نیوپورت بیچ شورای آرا به ترک سواحل باز اما با اضافه شدن اجرای آموزش

نیوپورت بیچ استقرار اضافی افسران پلیس و کارکنان و نشانه هایی برای کاهش ترافیک و مطمئن شوید که جمعیت نیست جمع در خیابان ها و سواحل – اما نمی خواهد بسته شدن شن و ماسه و گشت و گذار در تعطیلات آخر هفته.

پس از ده ها هزار نفر از مردم نشان داد تا به ساحل نیوپورت را خط ساحلی به عنوان حرارت آمار منطقه بیش از آخر هفته ساحلی شهر شورای شهر صرف نزدیک به چهار ساعت سه شنبه شب صحبت کردن و شنیدن از اعضای جامعه در مورد اینکه آیا به نزدیک سواحل در چند آینده تعطیلات آخر هفته و یا سعی کنید از دیگر اقدامات برای حفظ جمعیت رقیق برای مهار گسترش coronavirus.

با سواحل فراتر از اورنج کانتی تا حد زیادی بسته به عنوان به خوبی به عنوان برخی از محلی نیوپورت یکی از امتداد سمت چپ در دسترس برای دنبال کردن امداد توسط آب است.

“بدیهی است که این یک مسئله بسیار جدی است و ما به ماندن بگیرید پیش از آن” عضو شورای کوین Muldoon گفت. “اما این هیچ دلیلی برای وحشت به ما نزدیک سواحل به ترس از دیگران به خصوص اگر آنها نگه داشتن فاصله خود.”

نیوپورت تصمیم اروپا برای افسران در خیابان ها به مستقیم ترافیک و اجرای قوانین پارکینگ اضافه کردن نجات غریق و آتش نشانی برای کارکنان آموزش و پرورش بر روی شن و ماسه مورد حفظ فاصله و قرار دادن نشانه های بیشتری در جاده های منتهی به این منطقه را با کمک از آثار عمومی به مردم یادآوری کند که در ساحل پارکینگ بسته است و در خانه بمانند.

شهردار خواهد اونیل گفت: حدود 1000 ایمیل و آمد به شهر مورد سواحل پس از گزارش های خبری در مورد آخر هفته جمعیت با 664 از کسانی که در حمایت از نگه داشتن سواحل باز و 391 از آنها را که مایل به دیدن آنها بسته شده است. ده ها تن از سخنرانان عمومی است که به نام نیز مخلوط نظرات خود را در.

اونیل آغاز بحث سهشنبه صحبت کردن در مورد اهمیت فضای باز و داشتن سواحل قابل دسترس که مردم مبارزه با سلامت عاطفی خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او همچنین گفت که او می خواست برای قرار دادن جمعیت که نشان داد تا در زمینه. مشغول چهارم جولای, جمعیت, تورم بیش از 100 ، 000. این آخر هفته گذشته تعداد 40,000 روز جمعه و باز هم در روز شنبه و 10000 در یک مه آلود پنج شنبه بود و پایان بالا از چه عادی آوریل آخر هفته شده در سال های گذشته, او گفت:.

“هیچ چیز عادی احساس در حال حاضر و این اولین آخر هفته” اونیل گفت. “این یک شوک به سیستم برای تماس با ما برای ما ساکنان و ما در عکس ها دیدم که آن را به نگاه مانند آن را در بالای هر یک از دیگر.”

او گفت: آتش نشانی و نجات غریق توافق کردند که برای اکثر مردم اجتماعی فاصله.

“است که می گویند هر کس اجتماعی فاصله که به وضوح مورد” اونیل گفت.

اگر سواحل شد و به نزدیک آن را 12,000 مردم شبه جزیره Balboa رفتن به از نو خلق کردن در خارج از منزل او تعجب. “من به حمایت ما نگه داشتن فضاهای باز باز, من به پشتیبانی ما نگه داشتن سواحل باز.”

عضو شورای جف Herdman گفت: این واقعیت ساده است که نیوپورت تا به حال 40 ، 000 نفر در سواحل تحت اقامت در خانه جهت قابل توجه است.

“این فقط یک تخلف پس از دیگری از مردم نه اجتماعی فاصله نه فقط در ساحل, اما به ساحل” او گفت و اشاره کرد که ماسک پوشیدن تقریبا غیر موجود.

“اگر هر کس در این کشور و شهرهای ما بودند همکاری و ماندن در منزل ما می تواند این قرنطینه به پایان است,” او گفت:.

اگر شهر را نزدیک سواحل آن به مدت سه هفته از آن می تواند صرفه جویی در هزینه و منابع و قرار دادن کارکنان در معرض خطر ،

“ما این هجوم مردم از آمدن به شهر ما آنها جلوگیری از افرادی که در شهرستان زندگی می کنند از استفاده از شهر ما برای ورزش و پیاده روی. آنها مجبور هستند آنها را به پناهگاه در خانه های خود را,” او گفت:. “این یک خودخواهانه عمل می کنند و غیر ضروری عمل اگر ما بسته ما سواحل است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, که به نام صحنه در نیوپورت بیچ زمانی که او خطاب ساحل, جمعیت روز دوشنبه در جلسه توجیهی روزانه از ساکرامنتو هشدار داد وجود خطر در نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله داشتیم و که آن را می تواند تاخیر دولت در بازگشایی کسب و کار و کاهش سلامت سفارشات.

شهرهای ساحلی در حال تلاش برای پیمایش این بازی uncharted waters به تعادل میل به خارج برای برخی از نور خورشید و ورزش در طبیعت در حالی که داشتن یک جمعی از مردم بیش از حد نزدیک به هم به درستی فاصله اجتماعی. باید آنها را بیشتر از تعطیلی و محدودیت و یا سهولت برای کاهش اثرات در محله ها و اجازه می دهد فضای بیشتری برای مردم به گسترش است ؟

Councilwoman دایان دیکسون گفت: آخر هفته گذشته را تجربه شد “بیش از بالا” و “وجود دارد راه بیش از حد بسیاری از مردم در سواحل ما و راه رفتن را از طریق محله ما.”

Councilwoman شادی برنر تعجب اگر شهر باید اجازه “استفاده فعال” تنها از سواحل معنی ترک چتر و سیستم های خنک کننده در خانه است.

“شما می توانید به ساحل بروید شما می توانید ورزش شما می توانید گشت و گذار; اما پس از آن شما باید برای رفتن به جایی دیگر. شما نمی توانید به نشستن وجود دارد,” او گفت:. “که شاید حل برخی از مشکلات ما است.”

اما دیگر مقامات گفت: اجرای آن دشوار خواهد بود.

شهرستان پارکینگ در مناطق ساحل بسته خواهد شد به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان, مقامات گفت. محبوب جمع آوری لکه های مانند Oceanfront مرور نیوپورت و Balboa piers و مناطق اطراف گوه ساحل که در آن تماشاگران جمع آوری شد که قبلا بسته شده توسط شهر باقی خواهد ماند و از حد.

دیو, وب, کار, کارگردان, گفت, وجود خواهد داشت بیشتر عمومی پیام در مورد ساحل بسیاری پارکینگ تعطیلی و یادآوری برای مردم به ماندن در خانه و بازسازی در مناطق خود را به جای آمدن به ساحل در این زمان.

“ما شما را دوست دارم به آمده به عقب در زمان دیگری” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de