نیویورک گزارش افزایش کوچک در coronavirus مرگ و میر; کومو اجازه می دهد تا نرم افزار ورزشی اردوگاه های آموزشی

آوریل 24 (UPI) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه اعلام کرد مراحل اضافی برای دولت به بازگشایی از جمله اجازه دادن به تیم های ورزشی حرفه ای برای برگزاری دوره های آموزشی اردوگاه به دولت گزارش افزایش اندکی از COVID-19 مرگ و میر.

در طول روزانه خود را در جلسه کومو گفت: دولت — که منجر ملت در مرگ و میر و موارد — ثبت 109 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته از 84 تلفات روز گذشته در مجموع 23,391 تایید مرگ احتمالی مرگ و میر هل دادن این رقم به 29,141. دولت همچنین ثبت 1,589 موارد جدید در مجموع 361,515.

“تعداد مرگ و میر علامت آن است خبر وحشتناک اما به طور کلی خط است که هنوز هم خوب است. 109 خانواده هایی که از دست داده است آنها در نماز ما گفت:” کومو.

در یک زمان مجموع روزانه بود نزدیک 800 مرگ و میر.

به طور کلی ایالات متحده گزارش کرده است 1,632,721 مورد تأیید و 97,430 مرگ و میر با توجه به آمار و ارقام توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو در روز یکشنبه تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه را به از سرگیری فعالیت های که شده بود محدود به جلوگیری از گسترش COVID-19 اعلام حرفه ای ورزش لیگ خواهد بود و مجاز به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در دولت.

“ما در حال کار و تشویق همه تیم های ورزشی خود را برای شروع اردوگاه های آموزشی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما با آنها را به مطمئن شوید که اتفاق می افتد” کومو گفت: تشویق “ورزشی است که می تواند دوباره بدون نیاز مردم در ورزشگاه” را به انجام این کار.

بیشتر کومو گفت: Long Island Rail Road قطار اضافه خواهد شد بیشتر مراقبت برای ایجاد فضای اضافی برای مسافران خواهد شد که نیاز به پوشیدن ماسک در طول سفر.

او همچنین خواست نیویورکی به “هوشمند” به عنوان دولت و سواحل را بازگشایی شد و اردو را در مجموعه ای برای باز کردن در روز دوشنبه به عنوان کشور ناظر روز یادبود.

در کشور همسایه نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد دولت ثبت 52 جدید مرگ برای مرگ و میر 11,138 و 1,065 موارد جدید COVID-19 مجموع 154,154.

ظاهر می شود در سی ان ان روز شنبه مورفی هشدار داد که بهداشت و درمان کارگران و آتش نشان و افسر پلیس و معلمان در دولت ممکن است گذاشته اگر نیوجرسی نمی اضافی دریافت بودجه فدرال.

“ما اعلام کرد بودجه در روز جمعه برای چهار ماه آینده و ما تا به حال به قطع و یا تاخیر بیش از 5 میلیارد دلار هزینه. و این شامل به طور بالقوه تخمگذار کردن, آموزش, آتش, پلیس اورژانس و مراقبت های بهداشتی کارگران است. این است که انتزاعی است. این واقعی است. این یک آبی دولت موضوع است. آن را یک آمریکایی موضوع گفت:” مورفی.

از 3 تریلیون دلار قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس به دنبال ارائه 875 دلار میلیارد دلار برای دولت و دولت های محلی اما چهره های مخالف از مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به وتو اندازه گیری.

پس از نیوجرسی, Illinois در رتبه سوم در ایالات متحده با 197,796 مورد تأیید و ششم با 4,790 مرگ و میر ناشی از شنبه. کالیفرنیا سوم این است که در مواردی با 92,710 و 3,774 مرگ و میر برای هفتم. ماساچوست 91,662 موارد در چهارمین اما سوم در مرگ و میر با 6,304 مرگ و میر.

غذا و دارو کمیسر Stephen هان روز یکشنبه هشدار به آمریکایی ها همچنان به دنبال پروتکل برای جلوگیری از گسترش این ویروس در طول روز یادبود تعطیلات.

“با این کشور شروع به باز کردن این تعطیلات آخر هفته من دوباره به همه یادآوری است که coronavirus هنوز موجود است. آن است تا به هر فردی برای محافظت از خود و جامعه خود. اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک محافظت همه ما” او در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de