ساحل نیوپورت در نظر گرفتن بسته شدن سواحل در تعطیلات آخر هفته به دلیل جمعیت در میان coronavirus نگرانی

نیوپورت بیچ را خط ساحلی و اقیانوس می تواند از حد در تعطیلات آخر هفته یک تصمیم که گرفته خواهد شد تا با مقامات شهرستان در یک جلسه ویژه به نام پنج شنبه برای رسیدگی به جمعیت نشان داد که در سواحل در طول های اخیر موج گرما.

این نشست ویژه برنامه ریزی برای 3 p. m. در آوریل 28, تمرکز خواهد شد که آیا به سواحل برای سه آینده متوالی تعطیلات آخر هفته. این تعطیلی شروع می شود ممکن است 2 و اجرای هر شنبه و یکشنبه از طریق مارس 17 شهرستان در انتشار اخبار گفت: در روز یکشنبه.

یکی دیگر از ایده می تواند برای بستن جاده منتهی به ساحل محبوب نقاط در امتداد شبه جزیره و Corona del Mar.

 • جمع آوری مردم در نیوپورت بیچ برای خنک کردن در یک روز گرم در
  چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نیوپورت بیچ گشت پلیس در نزدیکی اسکله به هزاران لذت بردن از یک روز در ساحل در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردم گله به نیوپورت بیچ برای فرار از گرما در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ساحل را برانگیخت رول را از طریق شهر به آنها را جمع آوری در ساحل نیوپورت در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مردم گله به نیوپورت بیچ برای فرار از گرما در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مردم جمع آوری توسط اقیانوس در ساحل نیوپورت با فضا برای نگه داشتن فاصله خود در اوایل بعد از ظهر روز شنبه, مارس 25 سال 2020 است. کریگ جانستون با 2 سال از دختر بزرگ میلا نیویورک بود که در بازدید از لاس وگاس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

نیوپورت بیچ را در جمعیت افزایش یافته و به حدود 40,000 روز جمعه و شنبه به عنوان یک موج گرما برخورد با ساکنان و بازدید کنندگان هجوم آوردند به شهر ساحلی یکی از تعداد انگشت شماری هنوز در دسترس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این شهر تصمیم گرفتند برای حفظ سواحل باز “به صورت ذهنی و جسمی خوبی بودن از ساکنان” اخبار اعلام می خواند.

ساحل, شهرها, جاذبه های محبوب در سراسر جنوب کالیفرنیا که در قرعه کشی میلیون ها نفر از بازدید کننده هر سال در حال تلاش برای پیدا کردن فقط حق العمل برای متعادل کردن مکان های که در آن مردم می توانند فضای باز به ورزش و تنفس هوای تازه در حالی که محدود کردن مناطق که ممکن است تبدیل به نقاط داغ برای جمعیت.

برخی از مناطق مانند لس آنجلس مهر و موم در ساحل لاگونا بیچ و سن دیگو شهرستان تصمیم گرفتند به نزدیک سواحل به طور کامل اجازه می دهد هر کسی که بر روی شن و ماسه و یا در آب است. سن کلمنت تعطیل برای دو هفته قبل از تصمیم گیری برای باز کردن back up در مارس 25, اما فقط برای “اوقات فراغت” مانند گشت و گذار, پیاده روی یا دویدن.

مناطق دیگر مانند هانتینگتون بیچ کانتی سواحل مانند نمک نهر و آلیسو ساحل نیوپورت بیچ را نرمتر تعطیلی با بستن beachside پارکینگ و piers.

