نیوزیلند به سهولت COVID-19 مستند محدودیت های

20 آوریل (فردا) — نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد که او را, کاهش, کشور monthlong مستند پس از آن جمعیت قادر به مانع گسترش coronavirus.

در طول یک جلسه یا دو جلسه protocol wine studio گفت: در نیمه مارس 27 کشور خواهد بود در حال حرکت از بالاترین سطح هشدار 4 به هشدار سطح 3 که اجازه خواهد داد که برای بازگشایی برخی از تجارت و مدارس برای آماده سازی برای دانش آموزان است.

او گفت: هشدار سطح 3 برگزار خواهد شد و برای دو هفته زمانی که دولت بررسی وضعیت دوباره.

این کشور سخت مستند که دستور داد تمام غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه بود به پایان رسید پنج شنبه و پنج روز تمدید شد ساخته شده توسط دولت “را به مطمئن شوید که ما قفل در سود و خودمان را برخی از اضافی یقین” او گفت:.

“قربانی تا به امروز ساخته شده است بزرگ” او گفت:.

تصمیم به کاهش محدودیت های زیر نیوزیلند کاهش نرخ انتقال مرگبار و عفونی coronavirus به کمتر از نصف یک فرد برای هر تایید عفونت است. در خارج از کشور به طور متوسط 2.5 افراد آلوده به این ویروس در هر صورت, او گفت:.

“مدیر کل بهداشت و درمان اعتماد به نفس است که در حال حاضر وجود ندارد گسترده کشف نشده جامعه انتقال در نیوزیلند,” او گفت:. “در تلاش تیم ما 5 میلیون شکسته است زنجیره ای از انتقال گرفته شده و یک جهش کوانتومی به جلو در هدف ما برای از بین بردن ویروس.”

در طول هفته آینده و کسب و کار و مدارس و آموزش های اولیه به مراکز اجازه خواهد داشت برای آماده سازی برای بازگشایی شده است. اما کاستن از محدودیت ها اجازه نمی دهد که برای بیشتر فعالیت های اجتماعی او گفت:.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که در هر شماره است که کسی پدر و مادر کسی از بستگان و دوستان و کسی که ما تمام شده است ایران در تلاش برای محافظت و نجات,” او گفت:.

این کشور اعلام کرد این مستند در اواخر ماه مارس هنگامی که آن را به حال بیش از 200 تایید شده و احتمالی موارد است. روز دوشنبه وزارت بهداشت تایید هفت جدید مورد تأیید و دو احتمال در موارد قبلی 24 ساعت افزایش آن در مجموع تعداد این عفونت به 1,440. دوازده نفر کشته شده اند در این کشور از ویروس.

Protocol wine studio گفت: تقریبا هر موردی مشخص از آوریل 1 نتیجه بوده است از یک سفر خارج از کشور یا تماس با ما به یک شناخته شده عفونت با تنها هشت مورد شمارش در آن دوره که معلوم نیست ریشه.

اعلام این خبر پس از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی که قرار داده شده بود تحت مستند کاسته محدودیت شروع دوشنبه.

آلمان — کشور با پنجم-بیشترین تعداد عفونت در 145,742 — مجاز از فروشگاه های کوچک برای بازگشایی و همچنین dealerships خودرو, کتابفروشی ها و دیگران است. در لهستان است که کمتر از 10000 موارد شهروندان شد دوباره مجاز به بازدید عمومی پارک ها و جنگل ها.

در چین سابق کانون ویروس, مقامات بهداشتی گزارش 12 مورد جدید از COVID-19 بیش از روز قبل افزایش مجموع آن به 82,747. این گزارش صفر مرگ و میر بیش از پنج شنبه به عنوان آن تلفات ایستاده پت در 4,632.

در سطح جهان وجود دارد 2.4 میلیون عفونت و بیش از 165,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به live tracker بیماری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im