جدیدترین ‘جنگ ستارگان’ شایعه نشان می دهد عاقبت سه گانه را نادیده گرفت,’ نه پاک. و ممکن است تغییرات عمده در Lucasfilm

ادامه شایعه در مورد دیزنی نادیده گرفتن “جنگ ستارگان” عاقبت سه گانه فقط به دست آورد برخی از زمین های جدید البته با برخی تغییرات جزئی به آنچه در اصل پیشنهاد شده است.

آنلاین شایعه — که می آید از یک کانال یوتیوب — پیشنهاد برخی از درونی تقسیم در دیزنی مورد جهت “جنگ ستارگان” حق رای دادن گفت که دیزنی برنامه ریزی برای “پاک کردن” حق رای دادن را دنباله با تظاهر آنها اتفاق تنها در یک جایگزین زمانی که من در مورد نوشت برای Deseret.com. در کوتاه دیزنی خواهد با استفاده از دستگاه دیده می شود در “Star Wars: Rebels” به دوباره کاری و عاقبت سه گانه پس از حوادث ری فین و Poe اتفاق تنها در یک ثانویه جدول تبدیل شدن به آثار “جنگ ستارگان افسانه” به جای درست کانن.

در همان زمان شایعه پیشنهاد وجود دارد مداوم تقسیم در دیزنی بیش از “جنگ ستارگان” حق رای دادن و کاتلین کندی خواهد به زودی به مرحله پایین.

اما فضل راندولف — خالق و میزبان از “فراتر از تریلر” در یوتیوب به اشتراک گذاشته برخی از اطلاعات جدید است که می افزاید: به ادامه شایعه.

البته هیچ یک از این تایید شده است و باقی مانده اینترنت-بر اساس شایعه. دیزنی است نه اظهار نظر در مورد شایعات. Lucasfilm نشده, نظر, هر دو. اما این شایعات تمایل به تغییر و تکامل را به داستان واقعی در طول زمان است.

هنوز هم آنها جالب برای حدس و گمان.

Randolph گفت: کندی نمی خواهد ، به جای او باقی خواهد ماند تا پایان قرارداد خود که در سال 2021 به پایان می رسد. قرارداد را تمدید نمی شود, Randolph گفت.

عاقبت سه گانه نخواهد بود پاک شده او گفت:. بلکه آنها خواهد بود “بیشتر نادیده گرفته شود.”

او گفت: حوادث عاقبت فیلم را هنوز هم اتفاق افتاده است. اما حوادث “اتفاق افتاده است به مردم ما نیست پس دیگر.”

Randolph توضیح بیشتر در یک ویدیو یوتیوب به گفته کیهانی اخبار کتاب.

“بنابراین هیچ کاتلین کندی که من توییتی نیست اخراج شدن و آنها را پاک کردن او سه گانه به دلیل کسب و کار به سادگی کار نمی کند که راه” او گفت:. “مردم را بسیار دقیق حرکت در کسب و کار. شما نمی خواهید به دشمنان است. شما باید به درک چگونه کار کسب و کار را ببینید که چگونه همه چیز در حال رفتن به قادر به حرکت به جلو. بنابراین به جای ‘شلیک’ و ‘پاک کردن’ آن را به نظر می رسد مانند آنها در حال رفتن به تمدید قرارداد خود برای بار دوم هنگامی که زمان تمدید اجرا می شود در 2021.”

Randolph گفت: وجود خواهد داشت یک رئیس جدید در لوکاس فیلم توسط 2022. جان فاورو و دیو filoni داخل — که مدیریت “Mandalorian” و “جنگ های کلون” بود — خواهد بود که سر از حق رای دادن در حال حرکت رو به جلو, او گفت:.

“و در زمان جنگ های ستاره, جشن, در نهایت بازگشت و پس از دو سال وقفه در سال 2022 به احتمال زیاد با رئیس جدید Lucasfilm, من فکر می کنم از آن خواهد شد یک جشن در واقع” گفت: Randolph.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>