دیپلماسی عمل و 25 سازمان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به سهولت تحریم ایران برای مبارزه با کروناویروس

واشنگتن – در نور به طور فزاینده وضعیت وخیم در ایران به عنوان کشور مبارزه به COVID-19 گیر دیپلماسی عمل و 25 سازمان های دیگر – از جمله J Street ترومن امنیت ملی پروژه MoveOn, پیروزی بدون جنگ و Ploughshares Fund – در دعوت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ثانیه. Mnuchin و ثانیه. Pompeo به شل دولت را فلج کننده تحریم های رژیم ایران برای 120 روز به منظور کمک به مردم ایران را در مبارزه با ویروس.

ترکیب گروه به نمایندگی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و سیگنال های یک تمایل قوی برای دولت به ارزیابی مجدد خود را در ایران سیاست در پی این بیماری همه گیر. دیپلماسی اقدام مدیر اجرایی جمال عبدی منتشر شد بیانیه زیر را همراه با نامه:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فعلی و عدم تمایل به به طور قابل توجهی کاهش تحریم ها علیه ایران در طول این زمان بحران مانند مالش نمک به زخم خمیازه. با بيمارستان تاخت و تاز و پزشکان ایرانی در تلاش برای تهیه تجهیزات لازم ایالات متحده باید بخشی از راه حل و نه بخشی از مشکل.

“به عنوان COVID-19 ریپ از طریق کشور ایران تجربه شده است به خصوص ویرانگر است. در حالی که پیشرفته سیستم های پزشکی در سراسر اروپای غربی به نظر می رسد به سقوط تحت وزن از بیماران مبتلا به این ویروس از ایرانیان مجبور به رقابت با هر دو خود دولت را به سهل انگاری و خرد کردن تحریم ها است که سرعت واکنش و مجازات عادی ایرانیان.

“کمک های بشر دوستانه نباید با رشته های متصل و همه ما در معرض خطر از همه گیر بدون در نظر گرفتن ملیت. ما از دولت به سهولت آن سیاست تحریم به طوری که تمام منابع در دسترس هستند برای مبارزه با این بیماری همه گیر در این ساعت تاریکی برای مردم ایران است.”

متن نامه زیر است:

مارس 20, 2020

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جناب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ثانیه. Mnuchin و ثانیه. Pompeo

حاوی مرگبار COVID-19 همه گیر خواهد شد نیاز به یک تلاش جهانی با سازمان ملل استقرار تمام منابع موجود را در اختیار خود دارد. ایران تبدیل به یک کانون برای شیوع با 1,433 کشته و نزدیک به 20 ، 000 آلوده. برای کمک به جلوگیری از ادامه گسترش این ویروس در داخل ایران و فراتر از آن ما می خواهیم شما را به یک موضوع محدود به زمان تعلیق از کسانی که تحریم های ایالات متحده است که آن را سخت تر برای عادی ایرانیان به تامین کالاهای اساسی و خدمات به آب و بحران است. انجام این کار نه فقط در خدمت منافع ایالات متحده در کمک به مهار گسترش بیشتر ویروس, اما همچنین می تواند قدرتمند ژست بشردوستانه به بیش از 80 میلیون نفر ایرانی مبتلا تحت این بیماری همه گیر.

قدردانی می کنیم که برخی از محدود مراحل در حال حاضر گرفته شده است از جمله صدور مجوز بشردوستانه تجارت با بانک مرکزی ایران و تشویق بانک های خارجی و دولت به ایجاد کانال های بشردوستانه با ایران است. در عین حال تحریم ها را آزار بخش بهداشت عمومی در ایران با کاهش و یا به طور کامل مسدود کردن فروش دارو ماسک و بهداشتی لوازم مورد نیاز برای کاهش این بیماری همه گیر و گسترده ای بخشی از تحریم ادامه به تاثیر منفی معمولی ایرانیان توسط سازندگان: غیر نظامی متعلق به کسب و کار و decimating ارزش ریال ساخت آن را سخت تر برای تهیه مواد غذایی و پزشکی و دیگر نیازهای اساسی.

به عنوان یک نتیجه, ما توصیه می کنند تعلیق بسیاری از تحریم های اعمال شده توسط دولت خود را از ماه مه سال 2018 برای یک دوره حداقل 120 روز از جمله کسانی که تحریم ها تاثیر مالی ایران و بخش نفت و صنایع غیر نظامی. انجام این کار خواهد ارائه کمک های قابل توجهی برای مردم ایران در یک زمان بحرانی.

COVID-19 یک تهدید مشترک نیاز به راه حل های جهانی. کاهش تحریم ها این است که یک گام ساده است که می تواند گرفته شده برای خدمت به منافع مردم ایران و بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

صمیمانه

دوستان آمریکایی خدمات کمیته
آمریکا-کمیته ضد تبعیض عرب (ADC)
CODEPINK
شورای اسلامی برای جهان قابل زندگی
شورای آمریکا-روابط اسلامی (CAIR)
دفاع از حقوق & مخالفت
تقاضا پیشرفت آموزش و پرورش صندوق
سیاست خارجی آمریکا
دوستان در کمیته ملی قانون
Greenpeace USA
موسسه مطالعات سیاست جدید انترناسیونالیسم پروژه
J Street
فقط سیاست خارجی
MoveOn
Muslim Public Affairs Council (MPAC)
شورای ملی ایرانیان آمریکا عمل (دیپلماسی عمل)
سپاه صلح ایران انجمن
پزشکان برای مسئولیت اجتماعی
Ploughshares Fund
کلیسای پروتستان (ایالات متحده آمریکا)
پیشرفت امریکا
پروژه جنوب
پروژه طرح
ترومن مرکز امنیت ملی
پیروزی بدون جنگ
زنان اکشن جدید جهت (گرز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net