شهر نیویورک وارد نهایی بازگشایی مرحله; L. A. در ‘آستانه’ جدید مستند

20 ژوئیه (UPI) — شهر نیویورک بود که در یک زمان کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده وارد چهارمین و آخرین مرحله از دولت بازگشایی برنامه در روز دوشنبه.

این شهرستان از ورود به آخرین مرحله یعنی کم خطر, هوای آزاد, امکانات مانند باغ وحش و باغ گیاه شناسی می تواند باز در 33 درصد ظرفیت است. بقیه ایالت نیویورک در حال حاضر آغاز چهارمین مرحله از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را بازگشایی طرح است.

تبلیغات

ایالات متحده تا به حال 3.8 میلیون coronavirus موارد و 140,957 مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به آمار و ارقام به روز شده دوشنبه از دانشگاه جانز هاپکینز.

باهاما که بازگشایی به بازدید کنندگان اوایل این ماه گفت: آن را به نزدیک مرزهای خود به ایالات متحده مسافران آغاز روز شنبه.

نخست وزیر هوبرت Minnis اعلام محدودیت یکشنبه و گفت: این نتیجه از افزایش متحده موارد به خصوص در نزدیکی فلوریدا.

شده اند وجود دارد بیش از 350,000 موارد به تاریخ در فلوریدا است که در حال حاضر ایالات متحده در کانون شیوع. دولت گزارش در مورد 12,500 موارد جدید یکشنبه و 10,347 موارد جدید دوشنبه.

مقامات گفت: نرخ مثبت کاهش یافت و به زیر 12 درصد در میان 115,000 آزمون, اما, بیمارستان, ظرفیت باقی مانده محدود است. فلوریدا را به مدت پنج روز در مجموع پذیرش شد 1,637 یکشنبه و 49 بیمارستان ها گفت: آنها تا به حال هیچ فضای بیشتری در بخش های مراقبت ويژه.

“ساکنان اینجا وحشت زده و من وحشت زده برای اولین بار در زندگی حرفه ای من به دلیل وجود فقدان رهبری” حزب دموکرات در کنگره دانا Shalala که نشان دهنده بخشی از Miami-Dade County, ABC گفت این هفته در روز یکشنبه. “این وحشتناک است. ما باید در جامعه گسترش, که بدان معنی است که این ویروس از کنترل خارج شده است.”

تبلیغات

در کالیفرنیا, لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اذعان یکشنبه که این شهرستان بازگشایی شد بیش از حد به زودی و گفت: آن را در آستانه بسته شدن دوباره با اقامت-صفحه اصلی سفارش.

“ما در آستانه, که,” او گفت:.

کالیفرنیا گزارش تعداد رکورد جدید بستری شدن در بیمارستان یکشنبه و گزارش 6,846 موارد جدید در روز دوشنبه در مجموع 391,538 و نه جدید مرگ برای مرگ و میر 7,694.

“این نه فقط آنچه را باز و بسته آن را نیز در مورد آنچه ما انجام می دهیم به صورت جداگانه” او با سی ان ان گفت. “این در مورد افرادی که در حال گرفتن عکس از خانواده خود را با مردم آنها ممکن است می دانم.”

در تگزاس — است که سریع رشد می شود چهارم-آلوده ترین دولت با نمایی خونتان روزانه موارد پس از حدود اواسط ماه ژوئن — اضطراری مدیریت مدیر Hidalgo County, در امتداد مرز با مکزیک دستور داد تمام ساکنان به پناهگاه در محل شروع شنبه میان بالا رفتن عفونت.

شهرستان شمارش 524 موارد جدید و 34 و میر افزایش آن در مجموع به حدود 12,800 عفونت و 318 مرگ و میر.

شهرستان قاضی Richard F. کورتز امضا شهرستان نظم شنبه سفارش 10 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد نیز می توان در محل با استثنا برای کسانی که تجربه یک اورژانس پزشکی یا ارائه خدمات ضروری.

