Newsom سفارشات ایالت اقامت در خانه سفارش در طول coronavirus بحران

توسط کاتلین Ronayne از آسوشیتد پرس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد که دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن غیر ضروری حرکات برای کنترل گسترش coronavirus را تهدید می کند که به پایمال کردن دولت به سیستم پزشکی.

“این یک لحظه ما نیاز به اتخاذ تصمیمات دشوار” Newsom گفت. “ما نیاز به شناخت واقعیت است.”

حرکت خود را پس از استان ها و جوامع پوشش حدود نیمی از جمعیت این ایالت در حال حاضر با صدور دستور مشابه.

مردم هنوز هم ممکن است ترک خانه های خود را برای پیاده روی و ورزش و برای نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

Newsom در روز قبل از آن رئیس جمهور خواسته به استقرار یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی برای کمک به دولت گسترش ظرفیت پزشکی و هشدار داد که بیش از نیمی از کالیفرنیا ساکنان می تواند قرارداد جدید کروناویروس.

Newsom خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس برای استفاده از طریق سپتامبر. 1, در نامه ای مورخ چهارشنبه. کالیفرنیا نامتناسب با کمک مردم از بازگشت به آمریکا از کشورهای خارجی و نیاز به کشتی برای کمک به “خارج کردن” آن مراقبت بهداشتی به عنوان عفونت نرخ صعود Newsom نوشت. کشتی مستقر در سان Diego.

او گفت: عفونت نرخ دو برابر شدن هر چهار روز در برخی از نقاط کشور و صادر وخیم پیش بینی است که 56 درصد از جمعیت کالیفرنیا می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته.

سخنگوی خود را بعدا تایید کرد که شماره به حساب نمی تهاجمی کاهش تلاش های در حال انجام در سراسر دولت است. بسیاری از استان ها در حال حاضر بوده است صدور پناهگاه در محل سفارشات با هدف نگه داشتن کالیفرنیا محدود به خانه های خود و Newsom تا به حال کارگردانی بسته شدن میله ورزشگاه و دیگر تجمع فضاهای ایالت.

“این طرح نشان می دهد که چرا آن را بسیار مهم است که کالیفرنیا اقدام به سرعت گسترش این بیماری و کسانی که کاهش تلاش نیست در نظر گرفته شده در این طرح” سخنگوی ناتان بر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Newsom نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 25.5 میلیون نفر می تواند آلوده. اما دولت جمعیت تخمین زده می شود فقط خجالتی از 40 میلیون, معنی 56 درصد از جمعیت خواهد بود و نزدیک به 22.4 میلیون نفر است. دفتر والی نیست پاسخ به سوالات در مورد خود را محاسبه و یا ارائه یک پیش بینی است که در نظر تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بسیاری از افراد بازیابی — کسانی که مبتلا به بیماری خفیف در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در یک جداگانه نامه Newsom در روز پنج شنبه پرسید خانه در ایالات متحده و رهبران مجلس سنا برای 1 میلیارد دلار برای حمایت از افزایش برنامه ریزی برای دولت های محلی و سیستم های بهداشتی. او گفت که پول مورد نیاز خواهد بود برای انجام کارهایی مانند تنظیم دولتی و موبایل و بیمارستان و گزینه های مسکن برای کمک به مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و آزمایش و درمان برای افراد بدون بیمه درمانی.

او همچنین خواسته برای کمک به طوری که دولت می تواند گسترش مزایای بیکاری فراتر از حد معمول 26-هفته حد گسترش کمک های غذایی و برنامه های, منابع برای بی خانمان ها و جوامع قبیله ای و افزایش مهد کودک برنامه های. او در ادامه پرسید: برای کمک به مدارس کمک به بودجه های محلی و ایالتی و حمل و نقل و امداد.

“در حالی که کالیفرنیا محتاطانه ساخته شده است قابل ملاحظه صندوق روز بارانی بیش از ده سال گذشته اثرات اقتصادی این اورژانس خاصی به این معنی است که دولت و آن 58 شهرستانهای را به مبارزه برای حفظ برنامه های ضروری و خدمات,” او نوشت.

آن هشدار داد کالیفرنیا بسیاری از خانواده ها “ممکن است سقوط به فقر” بدون “قابل توجه اقتصادی مداخله.”

در ضمن هر کس نمی بود پس دستور به ماندن در خانه. در شمال کالیفرنیا شهرستان که در آن مقامات دستور داده اند که ساکنان خانه بمانند و غیر ضروری کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک فروشگاه اسلحه است امتناع.

آالمدا کانتی کلانتر Sgt. ری کلی روز پنجشنبه گفت که یک فروشگاه اسلحه به نام خورشیدی تاکتیکی باز می ماند با وجود این منظور. او گفت: ماموران توصیه کرده اند که مغازه را ببندید.

“ما شروع خوبی” کلی گفت. “سپس ما ارسال توجه به نزدیک و پس از آن ما را در اجرای.”

خورشیدی تاکتیکی جواب نداد تماس های تلفنی و نه بلافاصله در پاسخ به پیام های ارسال شده از طریق وب سایت خود را. یک پیام در آن Facebook page گفت: این فروشگاه در حال حاضر عامل در یک قرار ملاقات-تنها بر اساس خواست مشتریان به تماس با پلیس محلی در اعتراض به تلاش برای بستن آن است.

“شما 2nd Amendment درست است که دیگر ضروری در نظر گرفته شود در طول مجبور پناهگاه در محل” فروشگاه گفت. “لطفا به اشتراک بگذارید و با دریافت کلمه. تماس خود را مقامات محلی, اخبار ایستگاه و Alameda County Sheriffs office به آنها اطلاع دهید که چگونه شما احساس می کنید در مورد خود 2nd Amendment حقوق بودن دور گرفته شده است.”

فروش تفنگ باید مشخصی به عنوان مصرف کنندگان که نگران است که مردم در حال تبدیل شدن از جان گذشته و غیر قابل پیش بینی در میان شیوع با عجله به خرید سلاح و مهمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im