پیش نویس NFL: ویسکانسین LB زاک Baun آزمایش مثبت برای رقیق نمونه در ترکیب

15 آوریل (فردا) — سابق ویسکانسین linebacker زاک Baun گفت: تیم NFL او آزمایش مثبت برای رقیق نمونه در طول آزمایش در سال 2020 NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس.

منابع گفته NFL شبکه ESPN Baun نمایندگان با ارسال نامه ای به تمام 32 تیم NFL گفت Baun را رقیق نمونه یک نتیجه از سابق Badgers ستاره نوشیدن بیش از حد آب قبل از آزمون.

یک نمونه رقیق شده به عنوان یک نتیجه از نوشیدن بیش از حد آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مخفی کردن ممنوع موادی که به طور معمول می توان در یک نمونه ادرار. یک نمونه رقیق شده باعث شکست خورده نتیجه آزمون به عنوان بخشی از مقررات پیر NFL توافق دسته جمعی, اما نه تحت شرایط توافق جدید.

آب بیش از حد در یک چشم انداز بدن نیز می تواند اضافه کردن به وزن خود در وزن-ins در ترکیب احتمالا بهبود پیش نویس سهام برای بازیکنان که در حال انتقاد برای کوچکتر.

6-پا-3, 235 پوند مدافع بوده است و پیش بینی شده به عنوان انتخاب در دور اول توسط برخی از تحلیلگران. Baun تا به حال 75 کل پردازد 19.5 پردازد برای از دست دادن 12.5 کیسه دو مجبور گیر میکنه دو پاس defensed یک رهگیری و touchdown در 14 بازی فصل گذشته برای Badgers. او در 34 بازی خود را در طول چهار فصل در ویسکانسین.

Baun گره خورده است و برای داشتن 13th, سریعترین 40-حیاط فاصله میان linebackers در سال 2020 NFL سراغ ترکیب. او سوم-بیشترین تکرار در پرس سینه و پنجم-سریعترین زمان در سه مخروطی مته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im