دیپلماسی تحسین پیش نویس DNC پلت فرم در ایران, ممنوعیت, مقررات

واشنگتن – رایان کاستلو سیاست مدیر شورای ملی ایرانیان آمریکا عمل (نیاک) در تحسین DNC برای آن پیش نویس پلت فرم تعهدات حمایت متقابل در صورت بازگشت به ایران و پایان دادن به مسلمان بان. دیپلماسی اقدام با ارسال نامه ای به DNC پلت فرم کمیته خواسته است که این تعهدات به تصویب رسید در حزب پلت فرم پیوست و با 12 سازمان های دیگر به طور خاص خواستار DNC برای حمایت از بازگشت به انطباق با JCPOA:

“DNC باید تحسین خود را به جلو متمایل پلت فرم تعهدات در مورد مسائل از اهمیت به آمریکا و جامعه است. پیش نویس پلت فرم هشدار در برابر تهمت و دولت را خطرناک تنش نظامی در برابر ایران و پشتیبانی متقابل بازگشت به انطباق با توافق هسته ای ایران و پیشبرد مذاکرات دیپلماتیک. 2020 شده است یک سال بد برای آمریکایی ها از تمام خطوط سیاسی و آن را تقریبا با آغاز فاجعه جنگ با ایران. تا به حال تهمت نمی رانده شده توسط یک میل سوزان برای مشعل سلف خود دستاوردهای, از جمله ایران, ما نمی توانست به مانند یک فاجعه است. برگشت به ایران لازم است به مرحله بازگشت از آستانه جنگ و دنبال کردن یک دیپلماسی محور سیاست خارجی است که آمریکایی ها می تواند افتخار.

“DNC نیز باید تحسین برای زبان متعهد به “فورا خاتمه” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبعیض آمیز مهاجرت سفارشات که شامل مسلمان و ممنوعیت آن نهفته است بسیاری از آمریکایی ها و خانواده و دوستان خود. خوشبختانه مجلس امروز رای گیری برای پایان دادن به مسلمان بان و presumptive نامزد جو بایدن متعهد شده است برای پایان دادن به مسلمان بان کی مون در روز 1 از دولت او. مغلوب ساختن پیشی جستن تبعیض آمیز به منظور پیش بینی بسیاری از ضرب و جرح در دموکراسی آمریکایی و ما خوشحالیم که این یک سیاست است که باید به زودی به پایان رسیده است.

“دیپلماسی عمل به نظر می رسد به جلو به چرخش این تعهدات مهم برای جلوگیری از جنگ, حمایت از دیپلماسی و پایان تبعیض آمیز مهاجرت سفارشات به واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید