دیپلماسی تحسین خانه در عبور از قانون به لغو تهمت مسلمان بان

واشنگتن – جمال عبدی رئیس شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) با صدور بیانیه زیر را در عبور از قانون پایان دادن به مسلمان بان کی مون و دیگر تبعیض آمیز مهاجرت سفارشات:

“عبور از قانون برای پایان دادن به مسلمان ممنوعیت یک پیروزی قاطع برای همه نهفته ننگین این ممنوعیت که ریشه در مغلوب ساختن پیشی جستن تعصب. اگر شما می ترسید برای یک دوست بازداشت و یا تبعید توسط یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت از هم جدا شدند از یک دوست به دلیل آن که در آنها متولد شده و یا به سادگی نشان داد تا در اعتراض به این سازمان ملل متحد و آمریکا و تبعیض آمیز موجود در این رای امروز برای شما.

“وجود دارد یک خط مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قانونی و غیر قانونی جهت اجرا در بخش های DHS مقامات در سراسر کشور و غیر قانونی سرکوب معترضان مسالمت آمیز در سراسر کشور ما امروز. در هر مقطع زمانی که در آن مردم باید پا کردن و متوقف تهمت وجود داشته است توانمندسازها که کمک کرده اند تضعیف دموکراسی ما. مجلس نمایندگان سزاوار اعتباری امروز برای رای گیری قاطعانه در برابر تهمت و دولت را گناه اصلی در اسلام ممنوع و همچنین تصویب حمایت به گارد در برابر مشابه تبعیض آمیز سفارشات.

“ما نمی خواهد که به دست آورد این نقطه عطف و بدون خستگی ناپذیر کار می کنند از طرفداران در سراسر کشور از جمله بی شماری ایرانی آمریکایی که در ادامه به تقاضای هیچ مسلمان بان تا کنون. و نه خواهد ما امن این رای بدون کلیدی ما متحدان در حقوق مدنی گروه های مانند آیتالله سیستانی, CAIR, NILC مسلمان طرفداران و بسیاری از بیشتر که ایستاده بود تا برای ارزش های آمریکایی و کمک به صنعت گسترده قانون برای لغو این ممنوعیت است. قانونگذاران از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جودی چو Zoe Lofgren, Jerrold Nadler و سخنران نانسی پلوسی سزاوار اعتبار فوق العاده ای برای کار خود را برای ساخت پشتیبانی و تضمین رای دادن به این مهم شد.

“Rep. Pramila Jayapal نیز باید تقدیر را برای کار خود را در برابر مسلمان بان کی مون و برای چوپانی دسترسی به وکیل قانون از طریق مجلس امروز که ارائه حمایت های اضافی به افراد به ناحق بازداشت و تهدید به اخراج از کشور در مرز. اهمیت این ماده بود اوج هنگامی که ده ها تن از ایران و اتباع ایرانی به طور یکسان به ناحق برگزار شد بلین بندر ورود در واشنگتن در اوایل این سال است.

“نیازی به گفتن نیست, مبارزه نشده است. سنا باید بلافاصله تا این لایحه و تصویب آن. اما ما متاسفانه شکی نیست که میچ مک کانل رهبر اکثریت دارای شجاعت اخلاقی و وضوح اجازه می دهد تا یک رای خواهد بود که ملامت از متعصب رئیس جمهور او را در دفاع از روز 1. این بدان معناست که ما نیاز به انتخاب رهبران جدید خواهد شد که در پایان این ممنوعیت را یک بار و برای همه است. جو بایدن متعهد به دیپلماسی اکشن و گروه های دیگر که او را در پایان این ممنوعیت در روز 1. ما مشتاقانه منتظر به کار مطمئن شوید که تعهد برآورده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>