پیش نویس NFL: Utes’ روز 2 انتخاب دریافت نمرات بالا در حالی که 3 روز بعد باید مشغول دوباره برای یوتا (+پوشش زنده)

سالت لیک سیتی — جمعه خوب بود روز به یک یوت.

چهار یوتا بازیکنان انتخاب شدند و در دوم و سوم دور 2020 پیش نویس NFL: cornerback Jaylon جانسون به شیکاگو رفت و در دور دوم با ایمنی جولیان Blackmon (Indianapolis) در حال اجرا به عقب زاک خزه (بوفالو) و ایمنی ترل بورگس (لس آنجلس قوچ) آینده هیئت مدیره در سوم.

آن را اکثر بازیکنان این برنامه تا به حال پیش نویس از طریق سه دور اول.

NFL.com’s چاد رویتر بود که مکمل هر یک از انتخاب به خصوص شهری که به نام او در سرقت به عنوان 104 کلی انتخاب کنید:

  • در جانسون: “جانسون ارزش بسیار خوبی انتخاب کنید به عنوان یک فیزیکی گوشه ای خارج. او صدمه دیده است در سال 2019 شد اما هنوز هم بسیار رقابتی است.”
  • در Blackmon: “ایندیاناپولیس مورد نیاز ایمنی و شانس که Blackmon گزاف گویی خواهد شد از پاره ACL او رنج می برد در فصل گذشته برای تبدیل شدن به یک ballhawking مرکز-fielder نوع — و یا شاید حتی برخی از بازی خارج گوشه به عنوان او را زودتر در کار خود را در ایالت یوتا است.”
  • در خزه: “خزه خواهد بود که قدرت پشت اسکناس نیاز به رفتن با (دوین) ‘موتور’ Singletary.”
  • در بورگس: “قوچ پیدا nickel back/ایمنی در بورگس بعد در دور سوم. با توجه به پوشش توانایی او شایسته بودن برداشت بسیار زودتر در پیش نویس است. او مطلق سرقت.”

ESPN مل Kiper نیز شاهد قوی ارزش در خزه رفتن به بوفالو با 86 انتخاب کنید نوشته “یوتا در حال اجرا پشت ژاک خزه ساخته شده من بالای 50 و او به طول انجامید تمام راه را به صورتحساب در شماره 86. او 4.65 40-yard dash در این ترکیب است که احتمالا علت این افت را, اما او می تواند یک مکمل خوب با Devin Singletary.”

به روز 3

اگر بعد 3 پیش بینی هر نشانه باید وجود داشته باشد مقدار زیادی از عمل برای مردم محلی هم در پیش نویس نهایی در روز چهارم از طریق هفتمین دور.

یوتا پایان دفاعی Bradlee Anae است در میان بهترین بازیکنان در دسترس به عنوان چهارمین دور آغاز می شود که در ساعت 10 صبح.

ورزشی را Dane Brugler است Anae ذکر شده به عنوان 89-بهترین چشم انداز به پیش نویس و تصویب متهور است 11th-بهترین باقی مانده استعداد در هیئت مدیره خود را.

“به طور کلی Anae متکی بیش از حد در اولین گام و به نظر می رسد در نزدیکی اشباع شده اما او گرسنه بالا-تلاش تصویب حمله کننده با لبه سرعت است که کسب او فوری زمان بازی به عنوان یک NFL تازه کار” Brugler نوشت: از Anae.

Anae نیز No. 21 به طور کلی در ESPN لیست بهترین بازیکنان در دسترس به عنوان روز است. “Anae یک متخصص فنون جنگی با nonstop موتور عجله رهگذر. او یک جامد دست جنگنده با موثر در داخل حرکت” ESPN استیو Muench نوشت.

در اینجا که در آن مردم محلی در حال رتبه بندی در پست های مربوطه خود را در ESPN بهترین بازیکن موجود در لیست:

کارفرمایی

پایان دفاعی

دفاعی در مقابله با

داخل linebacker

Cornerback

مسخره پیش نویس

Bleacher Report مت میلر ایجاد یک مدل پیش نویس نهایی چهار دور است و پنج مردم محلی در جریان 3 روز بعد. که شامل چهار Utes آینده هیئت مدیره با دو در دور چهارم — Fotu به کلیولند و Anae به آریزونا — و دو در دور هفتم — Penisini به قوچ و Guidry به غول. میلر همچنین دارای یوتا دولت Tipa Galeai برداشت در اواخر هفتم توسط میامی.

CBS Sports’ کریس Trapasso همچنین ایجاد یک دور 4 مدل پیش نویس است. او Anae رهبری به کلیولند در انتخاب شماره 115 کلی و Fotu به لاس وگاس در 121.


دنبال همراه با ما زندگی می کنند پوشش از روز 3 زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im