارتند از:

  • همه نور-وظیفه اتومبیل ها و کامیون ها به فروش می رسد پس از 2035 باید وسایل نقلیه الکتریکی (EVs).
  • ایالات متحده سازمان های حمل و نقل و مدارس باید جایگزین تمام حمل و نقل و اتوبوس مدرسه با پاک کردن اتوبوس برقی تا سال 2030.
  • ایالات متحده باید حداقل دو برابر تعداد افرادی که سفر با پای پیاده و دوچرخه و یا حمل و نقل تا سال 2030.

“گرمایش جهانی خواسته است که ما مجموعه ای از اهداف بلند پروازانه برای به دست آوردن سوخت های فسیلی از جمله آنهایی که برای ما ماشین ها و کامیون ها گفت:” گیدئون Weissman سیاست تحلیلگر مرزی و همکاری نویسنده این گزارش است. “خوشبختانه ما در حال حاضر تکنولوژی و ابزار برای دیدار با اهداف آن – از پیشرفته صفر-انتشار وسایل نقلیه الکتریکی به ثابت سیاست هایی که می تواند کمک به آمریکایی ها درایو کمتر و زندگی می کنند بیشتر است.”

همراه با سیاست توصیه های این گزارش همچنین برجسته دولت های ایالتی و محلی در سراسر کشور است که در حال حاضر اقدام به ایجاد توسعه پایدار در سیستم حمل و نقل.

برای مثال بزرگترین اتوبوس سیستم های حمل و نقل در کشور – شهر نیویورک حمل و نقل متروپولیتن (MTA) لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن (LA مترو) و شیکاگو حمل و نقل سازمان (فرهنگ و هنر) – برنامه ای برای انتقال به تمام برقی و اتوبوس ناوگان. و به عنوان از پایان 2018 نزدیک به 1500 نفر از جوامع در سراسر کشور – عمدتا در شهرهای کوچک و حومه – تا به حال به تصویب رسید “تکمیل خیابان” سیاست به خیابان های امن تر و قابل دسترس بیشتر را به مردم با استفاده از انواع حالت های سفر.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این گزارش مربوط است به خصوص در حال حاضر در غرب و اقیانوس اطلس به دلیل 12 فرمانداران در حال حاضر با توجه به حمل و نقل و آب و هوا, ابتکار, یک برنامه منطقه ای در حال توسعه برای کمک به کاهش آلودگی آب و هوا و ساخت مدرن, تمیز, سیستم حمل و نقل. ابتکار عمل است که بسیار مهم است با توجه به فدرال rollbacks برای تمیز کردن ماشین استاندارد خواهد درایو اتخاذ استراتژی های مشخص شده در این گزارش از جمله به عنوان تمیز کننده وسایل نقلیه و بهبود حمل و نقل عمومی. در این دوره نظر برای حمل و نقل و آب و هوا ابتکار به پایان خواهد رسید و در فوریه. 28.

“آیا ما در حال رفت و آمد به محل کار و یا بازدید از خانواده در سراسر شهر ما نیاز به بیشتر از ما سفرهای کربن گفت:” مورگان Folger تمیز کردن اتومبیل مدیر مبارزات انتخاباتی با محیط زیست امریکا تحقیقات و سیاست های مرکز. “تغییر آب و هوا است که فوری ترین چالش نسل ما و در حالی که وجود دارد هیچ بهانه ای برای انتظار برای عمل در هر بخش این است که به ویژه با حمل و نقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>