NFL صاحبان نظر خارج نشده و پا زدن تغییر اضافی داور

مارس 21 (UPI) — به عنوان NFL تلاش برای شروع فصل آن در میان coronavirus همه گیر 32 لیگ صاحبان رای در یک لیست از تغییر حکومت برجسته توسط یک پیشنهاد برای یک بازی فوق العاده رسمی و دیگری به صورت متناوب به خارج نشده و پا زدن.

تیم NFL دریافت لیست ممکن است تغییر حکومت پنج شنبه و صاحبان تیم خواسته خواهد شد که با رای خود در این طرح در طول یک جلسه مجازی مارس 28. همه طرح ها باید به تصویب 75 درصد (24) لیگ صاحبان به تصویب رسید.

ریونز و لس آنجلس شارژر هر دو پیشنهاد علاوه بر این از یک غرفه داوری — همچنین به عنوان شناخته شده آسمان قاضی — به عنوان یک هشتم داور به gameday officiating خدمه. این تیم همچنین توصیه می شود علاوه بر این از یک مقام ارشد تکنولوژی مشاور به ارائه کمک به officiating خدمه.

پیشنهاد برای اضافه کردن یک غرفه داوری و تکنولوژی مشاور نیست تایید شده توسط NFL رقابت کمیته معنی آنها بعید است به تصویب به عنوان قانون دائمی تغییرات. این کمیته توصیه می شود یک پیش فصل آزمایش برای قوانین.

دیگر قابل توجه پیشنهاد — مطرح شده توسط Philadelphia Eagles — شامل یک جایگزین برای خارج نشده و پا زدن. به جای لگد زدن پس از یک نمره یک تیم را انتخاب برای اجرای یک بازی تهاجمی از خود 25-خط محوطه. این باشگاه اقدام به حفظ توپ نیاز خواهد بود برای به دست آوردن حداقل 15 متری در بازی.

NFL صاحبان رد یک پیشنهاد مشابه سال گذشته از Denver Broncos اما لیگ تجربه با تغییر طول 2019 طرفدار کاسه.

از ابتدای سال 2018 کمپین زمانی که NFL اجرا جدید کیکآف قوانین بازیابی رای دادن در خارج نشده آغاز شده است حدود 10.4 درصد NFL رسانه ها. موفقیت ميزان 19.5 درصد از سال 2001 تا سال 2017.

در ضمن لیگ کمیته مسابقات تایید شده دو جزئی تغییر حکومت برای NFL صاحبان را در نظر بگیرید.

اولین تغییر خواهد گسترش بی دفاع بازیکن حفاظت به کیکآف یا زدن توپ returner که امن در اختیار داشتن توپ اما نه به حال زمان برای جلوگیری از قریب الوقوع, تماس, در حالی که دوم جلوگیری می کند تیم از تغییر ساعت بازی با ارتکاب چند مرده توپ خطا را در حالی که ساعت در حال اجرا است.

همچنین به بررسی خواهد ساخت دائمی گسترش اتوماتیک پخش بررسی شامل نمایشنامه به ثمر رساند و گردش نفی یک پنالتی و هر نقطه اضافی تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de