Newsom موضوع نیست یک ایالت اخراج بان در طول coronavirus بحران

که میلیون ها نفر از اضطراب کالیفرنیا مستاجرها نگرانی در مورد سلامت خود و حقوق در پی COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر کرده است یک فرمان اجرایی که اجازه می دهد تا شهرها و استان ها برای جلوگیری از صاحبخانه از لگد زدن از مستاجران که از دست خود پرداخت اجاره بعدی — اگر دولت های محلی می خواهید برای انجام این کار است.

مستاجر-گروه های حقوق که تحت فشار بوده اند به صورت یک ایالت مهلت قانونی تقریبا همه مشفق به جز کسانی که ضروری, خشونت خانگی و یا شرایط مشابه ابراز ناامیدی بیش از فرمانداری حرکت می کند.

آنها استدلال می کنند که توقف کوتاه از یک جارو بان کی مون به خطر می اندازد کم درآمد مستاجرها’ توانایی خود را قرنطینه و دیگر توصیه های بهداشتی اقدامات زمانی که مجبور خارج از خانه که در آن مقامات بهداشت عمومی می خواهید آنها را به باقی می ماند.

“واقعا ناامید کننده” گفت: Leah Simon-Weisberg کارگردانی وکیل با اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه پیشرو مستاجر-گروه حقوق. “مجموع فقدان رهبری است.”

این Newsom دولت نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای ثبت نظر. یک سخنگوی with the California Department of Public Health نوشت: از طریق ایمیل “دولت می ایستد توسط دستورالعمل های آن منتشر کرده است. این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و ما به طور مداوم بررسی و به روز رسانی ارشاد به عنوان مورد نیاز است.”

بسیاری از شهرستانها عمده در کالیفرنیا در حال حاضر نقل مکان کرد و به اعمال موقت moratoriums اخراج در روزهای اخیر از جمله لس آنجلس و سان فرانسیسکو و اوکلند.

این Newsom دولت ابراز اعتماد به نفس است که بیشتر دولت های محلی را انجام دهد تا در پی این فرمان اجرایی که روشن کالیفرنیا مدنی اجازه می دهد تا شهرها و استان ها برای توقف اخراج زمانی که مستاجر می تواند نشان می دهد مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

اما بسیاری از کالیفرنیا شهرستانها هنوز برای اجرای کامل اخراج ممنوعیت. و مستاجر طرفداران می گویند که از دولت های محلی به دولت های محلی برای لابی برای اخراج حفاظت — به خصوص در محافظه کارانه تر از بخش دولتی بدون قوی فعالان محلی به مطبوعات این موضوع می تواند فوق العاده دشوار است.

“اکثریت قریب به اتفاق از شهرستانها گرفته نشده و این نوع اقدام در عین حال گفت:” ساشا Harnden سیاست مدافع با غرب مرکز قانون و فقر است. “مستاجر نمی خواهد که یک واحد مجموعه ای از حمایت. آن را بر روی آنچه که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به محلی در حوزه های قضایی در حالی که آنها در حال دستکاری بسیاری از ملاحظات دیگر در حال حاضر.”

نیویورک و ماساچوست را تحمیل ایالت moratoriums در تقریبا تمام اخراج. اما Newsom دولت می گوید پیچیدگی و ابهامات در قانون کالیفرنیا را چنین گسترده اقدامات اجرایی و قانونی خاردار. مقامات می گویند آنها ذخیره قدرت را به عمل بیشتر در صورت لزوم.

در حالی که Newsom را اعلام می کند محدودیت چقدر صاحبخانه می تواند شارژ برای اجاره یک دولت جدید قانون که در زمان اثر در ژانویه ممنوع اجاره افزایش بیش از 5 درصد به علاوه نرخ تورم هنگامی که اجاره منقضی می شود برای بسیاری از کالیفرنیا خوابگاه.

