نیویورک Uber و Lyft رانندگان سو کومو بیش از عدم پرداخت مزایای بیکاری در طول همه گیر

پیوست نیویورک تاکسی کارگران داد چهار Uber و Lyft رانندگان در نیویورک واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و وزارت کار ایالات متحده در روز سه شنبه بیش از دولت را عدم ارائه درایور با مزایای بیکاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دولت بیمه بیکاری تجدید نظر هیئت مدیره اداره در سال 2018 است که رانندگان برای سوار-نقطه برنامه ها باید طبقه بندی شده به عنوان کارکنان که واجد شرایط دریافت مزایای بیکاری و در عین حال رانندگان می گویند که آنها روبرو هستند مسکن و عدم امنیت غذایی به عنوان نیویورک حاضر به روند منافع خود را ظرف دو هفته به عنوان آن در حال انجام است برای سایر کارگران.

یکی از شاکیان M. D. اسلام زمینه را برای مزایای بیکاری در ماه مارس به نیویورک تبدیل به یکی از سخت ترین ضربه شهرهای جهان در Covid-19 بیماری همه گیر. او هنوز برای دریافت هر گونه پول.

“من نمی خواهم هیچ درمان خاص. من فقط می خواهم مزایای که دولت مدیون من است. من کار سخت و پیروی از قوانین برای حمایت از خانواده من است. دولت نیز باید با پیروی از قوانین و پرداخت رانندگان آنچه ما بدهکار هستند بنابراین ما می توانید زنده ماندن این بحران گفت:” اسلام ،

نیویورک وزارت کار حمایت کردن اجسام و رانندگان آن در سال 2018 زمانی که آنها مبارزه برای به رسمیت شناخته شود به عنوان کامل کارکنان. تحت حکم سوار-نقطه شرکتها ملزم به ارسال دستمزد و اشتغال به دولت برای کارگران خود را به کارفرمایان دیگر انجام دهید.

اما دولت به جای آن خواستار شده است که کارگران ارسال داده ها به دولت—گاهی اوقات خطر ایمنی خود را به ایمیل یا فکس مواد در طول بیماری همه گیر.

“این شرکت ها باید به دنبال لعنت به قانون و جلوگیری از درخواست دهندگان به قید وثیقه آنها را ایم” استیو اسمیت از کالیفرنیا کار فدراسیون. Uber و Lyft رانندگان در کالیفرنیا نیز مبارزه خود را برای دریافت مزایای بیکاری.

“دولت شکست خورده است به دنبال تصمیم خود را که رانندگان در حال کارکنان واجد شرایط برای مزایای بیکاری و تاخیر در پرداخت در نقض قانون فدرال” گفت: NYTWA کارکنان وکیل زوبین Soleimany. “رانندگان و اتحادیه خود را باید برای مبارزه با این سخت برای مزایای که آنها برنده در فینال حاکم تمام راه برگشت در سال 2018 است.”

با توجه به شکایت دولت گفت: برخی از رانندگان است که آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری و باید درخواست برای همه گیر کمک بیکاری به جای. همانطور که نیویورک تایمز گزارش همه گیر کمک خواهد ترک رانندگان با دور کمتر درآمد در طول بحران است که به شدت کاهش در کسب و کار:

شکایت محاسبه که [شاکی Doh “سیدو”] Ouattara بهره مند تحت pandemic برنامه کمک خواهد بود کمتر از 250 دلار در هفته در مقایسه با $504 که او را دریافت مزایای بیکاری.

تفاوت ناشی از کمک های همه گیر است که بر اساس درآمد خالص از هزینه ها مانند گاز و تعمیر و نگهداری در حالی که مزایای بیکاری هستند بر اساس درآمد ناخالص—یا حدود 26,000 مقابل حدود 55,500 برای آقای Ouattara در سال 2019. رانندگان دیگر چهره های مشابه تفاوت با توجه به شکایت.

با توجه به NYTWA 82 درصد از Uber و Lyft رانندگان در حال حاضر در مواجهه با ناامنی غذایی و 76% قادر به پرداخت اجاره بها بیش از دو ماه گذشته.

NYTWA جمهور Bhairavi دسای به نام نیویورک عدم برگزاری این شرکت پاسخگو به کارکنان خود را “تکان دهنده است.”

“فرماندار و وزارت کار اجازه می دهد در حال بارگذاری دولت بزرگترین خصوصی کارفرما برای ادامه سلطنت خود از حرص و آز و امتناع از برگزاری این شرکت پاسخگو به قانون گفت:” دسای. “درایور کار در نظر گرفته شده است ضروری است که در این شهر و در عین حال از حقوق خود در حال درمان به عنوان طبقه دوم توسط دولت و وزارت کار بیشتر در رابطه با ارائه یک شرکت درمان ترجیحی از ساخت مطمئن شوید که کارگران و خانواده های آنها از گرسنگی مردن نیست از طریق یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de