نیوزیلند می گوید coronavirus ‘حذف’ آسانسور تمام داخلی محدودیت

ژوئن 8 (UPI) — نیوزیلند را حذف کرده است داخلی انتقال از coronavirus نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه گفت که او اعلام کرد لغو تمام محدودیت های کسب و کار و تعاملات اجتماعی در الجزایر کشور است.

Protocol wine studio اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در نیوزیلند خواهد شد در حال حرکت به پایین ترین COVID-19 هشدار سطح 1 از نیمه شب بلند کردن محدودیت از کسب و کار گردهمایی های اجتماعی و مانند آن شده اند که در جای خود از کشور رفت و تحت سخت مستند 75 روز پیش.

تبلیغات

“ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند در حال حاضر, اما حذف نه یک نقطه در زمان — آن است که یک تلاش مداوم,” او گفت:.

Protocol wine studio او تشکر کرد “تیم از 5 میلیون” را به عنوان او با اشاره به نیوزیلند شهروندان در طول همه گیر برای فداکاری خود را بیش از گذشته 11 هفته برای رسیدن به این نقطه عطف.

با اعلام نیوزیلند می شود یکی از اولین کشورهای جهان به اعلام داخلی بین بردن ویروس پس از رفتن را از 17 روز بدون تشخیص یک مورد جدید در درون مرزهای آن و 12 روز بدون یک بیمار در بیمارستان بیمار با کشنده و عفونی coronavirus که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان از آن پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

کشور رفت و تحت مستند مارس 25 هنگامی که آن را به حال حدود 280 مورد از ویروس. از روز شنبه آن را ثبت کرده است 22 و میر به ویروس و 1,504 موارد یکی از بالاترین سرانه میزان در جهان, او گفت:.

تنها اقدامات از این مستند را در محل باقی می ماند خواهد شد کسانی که در مرزها به زمان بیشتر عفونت از ورود به کشور, او گفت:, و اضافه کرد که با وجود داشتن حذف ویروس عفونت بیشتر رخ خواهد داد.

“من می خواهم برای دوباره می گویند: ما تقریبا قطعا دیدن موارد در اینجا دوباره,” او گفت: “اما وقتی رخ می دهد که آن را به این معنا نیست که ما شکست خورده اند. واقعیت آن است که این ویروس است. ما باید باشد و ما آماده برای موارد آینده. دلیل این است که ما مرز ما باقی می ماند اولین خط دفاع به عنوان هدف ما به واردات است. virus.”

Protocol wine studio به خبرنگاران گفت: “او کمی رقص” زمانی که او آموخته است که هیچ فعال موارد در داخل کشور شگفت انگیز خود را 2 سال با دختر, Neve در این فرآیند است.

“من نشان داد Neve. او گرفتار یک کمی با تعجب اما او پیوست و در داشتن مطلقا هیچ ایده چرا من رقص در اطراف سالن اما بهره گیری از آن هیچ یک حداقل” او گفت:.

پس از آن پدید آمده در اوایل ماه دسامبر بیش از 7 میلیون نفر بوده است بیمار با کروناویروس و هر چند بسیاری از کشورها پس از وضعیتی وخیم از عفونت دیده می شود قطره های اخیر در موارد و مرگ و میر دیگران دیده می شود موج.

روسیه که نشسته سوم در سراسر جهان در مورد 476,658 و 14 در مرگ و میر با 5,971 ثبت 8,985 عفونت بیش از پنج شنبه یک قطره از بالا از بیش از 10 ، 000 جدید روزانه موارد ثبت شده در اوایل ماه گذشته اما ادامه روند شمارش حدود 9000 موارد یک روز پس از آن با توجه به worldometer.info.

ایالات متحده منجر جهان در هر دو عفونت و مرگ و میر بیش از بیش از 2 میلیون مورد در روز یکشنبه با نزدیک 19,000 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت و 112,469 مرگ و میر.

چین سابق کانون ویروس تضعیف شده تا 18 در سراسر جهان در مرگ و میر با 83,040 عفونت و 4,634 مرگ و میر.

پکن ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید و صفر و میر بیش از گذشته 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im