چگونه صاحبخانه ممکن است واکنش نشان می دهند

صاحبخانه گروه گفت: آنها در کسب و کار از اخراج مستاجرها بدون هیچ دلیل. کالیفرنیا آپارتمان انجمن برتر گروه لابی گری برای صاحبخانه است و توصیه می شود برای اعضای آن به انعطاف پذیر با مستاجران در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهید برای قرار دادن کسی را در خیابان” گفت: Debra کارلتون معاون رئیس جمهور در امور عمومی در کالیفرنیا آپارتمان انجمن. او گفت: سازمان در فرایند تجزیه و تحلیل Newsom باشد.

کارلتون ابراز امداد که فرماندار دستور اظهار داشت که دولت های محلی باید توقف اخراج تنها در موارد اجاره و عدم پرداخت که مستاجران باعث “آزار دهنده” و یا انجام فعالیت های غیر قانونی حمایت نمی کنند. سفارش هم می کند دستور دولت های محلی به صرف پرداخت اجاره بها به طور کامل.

“این باید روشن شود که مستاجران هنوز هم مدیون اجاره بها گفت:” کارلتون. “بدیهی است که آنچه که او تلاش برای تشویق دولت های محلی به دنبال برخی از مرتب کردن بر اساس رئوس مطالب اساسی که او را در اینجا ارائه شده.”

گروهی از قانونگذاران دموکرات در اواخر هفته گذشته خواست فرماندار برای تحمیل یک ایالت توقف بر همه مشفق صرف نظر از این که آیا مستاجر می تواند نشان می دهد مشکلات مالی. با دولت قوه مقننه در اورژانس زنگ تفریح تا حداقل مارس 13, هر تهاجمی تر ایالت اخراج حمایت را از Newsom.

هر دو مالک گروه و مستاجر-فعالان حقوق نیز خواسته دولت برای کمک اضطراری مالی برای مبارزه مستاجرها. یک اقدام اضطراری به تصویب قوه مقننه ایالتی دیروز آزاد 1.1 میلیارد دلار برای Newsom را COVID-19 پاسخ. مشخص نیست که چگونه بسیاری از که ممکن است صرف اضطراری اجاره کمک.

شرلی گیبسون کارگردانی وکیل در کمک حقوقی جامعه از سن متئو گفت: در مصاحبه ای قبل از Newsom را اعلام کرد که دفتر او بود دریافت تماس از مستاجرها که خدمت اخراج متوجه شدند و به دنبال کمک.

“من فکر می کنم که مستاجران خواهد شد این اعلامیه ختم این نوشته شده تقاضا برای اجاره, نوشته شده تقاضا برای چیزهای دیگر گفت:” گیبسون. “وجود خواهد داشت صاحبخانه خواهد شد که نگران کمبود درآمد.”

San Mateo County دادگاه سیستم به طور نامحدود به تعویق افتاد اخراج رسیدگی در پی این بیماری همه گیر. قانونگذاران ایالتی و مستاجر-طرفداران حقوق باید خواست کالیفرنیا رئیس دیوان عالی عدالت تنی Cantil-Sakauye به اعتصاب اخراج دادرسی ایالتی.

یک دادگاه عالی ایالت سخنگوی دیروز گفت: شهرستان دادگاه باید به صورت جداگانه درخواست رئیس دادگستری برای چنین تعویق.

مارکوس سگورا مستاجر وکیل مرکزی کالیفرنیا خدمات حقوقی, گفت:, اجازه می دهد اخراج به دلایل دیگر از عدم پرداخت اجاره بها را ترک خواهد کرد و بسیاری از مشتریان خود را آسیب پذیر است.

مستاجرها را می توان اخراج به دلایل دیگر — صاحبخانه بازسازی مستاجران باعث مزاحمت صاحبان تصمیم به حرکت به عقب به اموال خود را.

مردم خارج برای چنین دلیل “هر گونه کمک از این بیماری همه گیر” گفت: سگورا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im