نیویورک آغاز می شود 3 مرحله از بازگشایی طرح آمریکا در گزارش دیگری 49K موارد

6 جولای (فردا) — جدید COVID-19 موارد کاهش یافته است در نیویورک از دولت برای اولین بار راه اندازی اقتصادی آن بازگشایی طرح که وارد مرحله سوم دوشنبه مارک یک تضاد به بسیاری از مناطق دیگر.

در یک کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مورد ستایش قرار داد موفقیت نیویورک رویکرد مرحله به مرحله ذکر است که تعداد موارد جدید است “در واقع به پایین از جایی که ما هنگامی که ما شروع به بازگشایی.”

تبلیغات

“سوال این بود که هنگامی که شما شروع به بازگشایی مجدد فعالیت خواهد شد تا تعداد موارد بالا خواهد رفت و شما می توانید کنترل را افزایش دهد ؟” او به خبرنگاران گفت.

“ما نمی مورد نیاز برای کنترل افزایش می دهد, ما در واقع تا به حال اندکی کاهش و در حال حاضر ما اساسا در حال اجرا ، و این خبر خوبی است. که واقعا خبر خوبی.”

نیویورک گزارش داد فقط نه مرگ و میر یکشنبه و 817 بیمارستان بستری شد — پایین ترین سطح از بیماران به طور جدی بیمار پس در اوایل شیوع کومو گفت.

نیویورک مرحله سوم از روز دوشنبه شروع و اجازه مراقبت شخصی خدمات مانند ناخن سالن برنزه, خالکوبی, پیرسینگ, و اپیلاسیون کسب و کار برای بازگشایی, با فاصله. هوای مناطق تفریحی از جمله بسکتبال و تنیس و والیبال دادگاه نیز مجاز است.

نیویورک کاهش اعداد حال یک تضاد کامل با ایالات متحده که شاهد افزایش روزانه تقریبا 50,000 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه.

جدید ایالات متحده موارد بالغ بر 49,200 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز — چهارم از پنج روز گذشته به دیدن حداقل 45,000 عفونت های جدید. واحد-بعد رکورد مورد 54,000 آمد آخرین پنج شنبه.

تا اواسط روز دوشنبه در ایالات متحده مرگ و میر در 130,000 و کل caseload تقریبا 2.9 میلیون, با توجه به دانشگاه و ارقام.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد روز دوشنبه که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“COVID-19 به معنای واقعی کلمه آمار صفحه اصلی” او در توییتر نوشت. “من تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت است.”

کف توصیف تشخیص به عنوان “شوک” در مصاحبه با MSNBC.

“این برگ های من در از دست دادن برای کلمات” او گفت:.

پایین اضافه شده است که تشخیص یک مثال از اینکه چگونه مسری ویروس است. Fulton County, که در آتلانتا واقع شده است و گزارش شده حدود 9,000 coronavirus موارد و گرجستان گزارش کرده است در مجموع 97,064 مورد تأیید و 2,878 مرگ و میر.

چند متحده گزارش داد ثبت روزانه را افزایش می دهد در طول تعطیلات آخر هفته از جمله کالیفرنیا که وارد شده تقریبا 12000 در روز یکشنبه — ترین تا کنون برای یک روز.

در فلوریدا, میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez روز دوشنبه دستور داد بسیاری از کسب و کارهای محلی به reclose به عنوان مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 6,300 موارد اضافی. این تعطیلی موثر شنبه و شامل ballrooms امکانات ضیافت, پارتی, سالن مراکز تناسب اندام و کوتاه مدت اجاره.

داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها ممنوع است اما takeout مجاز است.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی” Gimenez در بیانیه ای گفت.

“ما می توانیم tamp پایین گسترش اگر هر کس به پیروی از قوانین می پوشد ماسک و باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران است. من شمارش را بر شما ما 2.8 میلیون نفر به متوقف کردن گسترش به طوری که ما می توانید به باز کردن اقتصاد ما.”

COVID-19 همه گیر باعث تغییر زندگی در شهر نیویورک

پیانیست Kaliya Kalcheva انجام در یک Steinway & Sons پیانو در ترمینال مرکزی بزرگ در شهر نیویورک در تاریخ 23 ژوئن و در شهر نیویورک وارد یک مرحله جدید از بازگشایی. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>