نیویورک نیکز بزرگ, Georgetown مربی Patrick Ewing تست مثبت برای coronavirus

22 مه (بی بی سی) — نیویورک نیکز افسانه و زمان جورج تاون بسکتبال مردان مربی Patrick Ewing دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مدرسه جمعه اعلام کرد.

در بیانیه منتشر شده از طریق این دانشگاه که قرار است در واشنگتن, دی سی, سارکوم گفت: او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن خود را تشخیص علنا “به تاکید است که این ویروس می تواند بر هر کسی.” او تحت مراقبت و جدا شده در یک بیمارستان محلی است.

“من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که من تست مثبت یا COVID-19. این ویروس جدی است و نه آرامی باید گرفته شود,” سارکوم گفت. “من می خواهم همه را تشویق به ماندن سالم و مراقبت از خود و عزیزان خود را. در حال حاضر بیش از هر زمان من می خواهم برای تشکر از بهداشت و درمان کارگران و همه در خط مقدم. من خوب بود و همه ما از این طریق دریافت کنید.”

این مدرسه گفت: سارکوم است و تنها عضو جورج تاون بسکتبال مردان برنامه به آزمایش مثبت برای ویروس.

پس از standout بازی حرفه ای و 15 سال به عنوان دستیار مربی برای چهار NBA تیم سارکوم در زمان بیش از جورج تاون به عنوان سر مربی در سال 2017.

در طول بازی خود را حرفه ای در جورج تاون سارکوم هدایت Hoyas به خود تنهاست قهرمانی ملی در سال 1984. او از مشاهیر بازیکن سال در سال 1985 به دست آورده و اولین تیم آمریکایی افتخارات در سه مستقیم فصل از 1983-85.

سارکوم, 57 بود 11-زمان All-Star با نیکز. او به طور متوسط 21 امتیاز 9.8 ریباند و 2.4 بلوک در هر بازی در دوران حرفه ای NBA با آن سیاتل فراصوت است, اورلاندو سحر و جادو و نیکز.

سارکوم القاء شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im