نیوزیلند بیشتر به سهولت محدودیت; جهانی عفونت های بالای 5.5 متر

25 مه (بی بی سی) — به عنوان جهانی عفونت پیشی گرفته 5.5 میلیون در دوشنبه نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد که محدودیتی در تجمعات گسترش خواهد یافت و به 100 نفر در پایان هفته.

“ما می خواهیم اقتصاد ما در حال حرکت به سرعت و بدون از دست دادن دستاوردهای ما را ساخته اند به تاریخ” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

این مجمع الجزایر کشور شده است یکی از سریع ترین راه برای جستن به عقب از coronavirus بیماری همه گیر از طریق صدور سختگیرانه مستند اقدامات در اواسط ماه مارس که گرفته اند به آرامی کاسته.

در حال حاضر در سطح دو, دوم-کمترین آن چهار سطح مستند و اندازه گیری, نیوزیلند مجاز مجالس به 10 نفر اما خیره جمعه که باشد بالا برده تا 100 protocol wine studio گفت.

افزایش محدودیت در گردهمایی به شرح زیر protocol wine studio گفت: پس از دولت را به طور منظم تنظیم محدودیت اجازه می دهد تا برای فعالیت بیشتر زمانی که توصیه های پزشکی اجازه می دهد. نیوزیلند نقل مکان کرد و به سطح 2 در مارس 14.

نیوزیلند وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 1,154 موارد COVID-19 و 21 و میر با تنها 15 موارد جدید در این ماه.

Protocol wine studio گفت: قطره آن در موارد با وجود کاهش محدودیت اجرا می شود مقابله به آنچه در کشورهای دیگر تجربه کرده اند که با توجه به زلاند نو زیر قوانین اجتماعی را حفظ فاصله.

گسترش محدود در تجمعات او گفت: هنوز هم جلوگیری از بزرگ کنسرت, اما حوادث بیشتر رخ می دهد از ظهر جمعه در هنگام اندازه گیری به اثر می رود.

“این تغییرات خبر خوب برای کسب و کار و برای کسانی که نگاه کردن به طرح بزرگتر گردهمایی” او گفت:. “این گام دیگری در renormalizing زندگی به عنوان ما همچنان به مهر کردن virus.”

دولت را به حرکت به سطح هشدار 1 به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با نمایندگان مجلس به بررسی مجدد وضعیت در ژوئن 8, او گفت:.

Protocol wine studio اضافه شده است که گردشگری نیوزیلند لگد کردن یک کمپین جدید با هدف قرار دادن ساکنان برای کشف نقاط کشور آنها تعداد بازدید نیست قبل از اینکه برای کمک به احیای اقتصاد و گردشگری بخش و او را تشویق می کند تا کسانی که قادر به استفاده از این فرصت را به انجام این کار.

“من هنوز هم در روند قفل کردن برنامه های من برای آخر هفته, اما من قصد دارم تا آنجا که من می تواند به خارج و مورد و حمایت از اقتصاد محلی ما به عنوان خوب,” او گفت:.

در کشور همسایه استرالیا, مدارس در نیو ساوت ولز و کوئینزلند بازگشایی شد روز دوشنبه با هنرپیشه ی برجسته ی مردم رو تشویق به ادامه کار از خانه در صورت امکان برای کاهش فشار در سیستم حمل و نقل.

“من بسیار خوشحال هستم که سیستم نشده است, غرق,” NSW برتر Gladys Berejiklian در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

استرالیا مانند نیوزیلند است شانس بهتر از بسیاری از کشورهای در میان COVID-19 گیر ضبط 7,109 مجموع موارد و 102 و میر ناشی از ویروس است. وزارت بهداشت گزارش چهار مورد جدید در 24 ساعت گذشته.

اقیانوسیه سازمان ملل که تا کنون در مبارزه بدترین بیماری همه گیر با دقیق مستند اقدامات ضبط در مجموع 8,726 موارد و 123 مرگ و میر با توجه به worldometers.info.

در سطح جهان تعداد coronavirus موارد پیشی گرفته گریم 5.5 میلیون عفونت نقطه عطف در روز دوشنبه با ویروس مرگ و میر بالا رفتن نسبت 350,000.

ایالات متحده منجر جهان در هر دو مجموع موارد با نزدیک به 1.7 میلیون عفونت و تقریبا 100,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im