NHL اتحادیه بازیکنان تایید بازگشت-به-بازی, برنامه چهار سال CBA فرمت

جولای 10 (UPI) — NHL و اتحادیه بازیکنان تصویب برنامه ای برای از سرگیری 2019-20 فصل در ماه اوت و تصویب چهار سال تمدید توافق مذاکرات دسته جمعی به طرف جمعه اعلام کرد.

NHL بازیکنان ارتباط روز چهارشنبه آغاز رای عضویت در هر دو بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و CBA و رای گیری به این نتیجه رسیدند جمعه.

تبلیغات

“امروز NHL و nhl on nbc اعلام کرد که یک توافق قابل توجهی که در آدرس قطعیت هر کس در برخورد با چارچوب برای تکمیل 2019-20 فصل و پایه و اساس برای ادامه رشد بلند مدت ما لیگ” NHL کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت جمعه.

“من از nhl on nbc مدیر اجرایی همین Fehr ویژه و دستیار اجرایی مدیر متیو اشنایدر بیش از 700 NHL بازیکنان — به ویژه کسانی که کار می کرد در بازگشت ما به بازی بازی های کمیته-و NHL حکام برای آینده هم تحت شرایط فوق العاده خوبی از بازی ما است.

“در حالی که همه ما بسیار سخت کار می کرد به سعی کنید به آدرس خطرات ناشی از COVID-19 ما می دانیم که سلامت و ایمنی هستند و ادامه خواهد داد به اولویت های ما است. ما می دانیم که همه طرفداران ما در حال هیجان زده در مورد بازگشت ما به یخ در ماه آینده, و است که هدف ما از آنجایی که ما متوقف فصل ما در مارس 12.”

اردوگاه های آموزشی برای NHL باشگاه باز خواهد شد دوشنبه. این مسابقات 24 تیم آغاز خواهد شد Aug. 1 در دو hub شهرستانها — ادمونتون برای کنفرانس غرب و تورنتو برای کنفرانس شرق.

صلاحیت گرد تشکیل شده است و از پنج سری بازی بین Nos. 5-12 دانه. چهار دانه در هر کنفرانس به دست آورده خداحافظی خواهد شد و رقابت در round-robin بازی در برابر یکدیگر برای تعیین بذر.

پس از دانه ها تعیین می شود در هر کنفرانس آف جام استنلی را ادامه خواهد داد در قالب سنتی آن است.

جام استنلی نهایی انتظار می رود در سپتامبر. 22 و در پایان بعد از اکتبر. 4. NHL پیش نویس آزمایشی مجموعه Oct. 9-10.

پس از چهار سال قابل تمدید توافق دسته جمعی را در حال حاضر اجرا از طریق 2025-26 فصل است. فعلی CBA — تصویب و در ژانویه 2013 — اين مجموعه به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2022.

از جمله مهم ترین عناصر جدید توافق دسته جمعی زبان است که اجازه می دهد NHL بازیکنان برای بازگشت به بازی های المپیک در سال 2022 و 2026 انتظار یک توافق با IIHF و کمیته بین المللی المپیک.

NHL اجازه نمی دهد بازیکن را به رقابت در المپیک 2018 در Pyeongchang برای اولین بار پس از سال 1994 عصبی بسیاری از بازیکنان که امیدوار به نمایندگی از کشور خود.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>