جدید یوتا داخلی پورت لایحه می دهد, Salt Lake, ‘پیروزی بزرگ’ حامی می گوید

سالت لیک سیتی — پس از چند ماه مذاکرات با, Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall, یوتا قانونگذار منتشر کرده است یک پیش بینی لایحه تغییر قانون که ایجاد یوتا داخلی پورت قدرت.

رهبر جناح اکثریت مجلس فرانسیس گیبسون R-مپلتون می گوید: لایحه خود شامل مقررات است که یک “پیروزی بزرگ” برای دریاچه نمک شهر و شهردار موافقت می کند.

اما این بدان معنا نیست Mendenhall است حذف این شهرستان در طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت است.

این لایحه منتشر شده در جمعه, کاهش 100% افزایش مالیات و یا آینده مالیات بر املاک از رشد جدید بندر اقتدار خواهد تصرف در آن از 16000 هکتار صلاحیت غرب شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی. بلکه این لایحه اجازه می دهد سالت لیک سیتی و دیگر مالیات اشخاص برای گرفتن 25 درصد از این درآمد مالیاتی در حالی که بندر اقتدار را نگه می دارد 75%.

این لایحه همچنین به دنبال آدرس سالت لیک سیتی منجر نگرانی با قدرت پورت های زمین با استفاده از قدرت Gibson, گفت:, توسط روشن است که توسعه دهندگان در منطقه بندر باید پایبند به این شهر فعلی زمین با استفاده از احکام. دیگر نمی خواهد قدرت پورت دارای قدرت نهایی برای شنیدن و یا تصویب شهرستان زمین با استفاده از تجدید نظر در لایحه Gibson گفت.

“این یک پیروزی بزرگ برای شهر” گیبسون گفت: Deseret News در مصاحبه. “این یک بزرگ را از ما.”

گیبسون گفت: تجدید نظر در مسئله “بزرگ چسبیده نقطه” برای سابق, Salt Lake City, شهردار جکی Biskupski.

“بنابراین ما موافقت کرده اید که به عنوان طولانی به عنوان (Mendenhall) توافق فعلی منطقه بندی وجود دارد که این شهر تایید” گیبسون گفت. “این حقوق خواهد بود واگذار شده و هرگز نمی تواند تغییر کند.”

علاوه بر این لایحه به Salt Lake City, شهردار یا نماینده یک صندلی در هیئت مدیره هر چند این امر نگه داشتن آن 11-عضو هیئت مدیره.

این امر همچنین به Salt Lake County شهردار سالت لیک شورای شهرستان و شهردار مگنا شهرستان و یا خود را designees مستقیم, انتصاب در هیئت مدیره و در نوبت حذف کرسی مدیر اجرایی یوتا وزارت حمل و نقل و مدیر شهرستان دریاچه نمک دفتر منطقه ای توسعه اقتصادی به عنوان مشاوران تکنیکی.

گیبسون گفت: وجود دارد “هیچ تبر به دفن” با Mendenhall و او قصد ادامه کار با او. اما تا آنجا که گروه هایی مانند جلوگیری از آلاینده پورت شده اند که در تماس با نمایندگان مجلس به “لغو بندر” به طور کامل گیبسون گفت که به سادگی نمی خواهید به اتفاق می افتد.

“برخی از مردم وجود دارد که فکر می کنم که تنها راه برای پیروزی است نه داخلی بندر” گیبسون گفت. “این یک گزینه نیست. گزینه دیگر این است که ما چگونه کار با این شهر به تلاش و ارائه یک پورت است که سازگار با محیط زیست حساس است. چگونه ما سعی می کنیم به ارائه یک پورت است که باعث می شود حداقل آسیب ممکن است و یا آنچه تصور می شود تاثیر منفی. … بنابراین ما همچنان به کار نسبت به آن است.”

Mendenhall گفت: Deseret News این لایحه یک “گام مهم” نه فقط برای شهر سالت لیک اما همه یوتا 249 شهرستانها و شهرها “که خود را منعکس شده در پتانسیل این اساسنامه” و دولت قدرت بالقوه به نادیده گرفتن زمین های شهری استفاده و اقتدار مالیات.

“بسته شدن از زمین با استفاده از درخواست تجدید نظر اقتدار و افزایش مالیات های توزیع در حال برنده برای شهرستان است که ما امیدوار به رسیدن به در گذشته جلسات و ما سپاسگزار برای رسیدن به یک توافق امروز” Mendenhall گفت.

Mendenhall مقدمه که victory lap گفت: سالت لیک سیتی در مذاکرات با رهبران دولت بیش از این قانون است که به منظور دریافت “بهترین نتیجه ممکن” برای شهر با توجه به قدرت و حمایت و بحث در مورد اینکه آیا یک یوتا داخلی پورت باید در همه وجود دارد و جداگانه است مبارزه کنند.

“این یک سوال از اینکه آیا یا نه یک داخلی پورت اتفاق می افتد, آن را در مورد چگونه از آن اتفاق می افتد و چه اثرات به دریاچه نمک ساکنان شهر” Mendenhall گفت. “ما باید از این پتانسیل به تاثیر نتیجه و آینده مرزی بندر و ما نباید shying دور از این مذاکرات و بحث و گفتگو. من قصد دارم برای ادامه آنها را.”

هنوز Mendenhall گفت: در سال جاری لایحه است “قطعا پیشرفت مهمی” برای این شهر وجود دارد اما “هنوز هم محیط زیست اطمینان ما می خواهم به آدرس در آینده است.”

Mendenhall گفت: این لایحه معنی نیست که او خواهید بود حذف این شهرستان در طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت است. او گفت که مبارزه قانونی است که در مورد بیش از فقط سالت لیک سیتی. نه, او گفت: آن را برای هر شهرستان در ایالت یوتا به دنبال یقین با توجه به شهر در مقابل قدرت دولتی به طوری که او هنوز هم در نظر دارد تا درخواست تجدید نظر و مورد را به دادگاه عالی یوتا.

Mendenhall اشاره کرد که برای سال های آینده یوتا داخلی پورت اقتدار اساسنامه خواهد شد ادامه داد: برای بازگشایی به ترفند ها و تنظیمات و تا شهرستان می یابد “ثبات است که می توانید دوام بیاورید نوسانات سالانه تنظیم” عدم قطعیت باقی بماند برای سالت لیک سیتی.

“ما سپاسگزار برای همکاری است که این منجر به این سال” Mendenhall گفت. “اما من تشخیص داخلی پورت خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید رهبری فعلی که در حال آمدن است به جدول از دولت و شهرستان و پتانسیل برای آینده اساسنامه به بازگشت و مورد استفاده قرار گیرد به ضرر شهر دوباره یک واقعیت است که قانع کننده است من به کار برای چیزی بیشتر مطمئن تر از قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر