جدید سند واتیکان خواستار سوخت های فسیلی سرمایه گذاری برای خدمت به سیاره و منافع مشترک

جدید 226-صفحه سند صادر شده توسط واتیکان در روز پنج شنبه بود و تحسین شده توسط آب و هوا فعالان که گفت جدید زیست محیطی ارشاد از کلیسای کاتولیک و پاپ فرانسیس از جمله یک تماس را به سمت مالی از صنعت سوخت فسیلی نمونه مثبت و گسترده نقش آن ایمان و سازمان ها می توانید در تلاش جهانی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و آشر در دوران روحانی به عنوان به خوبی به عنوان سیاره ای تولد دوباره.

با این متن منتشر شد تا کنون تنها در ایتالیایی و با عنوان “در سفر برای مراقبت از خانه مشترک”—جدید رساله در خدمت به عنوان یک راهنمای عملی برای کمک به کاتولیک اجرای پاپ 2015 بخشنامه Laudato سی’ که به نام کلیسای, پیروان به رسمیت شناختن اقدام آب و هوا به عنوان یک وظیفه وفادار و اصرار مردم در سراسر جهان برای درمان زمین “مثل یک خواهر ما با آنها به اشتراک گذاری زندگی ما و یک مادر زیبا باز می شود که سلاح های خود را به آغوش ما.”

اسقف اعظم پل گالاگر واتیکان را معادل امور خارجه, وزیر امور خارجه, دقیق سند در واتیکان در کنفرانس خبری روز شنبه قرار داده و از ضرورت های موجود در این سند—که مجموعه دستورالعمل های کلیسا دایره اسقفی parishes ماموریت ها و حرکات در سراسر جهان—در زمینه زمان “لحظه تاریخی” است که شامل تخریب محیط زیست coronavirus همه گیر و بسیاری دیگر از چالش های مواجه شده به سرعت در حال گرم شدن کره زمین و به شدت نابرابر جهان است.

“این COVID-19 همه گیر ما منجر به بیشتر تجربه اجتماعی و اقتصادی, زیست محیطی و بحران اخلاقی که ما در زندگی به عنوان لحظه مناسب برای تحریک گفتگو و بتن و فوری تصمیم گیری” گالاگر گفت.

“ایمان گروه منجر به ادامه راه و به وضوح نشان می دهد به بقیه جهان است که هر گونه سرمایه گذاری های آینده و یا محرک بودجه باید حذف سوخت های فسیلی و عملکرد دراز مدت ساختاری کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ما باید مصرانه از همه بخش های جامعه برای استفاده از این فرصت برای سرعت بخشیدن به انتقال مورد نیاز به سمت پایین و صفر-کربن است.”
— یوسی Cadan, 350.org
با توجه به اخبار واتیکان,

این interdicasterial سند به بررسی موضوع تغییر آب و هوا و گفت آن را “عمیق, محیط زیست, اخلاقی, اقتصادی, سیاسی و اجتماعی, ‘ارتباط'” که “اثرات فقیر بالاتر از همه است.” ما برای اولین بار نیاز به “یک مدل جدید توسعه” است که لینک مبارزه با تغییر آب و هوا به مبارزه با فقر “در هماهنگی با دکترین اجتماعی کلیسا.”

یادآوری است که “هیچ یک از اعمال تنهایی” در این سند خواستار تعهد به “کم کربن” توسعه پایدار به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. طرح های ساخته شده در این منطقه شامل احیای جنگل از مناطق مانند جنگل های بارانی آمازون همراه با پشتیبانی بین المللی روند در تعریف این دسته از “آب و هوا پناهندگان” را به اطمینان حاصل شود آنها را “لازم حقوقی و بشردوستانه حمایت.”

در حالی که گالاگر در اظهارات خود اذعان کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کشیده ایالات متحده به دور از تعهدات قبلی به قوی اقدام آب و هوا—از جمله خروج از توافق پاریس—اسقف اعظم گفت: هنوز هم وجود دارد امید امریکا برای پیوستن بقیه جامعه جهانی در مبارزه است.

“من فکر می کنم که بشریت نمی خواهد منفجر کردن البته با هر گونه تصمیم گیری توسط هر کسی او گفت:” در یک محجبه اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن. “اما بدیهی است که ما خوش آمدید هر کسی آینده را به جدول.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در این سند که ظهور با برکت پاپ خواستار د-carbonization اقتصاد جهانی و خواستار سرمایه گذاری در “پاک و تجدید پذیر” انرژی برای محافظت از اقیانوس های جهان, “منافع مشترک تمام اعضای خانواده بشری و زیست محیطی سیستم های. آن را نیز ترویج توسعه پایدار “اقتصاد چرخه ای” را کاهش می دهد که بهره برداری از مردم و منابع طبیعی و اصلاحات به دولت یارانه از سوخت های فسیلی است. در علاوه بر این به یک مالیات بر کربن و اشکال دیگر آلودگی سند را تشویق می کند کاتولیک ها به سمت از نفت و زغال سنگ و گاز و سرمایه گذاری مجدد در زندگی-تایید فرم از انرژی است.

در پاسخ به تماس نویسنده و 350.org از بنیانگذاران لایحه McKibben گفت: این یک خوش آمدید توسعه در میان در غیر این صورت وخیم چشم انداز است.

“واتیکان فراخوان برای سرمایه گذاری یک نفس از امید در زمانی که ایمان مورد نیاز بیشتر از همیشه” McKibben در بیانیه ای گفت. “این نیز یکی از تعداد انگشت شماری از لحظات بزرگ در این دهه به طول مبارزات انتخاباتی. آن است که یک بیانیه قدرتمند است که تلاش برای سود کردن تخریب این سیاره است که به سادگی و به سادگی غیر اخلاقی و غیر اخلاقی است.”

یوسی Cadan مدیر امور مالی جهانی در مبارزات انتخاباتی 350.org اضافه شده است که در حالی که پاپ Laudato Si —بی سابقه صدور هنگامی که آن را قرار داده است كه پنج سال—در حال حاضر روشن ساخته فرانسیس’ حس فوریت در بحران آب و هوا جدید, سند, است “یک بیانیه قوی است که واتیکان حمایت از تماس با بسیاری از موسسات و شرکت ها جوانان و گروه های دیگر که در حال حاضر نشان داد که تنها راه برای بازسازی جوامع ما و اقتصاد است که از طریق یک فقط ریکاوری که مراکز نیازهای مردم و نه عمده آلوده کننده منافع شرکت های بزرگ که منجر به بحران جهانی آب و هوایی ما در حال حاضر است.”

امریکا مجله گزارش:

اسقف اعظم گالاگر گفت: این متن به دنبال “به مجلس ثروتمندان مطالب” یک بخشنامه هنوز هم مربوط به امروز و حتی بیشتر از آن در جهان آمار Covid-19 بیماری همه گیر. همچنین با هدف ارائه یک راهنمای به خواندن “Laudato سی” و برای اجرای عملی آن. علاوه بر آن به دنبال تشویق بیشتر همکاری بین دفاتر کاتولیک و واتیکان و کلیساهای کاتولیک در سراسر جهان که در حال حاضر درگیر در انتشار و اجرای “Laudato سی’.”

توماس Insua از بنیانگذاران و مدیر اجرایی جهانی کاتولیک جنبش آب و هوا و یکی از شرکت کنندگان در واتیکان پنل ارائه این کتاب شرح داده شده در این نشریه به عنوان “نقشه راه را برای پست-Covid-19 جهان است.” او گفت: آن را شامل “بنابراین بسیاری از داستان های بزرگ از تمام گوشه و کنار جهان و تمام بخش های کلیسا” از جمله جنبش او منجر می شود که نشان دادن راه است که در آن بخشنامه در حال حاضر در حال اجرا در سراسر جهان است.

350.org اشاره کرد که در حالی که جهانی سوخت های فسیلی سرمایه گذاری در ماه گذشته جشن گرفتند “بزرگترین اعلام divestment توسط ایمان موسسات” در تاریخ—با 42 موسسات در سراسر 14 کشور متعهد به قطع روابط مالی با صنعت سوخت فسیلی—هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

“ایمان گروه منجر به ادامه راه و به وضوح نشان می دهد به بقیه جهان است که هر گونه سرمایه گذاری های آینده و یا محرک بودجه باید حذف سوخت های فسیلی و عملکرد دراز مدت ساختاری کاهش تولید گازهای گلخانه ای” گفت: Cadan. “ما باید مصرانه از همه بخش های جامعه برای استفاده از این فرصت برای سرعت بخشیدن به انتقال مورد نیاز به سمت پایین و صفر-کربن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im