نیک کانن را نشان می دهد بحث به تعویق افتاد و تا سقوط 2021

18 جولای (فردا) — سرگرم نیک کانن را برنامه ریزی شده تلویزیون نشان می دهد بحث شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به های اخیر اظهارات ضد یهودی و پس از آن عذرخواهی.

ViacomCBS به پایان رسید آن دهه-رابطه طولانی با توپ این هفته محکوم به “نفرت سخنرانی” نظرات خود را در مورد قوم یهود در پادکست خود را.

تبلیغات

پس از توپ عذرخواهی خود را “مضر” نظرات روباه گفت: آن را نمی خواهد آتش و او را از شغل خود به عنوان میزبان از نقاب خواننده.

روز جمعه کنندگان توپ را همزمان نشان می دهد بحث شد که قرار است به اکران در پاییز امسال گفت: آنها در حال هل دادن به عقب تاریخ انتشار آن است.

“پس از گفتگو با نیک ما اعتقاد داریم که نظرات را منعکس نمی کند احساسات واقعی خود را و عذرخواهی است که بی ریا و صمیمی” Lionsgate و Debmar-جیوه در بیانیه ای گفت.

“ما می خواهیم به ادامه فرایند درمان را به عنوان او در دیدار با رهبران جامعه یهودی و درگیر در گفت و گو با شرکای توزیع ما به شنیدن دیدگاه های خود را. ما در حال ایستاده نیک ما امیدواریم که با سقوط 2021 او قادر خواهد بود به استفاده از استعداد فوق العاده خود را و پلت فرم سرگرم روشنگری و متحد مخاطبان خود را در نیک کانن بحث نشان می دهد” آنها اضافه شده است. “Lionsgate و Debmar-جیوه محکوم یهودی ستیزی و نژاد پرستی و نفرت گفتار. این اجرا می شود به مقابله با همه چیز ما ایستاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>