جدید “پیشتازان فضا” سری تمرکز خود را بر USS Enterprise … قبل از اینکه کاپیتان کرک

CBS دسترسی به همه اعلام جدید “پیشتازان فضا” سری متمرکز در U. S. S. Enterprise — قبل از Captain Kirk به این تیم پیوست.

این سری خواهد شد در تمرکز کاپیتان کریستوفر پایک شماره یک و علم افسر Spock که “کشف دنیای جدید در اطراف کهکشان” با توجه به CBS اعلام.

نشان می دهد خواهد بود با عنوان “پیشتازان فضا: عجیب و غریب دنیای جدید.”

Akiva Goldsman, Alex Kurtzman و جنی Lumet خواهد شد بازگشت به نویسندگان.

  • “این یک رویا به حقیقت می پیوندند به معنای واقعی کلمه” گفت: Goldsman در CBS اعلام. “من تصور خودم در پلی استور این شرکت از اوایل 1970s. من افتخار به بخشی از این ادامه سفر همراه با الکس هنری و مردمی خوب در CBS.”

نشان می دهد ستاره خواهد شد Anson Mount, Rebecca Romijn و Ethan Peck به عنوان پیک شماره یک و Spock بود. هر یک از این شخصیت های معرفی شده در فصل 2 از “پیشتازان فضا: کشف” با توجه به آستانه.

  • “طرفداران سقوط در عشق با Anson Mount, Rebecca Romijn و Ethan Peck این تصاویر از این شخصیت یاد زمانی که آنها برای اولین بار معرفی شد در “پیشتازان فضا: کشف’ در فصل گذشته گفت:” جولی مک نامارا معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس برنامه نویسی در CBS همه دسترسی در انتشار. “این سری جدید خواهد بود یک مکمل به حق رای آوردن یک چشم انداز کاملا جدید و سری از ماجراهای به ‘ستاره بازحمت حرکت کردن.'”

چرا این مسائل:

آن را نشانه ای از CBS ” رشد خود “پیشتازان فضا” امپراتوری و حتی بیشتر. این شبکه دارای حقوق به “Star Trek: کشف” و “پیکارد” — دو نشان می دهد در “پیشتازان فضا” جهان است که پخش انحصاری در CBS دسترسی به همه خدمات جریان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de