نیویورک می پیوندد کالیفرنیا در قفل کردن در برابر ویروس

ایالت نیویورک پیوست کالیفرنیا روز جمعه در سفارش تقریبا تمام ساکنان به ماندن در خانه به عنوان فرمانداران تماشا با رشد زنگ به جنوب اروپا buckled تحت فشار از شیوع کروناویروس.

“ما در حال رفتن به بستن شیر به این دلیل که میزان افزایش در تعداد موارد حاکی از مجموع قریب به اتفاق از بیمارستان ما سیستم” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان موارد در دولت صعود به بیش از 7000.

کومو گفت این است که او کارگردانی تمام کارگران در غیرضروری کسب و کار در خانه بمانند و ممنوعیت گردهمایی در سطح ایالت. این حرکت پس از کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت کشور با حدود 40 میلیون, مردم, همه, اما محدود جمعیت آن در بزرگترین مستند در آمریکا

به طور فزاینده اقدامات شدید در ایالات متحده در آمد و به عنوان نفس نفس زدن بیماران پر بخشهای بیمارستان در اسپانیا و ایتالیا و جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 10,000 با این ویروس هنوز هم ضرب و به دست آوردن footholds در گوشه و کنار جهان است.

سازمان جهانی بهداشت با اشاره به شیوع بیماری را چشمگیر سرعت.

“از آن زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 10 ، 000 مورد تأیید و فقط 12 روز برای رسیدن به آینده 100,000,” U. N. آژانس بهداشت گفت.

کشورهای دیوانه وار آماده برای یورش بیماران در هفته های آینده.

در بریتانیا دولت خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار. مرکز کنوانسیون و هتل ها در مادرید بودند که تبدیل به بیمارستان برای نزدیک به 10 ، 000 بیماران. نظامی فرانسه مشغول به کار برای ساخت یک موقت مرکز پزشکی در سخت-آمار شهر مولوز. ایالات متحده آماده بيمارستانهای نظامی برای استفاده غیر نظامی و بیش از 4000 نفر از اعضای گارد ملی مستقر شدند در 31 متحده برای کمک به توزیع مواد غذایی اسکراب کردن سطوح و کمک به در راه های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد آمریکایی ها در خارج از کشور برای بازگشت به خانه و یا در معرض خطر صرف یک “نامحدود” دوره دور. و تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت منتقل شد از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

“ما در مورد وارد شدن به یک راه جدید برای زندگی در اینجا در لس آنجلس” شهردار اریک Garcetti گفت: به کالیفرنیا رفت و به مستند با مردم گفت: سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری شغل یا ماموریت و برخی از ورزش. “چه کار می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهد و اگر ما این حق را تعیین خواهد کرد چه مدت این بحران به طول می انجامد.”

ویروس گیر کرده در هویت بسیاری از کشورها: بسته شدن کافه ها, رستوران ها و بلوار زندگی در فرانسه, پایان la dolce vita در ایتالیا مجبور به لغو مراسم تعویض گارد در انگلستان, کاخ باکینگهام و مخرب فروش لاله در هلند.

در برگامو, کانون شیوع بیماری در ایتالیا گورستان غرق شد. بیماران در این شهر بیمارستان اصلی اندود شده تا در باریک ward, تلاش برای نفس به عنوان پزشکان و پرستاران نقل مکان کرد و به سرعت از یک beeping ماشین به بعد.

“زمانی که ویروس وارد اینجا وجود نداشت مهار و از گسترش آن را از طریق دره های بسیار به سرعت. … گفت: برخی از این آنفولانزای عادی. ما پزشکان می دانستند این بود,” دکتر گفت: لوکا Lorini سر از مراقبت های ویژه در بیمارستان که در آن نزدیک به 500 تخت شد اختصاص داده شده به افراد مبتلا به علایم شدید از ویروس. هشتاد و بيماران در بخش مراقبت های ویژه.

