نیویورک مقابله با د Blasio بیش از دفاع از NYPD خشونت به عنوان تماس های کوه برای شهردار استعفای

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio مواجه عصبانی نیویورکی که به نام در به WNYC‘s “برایان Lehrer نمایش” روز جمعه خواستار پاسخ در مورد شهردار در پاسخ به نژادی عدالت تظاهرات در این شهر بیش از دو هفته گذشته و ماندگار دفاع از خشونت از NYPD.

تماس گیرنده به “درخواست شهردار” بخش مراجعه کننده به افسران پلیس به عنوان “werewolves” که بلافاصله دستمزد حملات فیزیکی در هر نیویورکر آنها را در خیابان ها بعد از 8:00 p. m. زمانی که شهر فعلی منع رفت و آمد شبانه آغاز می شود و خواستار دانم که چرا ماموران گشت تظاهرات شده اند با پوشیدن ماسک صورت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

د Blasio اصرار در این بخش است که پلیس به سادگی است در پاسخ به “شواهدی از خشونت در مورد اتفاق می افتد” و ادعا می کنند که Lehrer گزارش در مورد NYPD را در واکنش خشونت آمیز و آن “kettling” توده-دستگیری تاکتیک بود و نه “هدف” منجر به تجدید خشم کارگردانی در شهردار در رسانه های اجتماعی و خواستار استعفای خود را.

DeBlasio تماس-در بخش به دنبال ظاهر خود را روز پنج شنبه در یک مراسم یادبود جورج فلوید که کشته شد مارس 25 توسط مینیاپولیس افسران پلیس و مرگ که سوار میلیون ها نفر از آمریکایی ها در اعتراض به نژادی و بی عدالتی که در آن شهردار قادر به صحبت می کنند با توجه به جمعیت هزاران نفر از عزاداران booing او و خواستار استعفای خود را.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ویروسی ویدئوها در روزهای اخیر نشان داده اند NYPD افسران رانندگی SUV به یک جمعیت معترضان به ضرب و شتم تظاهرکنندگان با باتوم و ضرب و شتم کارگران در راه خانه خود را پس از منع رفت و آمد شبانه.

The Daily Beast گزارش این هفته که رایان ولنتاین ضروری پزشکی کارگر در یک بیمارستان در بروکلین بود مورد ضرب و شتم و لگد توسط افسر NYPD پس از ترک شغل خود را در شب.

اعضای نیویورک تایمز سرمقاله هیئت مدیره اضافه شده صدای خود را به تماس برای de Blasio به پایان خود اصرار که این شهر و آن نیروی پلیس در حال “انجام همه چیز را از دیدگاه خویشتن” و اضافه کرد که رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو باید “باز کردن چشم خود را.”

کومو در روز پنج شنبه به نام سوال خبرنگار در مورد پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز “یک hyperpartisan حمله” و اصرار داشت: “آنها که نمی کنند. هر دو فرماندار و شهردار ادعا کرد که آنها تا به حال دیده نشده ویدئوها از خشونت است.

“شکست آقایان de Blasio و کومو برای محافظت از اجزاء آنها از خشونت های پلیس است به خصوص دردناک خیانت” این بار نوشت.

هیئت تحریریه پیشنهاد de Blasio ممکن است مناسب برای نقش خود به عنوان رهبر این کشور بزرگترین شهرستان, نوشتن, “فوری ضروری است برای نگه داشتن یک دست محکم بر رفتار پلیس در این لحظه خطرناک. این کمیسر پلیس خدمت در لذت بردن از آقای د Blasio. اگر او نمی تواند حفظ کنترل از افسران او آقای د Blasio باید در پیدا کردن کسی که می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de