“این است که شبانه تشویق و توصیه می شود که همه کسب و کارهای تجاری عامل در Hidalgo County جز ضروری تحت پوشش کسب و کار باید توقف همه فعالیت ها در امکانات است که ممکن است ارائه شده توسط منظقه درایو-از طریق و یا از خدمات” کورتز گفت: در سفارش.

تبلیغات

در کنتاکی مقامات بهداشتی گزارش یک رکورد روزانه بالا برای موارد جدید با 979.

“ما در جنگ هستند و ما در سنگر” اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear گفت. “من ایمان داشته و من باید اعتماد مردم کنتاکی. اما امروز و در روز های آینده ما رو به انجام یک کل خیلی بهتر است.”

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز خواست ساکنان مطابق با فاصله توصیه.

“COVID-19 تر است, شایع در لوئیزیانا در حال حاضر از آن تا به حال بوده است,” او هنوز توییتی. “ما در حال حاضر یک ایالت اپیدمی آن است که دیگر یک یا دو منطقه مورد رانندگی رشد. آن را بر همه ما را بهتر انجام دهد.”

بینالملل آسا هاچینسون گفت: ایالت ماسک حکم خواهد اثر را نیاز هر فرد بالغ در آرکانزاس به پوشیدن یک ماسک و یا دیگر چهره پوشش است که پوشش خود را از بینی و دهان در حالی که در داخل خانه در مناطق که در آن آنها در معرض افراد خارج از خانواده خود و حفظ شش پا راه دور امکان پذیر نیست.

این منظور نیز نیاز به پوشش صورت در تمام تنظیمات که در آن افراد در معرض دیگران از خارج از خانواده و فاصله امکان پذیر نیست.

در کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی امضا فرمان اجرایی الزامی است که کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان پوشیدن چهره و پوشش در هنگام بازگشایی مدارس در حالی که اعلام کرد قصد دارد به مقاومت مواجه شروع تقویم دانشگاهی.

در یک بیانیه فرماندار دموکرات گفت: این حکم را در محل برای تمام کسانی که وارد یک مکان عمومی یا خصوصی کودکستان تا کلاس 12 ساختمان مدرسه یا مرکز.

تبلیغات

استثنا خواهد بود در محل هنگام غذا خوردن فعالیت های است که نمی توان با خیال راحت در حالی که با پوشیدن یک ماسک کودکانی که دانش آموزان و زیر پنج سال سن افرادی که ناشنوا و کم شنوا و یا کسانی که در حال برقراری ارتباط با یک فرد و کسانی که با یک وضعیت پزشکی, بهداشت روان, بیماری و یا ناتوانی است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک ،

منظور خواهد شد و همچنین دستور اجتماعی فاصله حداقل شش فوت به جز در شخص آموزش در کلاس های درس که در آن ماسک ها پوشیده می شود. ضد عفونی کننده دست نیز مورد نیاز بر اساس سفارش در تمام کلاس های درس و دانشجویان و استادان باید اصول بهداشتی دست های خود را حداقل یک بار در یک ساعت.

دوم اجرایی جهت تاخیر مدارس از ارائه به دانش آموزان آموزش تا سپتامبر. 8 اما منظور تنها امضا شود به اینکه اگر کانزاس هیئت مدیره آموزش و پرورش آرا تصویب.

“این بیشتر از سه هفته را فراهم مدارس زمان برای کار کردن با خود به شهرستانهای لازم کاهش منابع مانند ماسک, دماسنج و ضد عفونی کننده دست در حالی که فراهم کردن محلی ولسوالی زمان به طور کامل بررسی گزینه های درسی از هیئت دولت از آموزش و پرورش به شکل از چه استراتژی است که بهترین راه حل برای منطقه خود کند.” “قرار دادن نزدیک به نیم میلیون انواع و هیات علمی در, روزانه, زیادی, تجمع در مقابل دقیق از آنچه کارشناسان بهداشت خواسته اند که ما را به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>