NFL بازی سیاه سرود ملی قبل از هفته 1 بازی

جولای 2 (UPI) — NFL برنامه به بازی “بالابر Ev’ry صدا و آواز خواندن” به طور سنتی شناخته شده به عنوان سیاه و سفید سرود ملی قبل از هر هفته 1 بازی در این فصل است.

لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ها در روز پنج شنبه که ترانه برگزار خواهد شد یا قبل از انجام “The Star-Spangled Banner.” لیگ را به طور منظم فصل بازکن است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 10 با Houston Texans بازدید دفاع از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs.

تبلیغات

علاوه بر این NFL است که بحث با بازیکنان امکان از پوشیدن کلاه کن یا نیوجرسی تکه به افتخار کسانی که تحت تاثیر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس با توجه به NFL رسانه ها.

لیگ همچنین ممکن است تولید برنامه های آموزشی در مورد قربانیان — در میان ایده های دیگر — در آن تلاش های مداوم برای رسیدگی به بی عدالتی های اجتماعی.

ماه گذشته NFL کمیسر راجر Goodell بستری لیگ “اشتباه” بود و برای گوش دادن به بازیکنان خود را قبلا در مورد نژادی و بی عدالتی است. در این ویدئو او را محکوم نژادپرستی و گفت: او را در رسیدن به بازیکنانی که قبلا مطرح شده صدای خود را در مورد نژادی و نابرابری.

همچنین در ماه ژوئن NFL اعلام کرد که قصد دارد برای افزایش عدالت اجتماعی رد پا با حمایت $250 میلیون دلار در طول یک دوره 10 ساله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im