NFL برای کوتاه 2020 پیش فصل از چهار بازی به دو

1 جولای (فردا) — NFL است کوتاه آن سال 2020 پیش فصل برنامه از چهار بازی به دو عنوان لیگ در ادامه به آماده سازی استراتژی خود را برای فصل آینده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

لیگ منابع ESPN گفت: و ProFootballTalk روز چهارشنبه که در لیگ لغو شده هفته 1 و 4 و اصلی پیش فصل تخته سنگ. NFL قبلا اوراق آن Aug. 8 سالن از شهرت بازی بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز.

تبلیغات

اکثر بازیکنان NFL هنوز گزارش به اردوگاه های آموزشی در پایان ماه ژوئیه اما اول فصل matchups نمی گیرد تا Aug. 20-24 با توجه به ESPN. در دومین هفته از فصل مسابقات برگزار خواهد شد Aug. 27-31.

NFL نیز خواهد زدن برخی از باقی مانده فصل برنامه دادن به هر تیم یک بازی خانگی و یک در جاده ها است. تیم های که خواهد شد مورد نیاز برای سفر را ترک خواهد کرد و روز قبل از بازی.

دلیل اصلی برای بازسازی preseason برنامه بود که یک اجماع بین لیگ و بازیکنان NFL انجمن که بازیکنان نیاز به زمان بیشتری برای دریافت در فوتبال شکل با توجه به ESPN. هیچ تیم NFL اجازه داده شد برای برگزاری شیوه در این زمینه در طول این فصل با توجه به COVID-19 شیوع.

NFL استاندارد پیش فصل بوده است در چهار بازی از آن کوتاه شد از شش matchups در سال 1978. با توجه به ESPN از آن است که انتظار می رود کمرنگ شود بیشتر از زمانی که لیگ صاحبان باعث ارائه در توافق دسته جمعی برای تمدید فصل به طور منظم از 16 بازی به 17 که می تواند انجام شود به عنوان اوایل به عنوان 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im