جدید UCS کاغذ سفید می گوید عمومی قوی ورودی مورد نیاز خورشیدی Geoengineering تحقیق و آزمایش

واشنگتن – اتحادیه دانشمندان نگران (UCS) منتشر شده جدید از کاغذ سفید امروز در نیاز به ایجاد ساختار حکومت و اطمینان معنی دار مشارکت عمومی در خورشیدی geoengineering تحقیقات قبل از حرکت رو به جلو با مقیاس کوچک جوی آزمایش. این مقاله خواستار محققان و پژوهش تأمین کنندگان مالی به تعامل با مردم و ذینفعان در سراسر پژوهش های چرخه عمر از طراحی تا پیاده سازی برای بررسی.

“مشارکت عمومی است که یک بخش ضروری از مسئول پژوهش به ویژه برای کشورهای در حال ظهور فن آوری های مانند خورشیدی geoengineering” گفت: Shuchi Talati خورشیدی geoengineering تحقیقات حکومت و نامزدی عمومی همکار در UCS و نویسنده سرب از کاغذ سفید. “ما دیده ایم نمونه هایی از در حال ظهور فن آوری پژوهش که شامل مشارکت عمومی و همچنین تحقیقاتی که تا حد زیادی کنار گذاشته و به عنوان یک نتیجه, ایجاد اختلاف قابل توجهی. با توجه به جهانی خطرات ناشی خورشیدی geoengineering هر جنبه ای از این تحقیقات باید درست انجام شود تا اطمینان حاصل شود فراگیر و مشروع روند.”

سازمان ملل باید به سرعت و عمیقا کاهش گرمایش جهانی گازهای گلخانه ای و حذف دی اکسید کربن از اتمسفر در امن و پایدار شیوه ای برای محدود کردن برخی از بدترین اثرات تغییر آب و هوا. اما این تلاش ها هنوز هم ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از قابل توجهی آسیب برساند. برخی از محققان در حال حاضر ارزیابی خطرات و پتانسیل خورشیدی geoengineering به عنوان یک امکان اضافی اندازه گیری برای محدود کردن گرمایش جهانی.

محققان در حال حاضر با توجه به انجام در مقیاس کوچک اتمسفر خورشیدی geoengineering آزمایش. تا کنون تحقیقات عمدتا محدود به مدل های کامپیوتری و مشاهدات و سوالات در مورد آینده خورشیدی geoengineering تحقیقات تا حد زیادی بحث شده است در خارج از نمایش عمومی.

“حصول اطمینان عمومی به خصوص آب و هوا آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده جوامع در حال قادر به ارائه ورودی در خورشیدی geoengineering پژوهش باید به یک اولویت” گفت: پیتر Frumhoff مدیر علم و سیاست در UCS و همکاری نویسنده از کاغذ سفید. “محققان و تأمین کنندگان مالی خود را باید یک فرصت و مسئولیت را به شرکت های گوناگون مردم در حال حاضر به خوبی در پیشبرد هر جوی آزمایش در حال وقوع است.”

کاغذ سفید یادداشت های خورشیدی که geoengineering می تواند به کاهش درجه حرارت نسبتا کم هزینه اما دیگر وجود دارد قابل توجه ریسک و عدم قطعیت را در نظر بگیرید.

“دانشمندان هنوز نمی دانند که اثرات خورشیدی geoengineering می تواند در جهانی الگوهای آب و هوایی و جغرافیای سیاسی ثبات” گفت: Talati. “انعکاس آفتاب به خارج به اتمسفر نیز نمی نشانی علت تغییر آب و هوا. پیشنهاد آزمایش بنابراین شایسته موشکافی شدید و باید به عنوان touchstones برای بزرگتر اجتماعی بحث از این که آیا و تحت چه شرایطی خورشیدی geoengineering باید در نظر گرفته شود.”

ده نامزدی عمومی رهبران فکری در سراسر طیف وسیعی از رشته ها و, جغرافیای بودند مشورت در حال توسعه از کاغذ سفید.

برای خواندن یک وبلاگ مرتبط با Talati اینجا را کلیک کنید. اگر شما می خواهم به مصاحبه Talati یا Frumhoff لطفا تماس بگیرید UCS افسر ارتباطات اشلی Siefert Nunes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im