نیویورک COVID-19 اعداد روند نزولی; کسب و کار در برخی از کشورهای بازگشایی

آوریل 25 (UPI) — بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک در ادامه به کاهش نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد در طول یک شنبه جلسه توجیهی در coronavirus بیماری همه گیر.

کومو نیز گفت: دولت در حال گسترش است تست تشخیصی معیارهای شامل اولین پاسخ دهندگان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران ضروری — و در حال گسترش و در دسترس بودن آزمون در سراسر کشور.

“ما به جایی که ما 21 روز پیش” کومو گفت. “بیست و یک روز از جهنم اما ما را به جایی که بودیم.”

کومو گفت: 1,100 موارد جدید تشخیص داده شد در نیویورک جمعه و 437 نفر از درگذشت ویروس.

این اعداد نشان دهنده اندکی سربازان ارتش پس از یک روند نزولی و هنوز هم از بدترین روز نیویورک pandemic: در مارس 7, دولت گزارش 805 مرگ و میر در سطح ایالت.

تا کنون دولت گزارش کرده است 271,590 موارد مثبت و 16,162 مرگ و میر.

کومو نیز روز شنبه گفت که او را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی اجازه می دهد دولت 5,000 داروخانه ها به انجام coronavirus آزمون.

ایالت نیویورک نیز رفتن به شروع به انجام تست آنتی بادی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در چهار شهر نیویورک بیمارستان شنبه شروع خواهد شد و همچنین شروع به ارائه آزمون برای کارگران خط مقدم هفته آینده.

همچنین در روز شنبه در برخی از کشورها از جمله گرجستان و اوکلاهما شروع اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی, ايميل دانشگاه واشنگتن مدل نشان می دهد هیچ دولت باید با بازگشایی خود را قبل از آوریل 1.

کسب و کار بازگشایی شامل فضاهای که در آن مردم از نزدیک با یکدیگر و با مشتریان از جمله سالن مو و آرایشگاه.

همانطور که از شنبه ایالات متحده در حال 925,551 موارد COVID-19 و 53,100 مجموع مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de