Feb. 20 (UPI) — NFL صاحبان تایید مذاکره شرایط جدید توافق دسته جمعی پیشنهاد بین لیگ و بازیکنان NFL انجمن NFL در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

تمام 32 تیم NFL صاحبان ملاقات روز شنبه در شهر نیویورک برای به روز رسانی در زمان CBA پیشنهاد. با لیگ مالکیت پذیرش شرایط رای دادن خواهد شد به بازیکنان اتحادیه پیش از توافق احتمالی میان طرفین است.

سه چهارم از صاحبان باید به توافق برسند به توافق دسته جمعی برای آن را به تصویب رساند. با توجه به ESPN پیشنهاد را دریافت نکرده اتفاق آرا تصویب دست آورد اما از حمایت کافی برای تصویب.

لیگ بیانیه پنج شنبه خواندن “پس از بیش از ده ماه از فشرده و کامل مذاکرات NFL بازیکنان و باشگاه ها باید به طور مشترک توسعه یک مجموعه ای جامع از جدید و تجدید نظر است که تبدیل خواهد شد که در آینده از این بازی ارائه برای بازیکنان — گذشته و حال و آینده — هر دو در و خارج از زمین و اطمینان حاصل شود که NFL دوم قرن است و حتی بهتر و بیشتر هیجان انگیز برای طرفداران.

“عضویت رای دادند و امروز به قبول مذاکره شرایط عناصر اصلی یک توافق دسته جمعی. بازیکنان ارتباط نیز نیاز به رای گیری به تصویب شرایط یکسان وجود دارد به یک توافق جدید.

“از باشگاه ها و بازیکنان نیاز به یک سیستم در محل و دانستن قوانین است که آنها را تحت عمل هفته آینده عضویت نیز تایید حرکت رو به جلو تحت نهایی سال 2011 CBA اگر بازیکنان تصمیم به تایید مذاکره شرایط است. از احترام به روند و شرکای ما در NFLPA ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

NFLPA بازیکن تیم نمایندگان و بازیکنان اتحادیه شورای اجرایی انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی جمعه به رای گیری در مورد اینکه آیا برای تایید یا رد NFL صاحبان پیشنهاد.

اگر دو سوم از NFLPA را پخش تکرار قبول شرایط این پیشنهاد را به پیشبرد به مرحله بعدی که در آن تمام بازیکنان در لیگ خواهد رأی و اکثریت لازم برای تصویب آن است.

با توجه به NFLPA یادداشت به دست آمده توسط ESPN و NFL رسانه های, برخی از واژه های کلیدی موجود در این پیشنهاد در حال از بین بردن هر بازی سوسپانسیون برای مثبت ماری جوانا آزمون کاهش در تعداد زیادی از بازیکنان تست شده برای ماری جوانا “قمار تعاریف” است که اطمینان از بازیکنان دریافت بخشی از قمار درآمد و تغییرات را به اردوگاه های آموزشی.

پیشنهاد CBA همچنین اجازه می دهد NFL به گسترش فصل به طور منظم از 16 بازی به 17 در برخی از نقطه در چهار سال آینده با توجه به ESPN. در زیر پیشنهاد حذفی زمینه گسترش خواهد یافت و به 14 تیم شروع در سال 2020 و فصل خواهد بود در نهایت کوتاه به سه بازی به جای چهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de