مطالعه جدید می یابد و هیچ شواهدی از OAS تقلب ادعا می کند “به احتمال بسیار زیاد” اوو مورالس برنده بولیوی در اکتبر انتخابات در دور اول

واشنگتن – یک مطالعه جدید که در تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از بولیوی در اکتبر انتخابات آمده است “ما می توانیم پیدا کردن نتایج است که منجر […] به این نتیجه همان OAS” بود که به “غیر قابل توضیح” و تغییر بنیادی در روند رای گیری. این تحلیل توسط جک ویلیامز و جان Curiel از MIT انتخابات داده ها و آزمایشگاه علوم تعیین می کند: “آن است که به احتمال بسیار زیاد است که مورالس برنده مورد نیاز 10 درصد حاشیه برای پیروزی در دور اول انتخابات در ماه اکتبر 20, 2019.” در مقاله ای برای واشنگتن پست میمون در قفس امروز ویلیامز و Curiel نوشتن: “به عنوان متخصصان در انتخابات تمامیت پیدا کنیم که شواهد آماری را پشتیبانی نمی کند ادعای تقلب در بولیوی در اکتبر انتخابات است.”

این مطالعه به سفارش مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) به طور مستقل بررسی آن در نوامبر سال 2019 مطالعه می رسد بسیاری از همان نتیجه گیری است که زودتر تجزیه و تحلیل آماری و تکرار برخی از مهم ترین یافته های آماری نشان سازگار روند رای گیری در حمایت از مورالس قبل و بعد از وقفه اولیه شمارش آرا [trep]. مکرر سازمان کشورهای آمریکایی (OAS) ادعا می کند از یک “غیر قابل توضیح” تغییر در شمارش آرا روند TREP بودند و اساس اتهامات تقلب در مدت کوتاهی پس از انتخابات صورت گرفت.

اما “OAS ادعا می کنند که توقف trep در انتخابات بولیوی تولید یک چیز عجیب و غریب در روند رای گیری در تضاد است توسط اطلاعات” MIT محققان نتیجه گیری کرد. “در حالی که وجود دارد در گزارش آراء ماده از کسانی که بعد از آن-گزارش آرا را می توان تعیین می شود قبل از شکستن است.”

“OAS به نظر می رسد اظهارات در مورد اعلام نتایج انتخابات بدون پایه و اساس در واقع” جک ویلیامز coauthor از این مطالعه گفت. “مورالس به نظر می رسد شده اند و به سمت یک دور اول پیروزی قبل از وقفه اولیه شمارش. این نتایج پس از شمارش از سر خط با قبل روند.”

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

بولیوی در انتخابات اقتدار به حالت تعلیق در پردازش ورق چوب خط حساب کردن در مقدماتی شمارش در شب انتخابات با 83.85 درصد از شمارش برگه های تایید شده و مورالس پیش با یک تفاوت 7.87 درصد بیش از دونده تا نامزد کارلوس مسا. زمانی که نتایج اولیه شمارش بعدی بودند گزارش های اضافی شمارش ورق تایید آنها نشان داد مورالس بالاتر از 10 درصد حاشیه پیروزی که او را در دور اول برنده است.

اما بر خلاف OAS اظهارات که محرک خشونت آمیز تظاهرات در مخالفت با رد نتایج انتخابات این نتایج به طور کامل سازگار و هیچ “تغییر غیر قابل توضیح در روند” در مقدماتی شمارش به عنوان جنگجوی ادعا کرده.

“OAS تا حد زیادی گمراه رسانه ها و مردم در مورد آنچه اتفاق افتاده در بولیوی در انتخابات و کمک به پرورش یک معامله بزرگ از بی اعتمادی در روند انتخابات و نتایج” CEPR Co-مدیر علامت Weisbrot گفت. “این مهم تجزیه و تحلیل از MIT انتخابات محققان آخرین نشان می دهد که OAS این اظهارات بدون پایه و اساس است که حساب ساده نشان می دهد که هیچ شواهدی وجود ندارد که تقلب یا بی نظمی تحت تاثیر نتایج اولیه و یا رسمی نتایج جستجو ― آنهایی که واقعا مهم است. OAS نیاز به توضیح دهد که چرا آن را ساخته شده از این اظهارات و به همین دلیل هر کسی باید اعتماد کرد وقتی که می آید به انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>