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. هنوز هم وجود دارد بسیاری از دسترسی به ساحل و محدودیت پارکینگ همراه با مناطق پارک دولت در شهر ساحلی هنوز بسته است. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک نشانه به یاد مردم از سن کلمنت حکومت به نگه داشتن در حال حرکت است. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. سن کلمنت ساکن میشل Riem منظم واکر در امتداد ساحلی دنباله یکی از اولین برای لذت بردن از ساحل باز در طلوع آفتاب. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. برادران کول (جلو) و لوقا Gonia راه رفتن به T-خیابان اولیه صبح گشت و گذار نمایید. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

 • Beachgoers و خوانندگان کردم تا زود به ضرب و شتم جمعیت به سن کلمنت را به ساحل باز کرد تا پس از دو هفته تعطیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر. برادران کول (جلو) و لوقا Gonia راه رفتن به T-خیابان اولیه صبح گشت و گذار نمایید. (عکس: Laylan کانلی/SCNG)

های مختلف با سازمان های دولتی مسئول از برش های مختلف از ساحل قوانین و مقررات می تواند متفاوت باشد و گاهی حتی در همان شهر است. سن کلمنت باز از سواحل شهرستان به عنوان مثال شامل نمی شود State Parks سواحل در همان شهر ساحلی. در لاگونا بیچ, سواحل شهرستان مانند لاگونا بیچ هستند از حد در حالی که شهرستان-اداره سواحل در لاگونا مانند آلیسو هنوز باز است اما با محدودیت های پارکینگ.

زمانی که جمعیت شروع به پر کردن در گرما فرود در منطقه نیوپورت بیچ دیدم چنین هجوم بازدید کنندگان مقامات تصمیم گرفتند برای باز کردن در پارکینگ از جمله Balboa اسکله و Corona del Mar به دلیل فشار بر روی مناطق مسکونی و خیابان.

برخی از ساکنان می گویند هجوم بازدید کنندگان از جاهای دیگر به معنی آنها در معرض خطر بیشتری در حالی که تلاش برای ورزش و یا پیاده روی در اطراف خود محله. این شهر در اوایل ماه ممنوع اجاره کوتاه مدت حداقل تا مارس 20 را امتحان کنید و جلوگیری از خارج از شهر بازدید کنندگان است.

یکشنبه, سرد, هوای مه آلود کمک به کاهش جمعیت در سراسر جنوب کالیفرنیا با نیوپورت را خط ساحلی دیدن فقط حدود 25 درصد از روز قبلی جمعیت شهر گفت: سخنگوی جان پاپ.

“دلیل اصلی آنها در حال گمانه زنی در مه است. آن را واقعا مه آلود در تمام طول روز گفت:” پاپ. “ما همه از آن انتظار می رود برای سوزاندن, اما آن را نمی. که نگه داشته و همه چیز بسیار روشن است.”

فندک جمعیت دیده می شد در سراسر منطقه در هنوز باز سواحل از جمله هانتینگتون دولت ساحل و Bolsa Chica.

“مه امروز کار واقعا خوب برای ما” گفت: Kevin پیرسال, دولت, پارک, پرتقال ساحل سرپرست منطقه. “این یک کندتر روز امروز. ما هنوز انجام, اجتماعی, فاصله, پاس, اما آن را به طور چشمگیری کمتر از امروز و دیروز است.”

شده است وجود دارد هیچ تغییر یا به روز رسانی به پارک دولت تعطیلی و یا دهانه در این زمان, او گفت:.

نیوپورت تلاش برای نگه داشتن سواحل باز است “به دنبال راهنمایی از استان و شهرستان عمومی سازمان بهداشت و درمان و همچنین کالیفرنیا ساحلی کمیسیون اندرز که” تفریحی ساحل و ساحلی و دسترسی نیز نقش مهمی در حفظ سلامت روحی و روانی به خصوص در زمان استرس” ، ” انتشار می خواند.

این شهرستان را اعلام و گفت: اکثر beachgoers تمرین بودند مسئول اجتماعی فاصله اما این حجم از بازدید کنندگان تولید قابل توجهی محله اثرات و زد مقابله با راهنمایی از California State Parks به “اقامت نزدیک به خانه هنگامی که شما در خارج از منزل. این زمان برای یک سفر جاده ای به مقصد پارک و یا ساحل.”

این شهرستان خواهد شد بحث در مورد ایجاد یک Ad Hoc شورای شهر کمیته ای برای, راهنمای بازگشایی کسب و کار, با, بحث, از جمله شهرستان بازگشایی و بهبود برنامه است.

برای تماشای این دیدار به newportbachca.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de