دیپلماسی اقدام تحسین قضایی مجلس تصویب مسلمان ممنوعیت لغو

واشنگتن – “پس از بیش از سه سال از مسلمان ممنوع و بیش از 30000 ایرانیان محروم از تامین ویزا کنگره در حال حاضر شرکت یک گام به سوی کشف ظالمانه منظور که صرفا بر اساس تعصب.

“کمیته قضایی مجلس رئیس Nadler, پارچه مبلی. Lofgren و تشکر. جودی چو سزاوار اعتبار فوق العاده ای برای حرکت حیاتی این لایحه که پایان این ممنوعیت و جلوگیری از آینده تبعیض آمیز سفارشات. بنابراین بیش از حد انجام بسیاری از ایرانی آمریکایی ها و دیگر گروه های متحد در هیچ مسلمان بان تا کنون کمپین که خیلی سخت به تصویب این لایحه ممکن است. ایرانی-جامعه آمریکا به نظر می رسد به جلو به خانه عبور هیچ ممنوعیت عمل و ارسال آن به مجلس سنا که در آن ما امیدواریم که اکثریت آن را برای یک رای.
 
“متاسفانه جمهوری خواهان در کنگره رفته اند از شوک و dismissiveness در سپس نامزد-مغلوب ساختن پیشی جستن مسلمان بان کی مون پیشنهاد به نگرانی در مورد این ممنوعیت را به هرج و مرج اجرای تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت و دفاع از تبعیض منظور در سالن کنگره است. جمهوری خواهان در قوه قضائیه کمیته باید شرمنده از خود gaslighting در این کمیته امروز در دفاع از اسلام بان. تلاش خود را برای تضعیف ما ارزش های دموکراتیک و دفاع از تبعیض را نمی شود فراموش شده ایرانی-آمریکایی جامعه یا مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر