هفته جدید نرخ بیکاری در ایالت یوتا هر چند بیش از 107,000 هنوز هم به دنبال منافع

سالت لیک سیتی — با وجود کاهش قابل توجهی در افراد جدید برای پر کردن بیکاری در هفته گذشته تعداد Utahns به دنبال منافع باقی می ماند در طول تاریخ ،

دولت در بخش بیمه بیکاری گزارش روز شنبه که 9,057 افراد در زمینه ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری در ایالت یوتا در طول هفته از مارس 26 آوریل 2 — 23% کاهش از هفته قبل از زمانی که 11,830 مردم در زمینه ادعاهای جدید. این هفته گزارش نشان می دهد در مجموع 107,711 Utahns به دنبال کمک با نزدیک به 26 میلیون دلار پرداخت سنتی مزایای.

اعداد منعکس رکورد حجم در آورده با COVID-19 گیر بخش یادداشت ها. تعداد متوسط هفتگی ادعا می کند در سال گذشته 1,331.

بخش گزارش های اضافی $47 میلیون نفر در $600 هفتگی محرک پرداخت توزیع شد به یوتا را بیکار و در نتیجه $73 میلیون در به طور کلی مزایای بیکاری در هفته. در مجموع 4,166 جدید همه گیر کمک های بیکاری ادعا نیز مشاهده کنید.

“ما سپاسگزار برای هر کس که در ادامه به بیمار به عنوان باور نکردنی کارکنان فرایند این رکورد حجم ادعاها و دیدار با این تقاضا گفت:” کوین برت مدیر بیمه بیکاری را بدست آورد. “با دولت حرکت به پرتقال متوسط عامل خطر را به یاد ما مدعیان بازگشت به کار به دقت گزارش حقوق و دستمزد به دست آورده در طول هفته خود را ادعا می کنند.”

برای هفته صنایع با بالاترین درصد ادعا شد دفتر اداری و پشتیبانی در 13% فروش و مشاغل مرتبط در 11% و آماده سازی مواد غذایی و خدمت در 7 درصد. شهرستانهای گزارش بیشترین تعداد افراد تشکیل پرونده جدید بیمه بیکاری ادعا شد سالت لیک کانتی در 40% یوتا, شهرستان در 13% دیویس شهرستان در 9% وبر شهرستان در 7% و واشنگتن کانتی در 4 درصد.

در حالی که ادعا می کند باید کاهش چهار هفته متوالی وجود دارد همچنان به, تاریخی حجم برت گفت.

“سعی کنید و کمک به ارائه برخی از دیدگاه, از ماه مارس — که حدود 45 روز از مارس 15 آوریل 2 — بخش از نیروی کار خدمات دریافت کرده 146,000 نرخ بیکاری,” او گفت:. “در طول این سه سال گذشته پس همه سال 2017 2018 و 2019 در ترکیب گروه دریافت 195,000 ادعا می کند.”

او اشاره کرد که رو به پایین ادعای روند یک نشانه مثبت است اما تعداد زیادی از Utahns ادامه برای دسترسی به مزایای بیکاری و خدمات است.

“هفته گذشته ما خام حدود 73 میلیون نفر در, مزایای,” او گفت:. “دوباره برای برخی از دیدگاه تاریخی در سال 2019 به طور متوسط سود پردازش در یک هفته حدود 3 میلیون دلار.”

برت همچنین با اشاره به تمایز بین دلار دولتی می پردازد و پول توزیع شده توسط دولت ایالات متحده.

“این نیز مهم است به رسمیت شناختن, به ویژه هنگامی که ما به دنبال در (دولت) صندوق پرداخت بدهی که ما جدا از آنچه است که برای پرداخت خارج از صندوق در مقابل آنچه که برای پرداخت از فدرال محرک مزایای,” او توضیح داد. “به طوری که $73 میلیون حدود 26 میلیون دلار پرداخت شده برای از دولت صندوق و حدود 47 میلیون شد برای پرداخت با محرک بهره مند شوند.”

همچنین توجه داشته باشید مقدار در منافع پرداخت می شود از هفته گذشته به افراد اعمال می شود که برای همه گیر کمک های بیکاری که موجود شد در 15 آوریل. — بیش از 1.6 میلیون دلار در مزایای بیش از 1000 درصد بیشتر از هفته قبل است.

“این باور نکردنی برای دیدن مقدار کار انجام شده توسط ما شریک آژانس — نیروی کار توسعه بخش در پردازش این ادعا” برت گفت: در طول هفته رسانه های در دسترس است. “این نیز مهم است به یاد داشته باشید که ما در حال گرفتن از طریق این بیماری همه گیر بیکاری کمک نرم افزار آن است که یک برنامه جدید (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) عمل می کنند که باز کردن کمک به کسانی که واجد شرایط برای بیکاری از جمله کسانی است که خود شاغل هستند و یا فرفره کارگران است.

“در واقع آخرین شماره من دیدم (است) بیش از 20 متحده تا به حال هنوز هم ایستاده بود تا یک برنامه برای مردم به درخواست برای این بیماری همه گیر کمک های بیکاری. پس با ما همکاری با نیروی کار توسعه بخش نه تنها ما قادر به ایستادن که برنامه از ابتدا ما همچنین قادر به پردازش 1.6 میلیون دلار در مزایای این افراد هستند که در همه گیر کمک های بیکاری.”

برت گفت: دولت در حال کار مجدانه برای کمک به افراد در دسترسی به منابع آنها نیاز به آب و هوا COVID-19 بحران اما مقامات با احتیاط خوش بینانه است که با گذشت زمان و بیشتر مردم قادر به از سرگیری برخی از فعالیت های عادی و سپس نیاز فوری برای کسانی که منافع مالی را کاهش دهد.

“آنچه ما امیدواریم که با این بیماری همه گیر است که متفاوت تر از به طور منظم در یک رکود اقتصادی است که در طول رکود اقتصادی مردم گذاشته است و هیچ فرصتی برای بازگشت به آن دسته از کارفرمایان,” او گفت:. “در طول همه گیر چه ما امیدواریم که برخی از محدودیت ها را متوقف اقتصاد اما به عنوان کسانی که محدودیت ها برداشته که ما نقل مکان کرد و به نارنجی, وضعیت, ما قادر خواهید بود برای دیدن بسیاری از مردم بازگشت خود را به کارفرمای سابق. و به سرعت به عنوان آنها در آمد آنها سقوط کردن با مزایای بیکاری به عنوان آنها قادر به بازگشت به کار.”

در سراسر کشور حدود 3.2 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از شیوع ویروسی عمیقتر بدترین ایالات متحده فاجعه اقتصادی در دهه. آسوشیتد پرس گزارش داد حدود 33.5 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک در هفت هفته پس از coronavirus شروع وادار کردن میلیون ها نفر از شرکت به بستن درهای خود را و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط. که معادل 1 در 5 آمریکایی که تا به حال به کار گرفته شده در فوریه زمانی که نرخ بیکاری رسیده بود 50 سال اخیر فقط 3.5 درصد.

وزارت کار گزارش روز شنبه نشان می دهد که اخراج در حالی که هنوز نفس بالا به طور پیوسته رو به کاهش پس از سنبله های تیز در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. مدعیان بیکاری کمک کرده اند در حال حاضر کاهش یافته است به مدت پنج هفته متوالی از یک قله در حدود 6.9 میلیون دلار در طول این هفته که منتهی به مارس 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im