گزارش جدید: مغلوب ساختن پیشی جستن انباشته شده 3,000 تضاد منافع

واشنگتن – پس با فرض ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متصلب است تا بیش از 3000 تضاد منافع از امتناع خود را به سمت از خود به کسب و کار با توجه به گزارش منتشر شده امروز توسط شهروندان به مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه). خدمه که از نزدیک تحت نظارت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تضاد منافع پس از آغاز ریاست جمهوری خود به دنبال تعامل بین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان و کسانی که در تلاش برای نفوذ در تصمیم گیری های دولت و سیاست های عمومی از جمله اعضای کنگره صنعت گروه لابی و مقامات دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط بیش از دو تضاد منافع در هر روز یک نرخ شگفت آور از فساد است. خدمه مانیتور رئيس جمهور در تضاد منافع با اختصاص آنها را به پنج دسته گسترده ای که ویترین رئیس جمهور تمایل به ترکیب خود منافع شخصی خود را با مسئولیت های حرفه ای. نکات برجسته از خدمه را ردیابی عبارتند از:

  • در طول این استیضاح به رئیس جمهور تهمت, 55 اعضای کنگره ساخته شده است یک ترکیب 78 بازدید تهمت خواص.
  • رئیس جمهور تهمت ساخته شده است 267 بازدید از دوره های گلف او صاحب و سود حاصل از.
  • اعضای کابینه باید حمایت تهمت خواص و با حضور در حوادث با منافع خاص یا ثروتمند سیاسی اهدا کنندگان کمتر از 30 بار.
  • گروه های منافع خاص بسیاری است که باید کسب و کار قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید میزبانی و یا حمایت 117 حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص پس از او ، گروه های سیاسی برگزار شد یکی دیگر از 78 حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.
  • خارجی دولت گره خورده است, نهادهای برگزار شد 13 حوادث در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص و حداقل 134 مقامات خارجی سفر کرده اند یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.
  • دولت های خارجی را اعطا رئیس جمهور تهمت کسب و کار 65 علائم تجاری در حالی که او شده است ،

“هر یک از بیش از 3000 تضاد منافع که رئیس جمهور تهمت وارده است از طریق کسب و کار را افزایش می دهد سوال جدید در مورد این که آیا او تصمیم گیری به نفع مردم آمریکا و یا خود را پایین خط. نه تنها او به نظر می رسد بهره مندی از ریاست جمهوری روزانه اما او به طور مداوم در مواجهه با وسوسه های جدید برای استفاده از دفتر کار خود به نفع خود او گفت:” خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder. “رئیس جمهور تصمیم به حفظ منافع مالی در این سازمان نسبت ناروا مجموعه یک سنت خطرناک برای آینده رئیس جمهور و مقامات خواهد شد که کمتر تمایل به جدا کردن منافع خود از آنها وظایف و انتخاب وظیفه بیش از فساد است.”

خدمه را ردیابی تعریف تضاد منافع به عنوان هر گونه تعامل بین سازمان نسبت ناروا و دولت فدرال آمریکا و دولت های ایالتی و دولت های خارجی و همچنین تعاملات بین سازمان نسبت ناروا و منافع خاص است که سعی در نفوذ دولت فدرال است. با استفاده از رسانه های اجتماعی, اخبار, گزارش های مطبوعاتی کاخ سفید از, استخر, به گزارش, سخنرانی, متن, آزادی اطلاعات, قانون درخواست و منابع دیگر خدمه شناسایی بررسی و چک حقیقت هر پتانسیل تضاد منافع قبل از جمله آن را در آن ردیابی پایگاه داده. خدمه با استفاده از داده ها از پایگاه داده های ردیابی خود را برای به روز رسانی تعارض ردیاب.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“رئیس جمهور ساخته شده است آن را کاملا روشن او به هیچ وجه قصد تغییر رفتار خود و یا جدا کردن خود خصوصی و منافع کسب و کار از مسئولیت خود به عنوان یک کارمند پس از اقامت مطلع در مورد راه های خود منافع خصوصی قطع با ریاست جمهوری است مهم تر از همیشه گفت:” Bookbinder.

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده گزارش.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن خدمه جنگ افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>