NFL اجازه می دهد تا تیم به بازگشایی امکانات در هفته آینده اگر پروتکل ملاقات

مارس 15 (UPI) — تیم NFL امکانات اجازه خواهد داشت به بازگشایی در هفته آینده اگر باشگاه به دیدار برخی از پروتکل ها و باید اجازه دولت و مقررات محلی.

در یک یادداشت ارسال به تمام 32 تیم جمعه NFL کمیسر راجر Goodell نوشت که باشگاه می تواند شروع بازگشایی امکانات خود را شروع سهشنبه ارائه شده آنها انجام و در زیر “حاکم بر دولت و مقررات محلی در انطباق با اضافی بهداشت عمومی مورد نیاز در حوزه قضایی و پیاده سازی پروتکل هایی است که توسعه یافته توسط [NFL افسر ارشد پزشکی] دکتر [آلن] پنل و توزیع به تمام باشگاه ها در تاریخ 6 مه.”

Goodell ارسال یک یادداشت به تمام NFL باشگاه آوریل 6 و گذاشته پروتکل در چه امکانات می تواند بازگشایی که شامل رضایت از دولت و استقرار سایر اقدامات ایمنی توسط هر تیم است.

تیم NFL که آماده نیست و یا مجاز به بازگشایی پنج شنبه می توانید انجام دهید بنابراین به عنوان به زودی به عنوان آنها در دیدار با preestablished معیار با توجه به لیگ برتر.

اولین گروه تیم کارکنان مجاز به بازگشت به امکانات شامل بیش از 50 درصد از عدم پخش کارکنان به تعداد 75 در هر روز. با توجه به یادداشت تنها بازیکنان مجاز به بازگشت خواهد بود کسانی که برای بازسازی صدمات قبل از بسته شدن و هیچ مربیگری کارکنان مجاز در امکانات.

“این اولین مرحله از بازگشایی یک گام مهم در نشان دادن توانایی ما به کار با خیال راحت و به طور موثر حتی در محیط فعلی” Goodell نوشت.

“پس ما با اجرای این فاز اول و به عنوان, بیشتر ایالت ها و محلات تصویب سیاست های است که اجازه می دهد بیشتر امکانات باشگاه برای بازگشایی, من انتظار می رود که کارکنان اضافی به احتمال زیاد از جمله کارکنان مربیگری را مجاز به بازگشت به باشگاه امکانات در یک زمان نسبتا کوتاه است.”

تیم NFL امکانات بسته شده اند و از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ که قبلا تعیین مهلت از روز شنبه برای باشگاه به آماده اجرای فاز اول پروتکل برای بازگشایی امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de