20 مارس (فردا) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه دستور داد تمام غیر ضروری کارگران در دولت به ماندن در خانه پیوست و سه نفر دیگر از کشورهای همسایه در بسته شدن برخی از کسب و کار مانند آرایشگاه و ناخن سالن.

کومو گفت: همه غیر ضروری کارگران باید خودداری از ترک خانه مگر اینکه در مواجهه با شرایط اضطراری. او گفت: حمل و نقل عمومی اما باز بماند.

“این زندگی است و به طور معمول” کومو گفت. “این است که بنیادی ترین اندازه گیری ما می توانیم.”

فرماندار همچنین تاکید کرد که دستور او را اجرا شروع یکشنبه.

“اینها نکات مفید,” او گفت:. “من شوخی نمی کنم در این مورد. این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد. اقدامات خود را می تواند بر سلامت من.”

همچنین در یک بیانیه مشترک جمعه با کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی و پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ کومو گفت: همه آرایشگری مو و ناخن سالن خالکوبی یا سوراخ کردن بدن, سرو, مو حذف خدمات و مراقبت شخصی دیگر خدمات را شنبه شب.

پنج شنبه, فرمانداران دستور داد داخل بخش خرده فروشی مراکز خرید پارک های تفریحی و بولینگ alleys در چهار متحده برای بستن و محدود جمعیت تجمعات به 50 نفر است.

“اجتماعی فاصله پارامونت به ما گسترده تر استراتژی” مورفی گفت. “در حالی که ما درک چالش این محدودیت های مطرح برای منطقه ما در کسب و کارهای کوچک ما به طور جدی با دولت فدرال به اطمینان حاصل شود که کمک های مالی در دسترس ساخته شده است به ما صاحبان کسب و کار و نیروی کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد تا اولین ایالتی که محدودیت مورد نیاز ساکنان به در خانه باقی می ماند. تنها استثنا برای ساکنان سفر به ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و laundromats.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im