در مزرعه شهر فندی به یک عمده فروشی بازار تولید در خدمت رم و ناپل جدید فرمان ممنوع اما ضروری مردم از ورود و یا خروج پس از 40 سالمند ساکن آلوده شد.

در یک صومعه در حومه رم 19 از 21 راهبه آلوده شدند, با توجه به روزانه Il Messaggero. واتیکان حکم تبرئه گناهان مومن که بیمار بودند و یا در قرنطینه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از مراقبان آنها اگر آنها ملاقات شرایط خاص.

“برخی از مراکز درمانی رنج می برند استرس است که در حال رسیدن به حد” گفت: فرناندو سیمن مدیر کشور اسپانیا, مرکز بهداشت هشدار و اضطراری. “روز دشوار که در آن ما باید به پایین می آیند در حال حاضر. ما باید با حفظ تمرکز ما.”

اگر چه بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

برخی از این تنها خبر خوب در آمد از ووهان چین شهر که در آن شیوع شروع شد و بیمارستان ها تلاش شد تنها چند هفته پیش. برای دومین روز متوالی بدون عفونت های جدید گزارش شد و تنها 39 نفر ثبت شده در سراسر کشور — همه آورده از خارج دولت گفت.

با بحران پایانی چین آغاز شده است ارسال تجهیزات پزشکی به اروپا است.

اثرات اقتصاد جهانی سنگ زنی به توقف در زمان عوارض خود را از میلیون ها نفر از unsold گل پوسیدن در شمع در کنیا به آهسته تخلیه جهان آسمان.

در ایالات متحده آمریکا کار می کرد برای قرار دادن با هم یک $1 تریلیون اضطراری بسته به سرپا نگه داشتن صنعت و کسب و کارهای کوچک و توزیع امداد چک 1200 $برای بزرگسالان و 500 دلار برای هر کودک است.

در نوادا که در آن لاس وگاس قمار تعطیل شد, در فرمانداری سفارشات, کازینو, مدیر پاتریشیا بک اظهار تاسف کرد: “من می دانم که چرا او این کار را کرد. من آن را دریافت کنید. اما آنها درک نمی کنند تاثیر چهار ساعت متوجه است که زندگی خود را بیش از.”

دانشمندان ارائه مشاوره به دولت بریتانیا هشدار داده است که محدودیت در زندگی روزمره ممکن است در محل باید برای یک سال و با دوره کمتر سختگیرانه و اقدامات سختگیرانه تر.

دولت در تلاش برای تعادل قفل کردن ساکنان با نیاز به نگه داشتن غذا و دارو و ملزومات دیگر در جریان است. در بریتانیا رده حیاتی کارگران شامل پزشکان و پرستاران و امدادگران و همچنین vicars کامیون زباله جمع و روزنامه نگاران.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و سایت های صنعتی و دیگر لازم کسب و کار در میان سختگیرانه جنبش محدودیت.

“ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا” پاکسازی گفت.

در سراسر جهان تعداد عفونت بیش از 244,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن.

ایتالیا با 60 میلیون نفر از شهروندان ثبت حداقل 3,405 مرگ و میر بیش از 3,248 در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است. اسپانیا دوم پشت ایتالیا در اروپا, گزارش 1,002 مرگ و میر و 19,980 عفونت. آمریکا مرگ و میر افزایش به حداقل 206.

بیش از 86,000 مردم بهبود بیشتر در چین است.

ایران رسمی تلفات بیش از 1,400 مرده بود و افزایش سرعت نیز در میان ترس آن است که underreporting آن موارد است. تهران را متهم کرد واشنگتن کمک به گسترش این ویروس با حفظ تحریم ها است که جلوگیری از واردات آن به شدت مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی.

به عنوان ویروس خود را تقویت جای پای خود در آفریقا و قاره شلوغ ترین فرودگاه در ژوهانسبورگ اعلام کرد که خارجی ها دیگر نمی خواهد اجازه پیاده.

___

پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net