نیویورک کمترین بازدید روزانه COVID-19 مرگ و میر پس از ماه مارس متحده متفاوت در بازگشایی برنامه

مارس 26 (UPI) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یکشنبه اعلام کرد که دولت ثبت پایین ترین آن روزانه COVID-19 مرگ و میر پس از مارس.

در طول پنج شنبه, اخبار جلسه کومو گفت: 367 نفر در نیویورک در طول 24 ساعت گذشته کمترین تعداد در طول یک دوره از مارس 31. در روز شنبه افزایش 617,

“کلی بستری نرخ پایین تعدادی از لوله پایین است. حتی تعدادی از جدید COVID موارد پایین است. هنوز هم خوب نیست. هنوز 1,000 جدید COVID موارد دیروز برای قرار دادن آن را در تمرکز. که به طور معمول خواهد بود خبر بدی. آن را نه تنها خبر بدی نسبت به جایی که ما بودند. این فقط اخبار وحشتناک; 367 مرگ و میر است که وحشتناک,” او گفت:. “وجود دارد هیچ نسبی زمینه به مرگ است.”

ایالات متحده ثبت کرده است 960,651 موارد COVID-19 و 54,256 مرگ و میر از جمله 21,908 در نیویورک با توجه به آمار و ارقام توسط Worldometer.info.

کومو نیز مشخص شده یک طرح برای بازگشایی کسب و کار در دولت ابتدا با ساخت و ساز و تولید فعالیت ها از جمله “کسب و کار که کم خطر” و پس از بازگشایی تدریجی رهبری یک کسب و کار با کسب و کار تجزیه و تحلیل با استفاده از ماتریس برای تعیین چگونگی ضروری خدمات کسب و کار ارائه می دهد و این خطر در ارتباط با بازگشایی.

او گفت که تصمیم گیری که آیا برای بازگشایی در فاز دوم است و “رفتن به بالا برای کسب و کار است.”

“کسب و کار شما توسعه یک برنامه در مورد چگونه شما می خواهید برای بازگشایی داده همه چیز را ما می دانیم گفت:” کومو.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی از همسایه نیوجرسی یکشنبه اعلام کرد دولت ثبت 3,730 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به 109,038 و 75 جدید مرگ و میر در مجموع 5,938 دوم در کشور است.

مورفی همچنین افزود که دولت “هنوز چند هفته دور از بازگشایی” با توجه به بهترین خود را درک اطلاعات.

“من گمان می کنم — در حالی که ما ساخته نشده و تصمیم گیری در آن ما در حال رفتن به حرکت می کند به عنوان یک دولت به رسمیت شناختن شما رو چگالی مسائل در شمال است که شما فقط لازم نیست که در, شرق” گفت: با اشاره به بالاتر از مجموع مرگ و میر و موارد در شرق نزدیکترین دولت به نیویورک است.

متحده از جمله آلاسکا, گرجستان, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و تنسی را آغاز کرده اند باز کردن کسب و کار از جمله سالن های ورزشگاه و بولینگ alleys کلرادو در حالی که به تازگی شروع به فاز در برخی از فروشگاه دهانه در حالی که اجازه می دهد منظقه خرده فروشی تحویل و انتخابی sugeries.

“آنچه اهمیت بسیار بیشتری نسبت به تاریخ که بماند-در-خانه به پایان می رسد چیزی است که ما را به جلو رفتن و چگونه ما باید یک جریان پایدار از نظر روانی و اقتصادی از ديدگاه بهداشت به اجتماعی فاصله ما نیاز” رژیم صهیونیستی. Jared پلیس با سی ان ان گفت دولت از اتحادیه. “اگر ما نمی توانیم موفقیت در حال انجام است که بر اساس مداوم به اقامت در خانه بود برای هیچ چیز.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: دولت نمی خواهد شروع به بازگشایی تا تعداد مرگ و میر در کشور کاهش یافته و برای 14 خارجه روز. دولت گزارش داد 35 میر پنج شنبه در مقایسه با 77 روز شنبه در مجموع 875 13th در کشور است.

“من باید بسیار محتاط” هوگان گفت: ABC News’ این هفته است. “ما در حال رفتن به تصمیم گیری در علم است.”

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: اجتماعی فاصله روش به احتمال زیاد در محل باقی می ماند از طریق تابستان در پاسخ به نظرات توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس که ایالات متحده “را تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما” با روز یادبود.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر همانطور که ما حرکت را از طریق این مراحل,” او گفت:.

گرجستان است که بازگشایی غیر ضروری کسب و کار اضافه شده پنج مرگ و میر پس از هشت روز قبل در مجموع 912 در 11th محل.

لوئیزیانا در اصل یک کانون گزارش 26 بیشتر مرگ و میر یکشنبه, پایین 17 از شنبه, در مجموع 1,729 فتح کند گرفته شد, هشتمین در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de