عصر ایران نتواند به توجه داشته باشید که کاخ سفید بازگشایی دستورالعمل را به هیچ وجه حس

نیوزویک (5/27/20) تا به حال یک قطعه با تیتر:

ایلینوی است که تنها وزارت امور خارجه برای دیدار با تمام فدرال معیار برای بازگشایی خواهد شد حرکت به فاز 3 در روز جمعه

آنچه از دست رفته بود از قطعه ؟ هر نشانه ای که این حدیث را سر در گم کمی از حس.

“داده ها از Marketplace را نشان می دهد که در ایلینوی آمار پنج اصلی دستورالعمل های صادر شده از سوی کاخ سفید به منظور ایمن بازگشایی کسب و کار و استراحت-اجتماعی فاصله پروتکل” نیوزویک‘s جفری مارتین ، او به خواننده می دهد هیچ سرنخی که ایلینویز یکی از بدترین شیوع Covid-19 در کشور—توقف کامل است.

با 1,984 جدید مورد تأیید یک روز (به عنوان از آوریل 27, به طور متوسط بیش از هفت روز) را که در پشت تنها کالیفرنیا در تعدادی از عفونت های جدید. بر اساس سرانه آن است دوم تنها به منطقه کلمبیا. آن را با اضافه کردن موارد در 20 برابر رای که آن زمانی بود که آن تصمیم گرفت که این ویروس پخش شد خیلی سریع آن را به حال به تعطیل آن اقتصاد است.

(و هیچ ایلینویز’ شیوع ندارد نگاه بد فقط به این دلیل که دولت آزمایشات بسیاری: New Mexico, رود آیلند, نیویورک نیوجرسی و لوئیزیانا در حال تمام تست در یک نرخ بالاتر و پیدا کردن موارد کمتر سرانه.)

دولت در حال حاضر سومین روزانه مرگ و میر, از دست دادن (در هفت روز به طور متوسط) 80 نفر در روز فقط در نیویورک و نیوجرسی از دست دادن بیشتر است. (سرانه, ایلینوی,’ نرخ Covid-19 مرگ هفتم بدترین در کشور است.)

راستش آیا این نگاه مانند یک دولت در کشور است که آماده است تا با خیال راحت بازگشایی?

91-DIVOC: Illinois Average New Cases

در همین حال صدای آمریکا گزارش می دهد که “آلاباما, آلاسکا و غرب ویرجینیا تنها محقق عبور نمرات در یکی از پنج معیار.” آن را به عنوان اتفاق می افتد, آلاباما, و, West Virginia در حال انجام یک کار وحشتناک کار خود را کنترل شیوع کروناویروس با روزانه جدید, موارد, افزایش طول هفته گذشته است. اما آلاسکا همچنان به عنوان یکی از معدود متحده و یا سرزمین های است که می تواند ادعا می کنند که در واقع شامل گسترش ویروس با میانگین تنها 1.4 موارد جدید پیدا کردم هر روز و جدید, مرگ و میر پس ممکن است 6. در اینجا آلاسکا شیوع در مقایسه با ایلینویز’ بر اساس سرانه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

91-VIDOC: Illinois, Alaska average new cases

فقط بنابراین شما روشن: با توجه به کاخ سفید با خط آبی نشان دهنده این حالت است که ملاقات مورد نیاز است که نشان می دهد آماده است تا با خیال راحت بازگشایی و خط زرد دولت است که هنوز راه طولانی برای رفتن.

این بدان معنی است که کاخ سفید دستورالعمل به هیچ وجه تحمل اینکه یک دولت است که در واقع آماده بازگشایی شده است. ایلینوی آنها را ملاقات, عصر ایران , گزارش چرا که:

برای دو هفته متوالی ایلینویز نشان داده است کاهش نتایج مثبت در هر 100000 نفر تست شده است. به طور کلی مثبت و نتایج آزمون نیز کاهش یافته است. بیش از 100000 نفر در هر روز دریافت کرده اند coronavirus آزمون. ایلینوی نیز تا به حال بیش از 30 درصد از تعداد تخت های موجود در حالی که بازدید از بیمارستان برای آنفولانزا مانند بیماری کاهش یافته است.

بنابراین اگر شما از یک بسیار بالا نرخ coronavirus عفونت به یک صرفا با نرخ های بسیار بالا شما در حال پیشرفت هستند و بنابراین آماده برای بازگشایی شده است. شما در حال دادن بسیاری از آزمون ها که به معنی است که شما آماده برای بازگشایی شده است. و شما برخی از خالی تخت بیمارستان که خوب است چرا که اگر شما با تکیه بر معیارهای مانند این به شما بگویم که شما آماده برای بازگشایی, شما به احتمال زیاد برای قرار دادن تعداد زیادی بیشتر مردم در بیمارستان است.

این معیارها را به شما بگویم که آیا شما با موفقیت شامل ویروس; شما می توانید تقریبا توقف انتقال به آلاسکا و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر کرده اند و هنوز هم آنها را شکست. چرا که حاوی ویروس است و نه طرح و به نظر می رسد هرگز این طرح است. به جای استراتژی است که اجازه می دهد این ویروس به سراسر جمعیت امیدوارم در یک رای خواهد کرد که نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان به طور کامل از سقوط.

اما هدف نخست این است که به نیروی کارگران به نیروی کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است بدون در نظر گرفتن تلفات در زندگی: به عنوان بلومبرگ (5/19/20) گزارش داد که چرا بیشتر پول محرک است نه آینده “جمهوری خواهان نگران هستند که ارائه کمک های بیشتر به دولت ها و افراد خواهد حرکت کند توسط فرمانداران به رفع محدودیت های کسب و کار.” در صورت انجام این برنامه را به ناچار به این معنی است که 100,000 که تا کنون کشته شده توسط Covid-19 (رسمی شمارش) خواهد بود بخش کوچکی از کل زندگی از دست داده است.

این بسیار مهم است که رسانه ها ارائه دقیق گزارش در مورد آنچه دولت ما در حال انتخاب بکنید و چه قیمت ما به احتمال زیاد به پرداخت هزینه برای خود انتخاب کند. به جای نیوزویک است که ما به آخرین مد گزارش در لباس جدید امپراتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de