نیوزیلند و استرالیا سهولت مستند محدودیت; ووهان رکورد 1st خوشه ای در بیش از یک ماه

مارس 11 (UPI) — کشورهای در اقیانوسیه نقل مکان به سهولت coronavirus محدودیت در روز دوشنبه به چین در شهر ووهان را اعلام کرد مجموعه ای از عفونت افزایش نگرانی از تجدید حیات در زمین صفر از این بیماری همه گیر.

چینی بهداشتی مقامات روز دوشنبه اعلام کرد 17 نفر از coronavirus پنج که ثبت شد در ووهان که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان است.

از عفونت های جدید, یکی از همسر 89 ساله بود که تایید مثبت یک روز زودتر و برای اولین بار بود تایید عفونت در شهرستان از آوریل 3 چین دولتی CNA اخبار گزارش.

این مستند برداشته شد روز پس از ووهان آخرین عفونت و ماشین و قطار و دیگر اشکال حمل و نقل اجازه داده شد به ترک شهر برای اولین بار در نزدیک به 80 روز در 8 آوریل.

چین سابق کانون این ویروس در روز دوشنبه همچنین گزارش صفر مرگ و میر — یک روند آغاز شد که در 15 آوریل هنگامی که آن را در گزارش های اخیر خود را از مرگ به این ویروس با توجه به داده ها از چین ملی کمیسیون بهداشت.

تایید خوشه می آید یک روز پس از چین جیلین در شمال شرقی استان تحمیل حکومت نظامی در شولن شهرستان که در آن 11 نفر قرارداد این ویروس از یک laundrywoman با توجه به دولتی جهانی بار.

شولن خود را مطرح اپیدمی-پاسخ به بالاترین سطح آن تنها شهر چینی را در حال حاضر را از جمله اقدامات برای مبارزه با کروناویروس.

این موارد جدید برداشته چین در مجموع به 82,918 عفونت و 4,633 مرگ و میر.

در سطح جهانی در آن نشسته در 11th محل و سوم در آسیا در تعدادی از عفونت ها با توجه به worldometers.info.

کره جنوبی روز دوشنبه همچنین گزارش سنبله در موارد متصل به سئول کاباره ها بالا بردن ترس است که آن را بیش از حد ممکن است موج دوم ویروس.

مقامات بهداشت گفت: از ظهر دوشنبه در مجموع 63 نفر که بازدید از باشگاه ها و میله در سئول Itaewon بیش از آخر هفته قرارداد این ویروس و همچنین 23 از اعضای خانواده خود و دوستان Yonhap News گزارش شده است.

شیوع مجبور شهردار سئول پارک برنده-به زودی در روز شنبه به طور نامحدود شاتر پایتخت بارها و کاباره ها.

روز دوشنبه کره جنوبی که بین المللی دریافت کرده است ستایش برای پاسخ به همه گیر بدون سازماندهی در مقیاس بزرگ مستندات ثبت 35 مورد جدید از COVID-19 آن بزرگترین واحد-روز افزایش از اوایل آوریل کره مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

پاکستان که نشسته ششم و در آسیا در روز دوشنبه تایید کرد نزدیک به 1500 نفر مورد جدید از این ویروس در گذشته 24 ساعت. اگر یک قطره از یک رکورد 1,991 موارد ثبت شده روز قبل از آن است که ادامه روند ثبت نام چهار رقمی موارد آغاز شد که ممکن است 1 با توجه به دولت پاکستان داده است.

روسیه ثبت شده دوم آن-کمترین مجموع روزانه از 11,656 موارد جدید در روز دوشنبه برای هشتمین روز متوالی ضبط بیش از 10 ، 000 عفونت های جدید.

جدید عفونت مجبور روسیه به تصویب بریتانیا برای سوم در تعدادی از موارد برای یک مجموع از 221,344 دنباله فقط اسپانیا و ایالات متحده است.

همچنین گزارش شده 94 جدید مرگ و میر برای بیش از 2 ، 000 مرگ و میر به ویروس.

در اقیانوسیه روز دوشنبه هر دو نیوزیلند و استرالیا نقل مکان کرد و به سهولت محدودیت های مداوم پس از کاهش عفونت.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد بیش از شش هفته پس از رفتن به مستند که آنها خواهد بود تنزیل رتبه از سطح 3 به سطح 2 در پنج شنبه, اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی و مراکز کافه ها و رستوران ها و دیگر فضاهای عمومی برای بازگشایی شده است.

“شما می توانید شروع به حرکت در اطراف نیوزیلند اما فضای خود را به خصوص اگر شما با استفاده از حمل و نقل عمومی” او گفت: اعتباری این کشور 5 میلیون نفر برای ایجاد “دیوار این بدان معنی است که این ویروس نمی تواند به کسانی که آن را به راحتی می تواند.”

در 18 مه دانش آموزان را به کلاس بازگشت و پنجشنبه آینده میله قادر خواهد بود برای بازگشایی, او گفت:.

“ما باید به سمت چپ میله تا آخرین زیرا آنها مطرح ترین خطر به عنوان ما می توانیم از کره جنوبی که به تازگی افتتاح شد تا بارها خود تنها به آنها نزدیک دوباره پس از یک شخص ایجاد شده شیوع” او گفت:.

در استرالیا و برخی از کشورهای اعلام کرد کاهش به محدودیت های روز پس از نخست وزیر اسکات موریسون گفت: آنها می توانند در ادامه با بلند کردن مستندات در اختیار آنها است.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian اعلام کرد که از روز جمعه تجمعات از 10 نفر اجازه خواهد داشت به این معنی کافه ها و رستوران های مجاز خواهد بود به صندلی تا 10 مشتریان در یک زمان.

در ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: از روز شنبه مردم خواهد بود قادر به جمع آوری در گروه های تا پنج بازدید کننده در خانه و به 10 نفر در خارج از منزل. مراسم عروسی اجازه خواهد داشت تا 10 مهمان, او گفت:, و اضافه کرد که حداکثر 20 نفر خواهد بود قادر به حضور در داخل سالن مجالس ترحیم و تا 30 برای.

اقیانوسیه بیش از 8,500 عفونت استرالیا اختصاص حدود 7000 در حالی که نیوزیلند ثبت شده اما 108 از بیماران باقی مانده. این منطقه ثبت شده 118 مرگ و میر به بیماری — 97 در استرالیا و 21 در نیوزیلند.

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 4 میلیون نفر و نزدیک به 283,000 مرگ و میر به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de