نیک Sutton مجموعه به مرگ با صندلی الکتریکی برای 1985 قتل

Feb. 19 (UPI) — وکلا برای, تنسی, اعدام زندانی در برنامه ریزی برای مردن شنبه ظ آخرین لحظه دادخواست به دیوان عالی ایالات متحده به دنبال یک اعدام.

اسناد دادگاه به دنبال کردند بر این اساس که داوران نیکلاس “نیک” Sutton مورد او را دیدم “دستبند به دست در سنگین زنجیر” در پایتخت خود متهم. این طومار گفت: این قانون اساسی را نقض پنجم, هشتم و 14 اصلاحات.

ساتون محکوم به مرگ برای کشتن یک شخص زندانی در سال 1985 انتخاب کرده است به مرگ با صندلی الکتریکی در Riverbend حداکثر امنیت موسسه. تنسی به طور معمول انجام اعدامها در 7 p. m.

تنسی وزارت اصلاحات گفت: انتخاب سرخ شده گوشت خوک لغو احکام صادره ی پوره سیب زمینی با سس هلو, کیک و بستنی برای آخرین وعده غذایی که رود به خدمت پنج شنبه.

هر چند Sutton بود به جرم قتل سه نفر در 1979 از جمله مادر بزرگ او حکم اعدام او آمد برای قتل Estep در مورگان تادیبی شهرستان. که در آن Sutton خدمت شد و در زندان وقت خود را زودتر محکومیت زمانی که او چاقو Estep 38 بار.

خود را وکیل ثبت درخواست عفو Jan. 14 اما رژیم صهیونیستی است. بیل لی کاهش یافته است به دخالت چهارشنبه.

مورد عفو سند شامل گواهی حسن متعدد اصلاحات مقامات سابق از جمله سرهنگ تونی عدن که گفت: Sutton محافظت او در طی یک شورش در سال 1985 در ایالت تنسی ، بهشت گفت: Sutton مواجه گروهی از پنج زندانی که اقدام به گرفتن او را به گروگان گرفتند.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این زندانیان که سعی من را گروگان گرفته شده به طور جدی آسیب برساند و اگر نه مرا بکشند. نیک خود را به خطر انداخته ایمنی و رفاه به منظور نجات من از مرگ ممکن است. من زندگی من مدیون نیک ساتون” عدن گفت.

Suttons’ خانواده های قربانیان نیز پشتیبانی می شود از جمله Estep قدیمی ترین دختر, رزماری, سالن, که گفت که او اعدام خواهد بدتر شدن درد و رنج خانواده اش را تحمل کرده است پس از مرگ پدرش.

“این شکسته قلب من است که آقای Sutton دهکدهای از دست داد خیلی از زندگی خود را در انتظار اعدام برای قتل پدر من” در سالن گفت: در یک استشهاد.

در زمان Estep قتل, Sutton خدمت شد و زمان برای کشتن او 58 ساله مادر بزرگ. پس از او به جرم قتل او, او همچنین اعتراف به قتل یک دوست از دبیرستان جان بزرگ, 19 و Knoxville دنیاست. مردی به نام چارلز Almon, 46. او گفت: او را ضرب و شتم بزرگ به مرگ در ماه اوت سال 1979 و پس از آن به ضرب گلوله Almon دو ماه بعد.

بعد از لی تصمیم به مداخله Sutton بخشش وکیل سابق ایالات متحده در منطقه قاضی Kevin Sharp گفت: دفاع تیم برنامه ریزی شده به “به دنبال هر موجود خیابان ممکن است برای کمک به آقای Sutton.”

Sutton برنامه ریزی شده اعدام می آید در میان اخیر از سرگیری اعدام در ایالت تنسی. دادگاه عالی ایالت متوقف اعدام را در سال 2015 پس از چالش های قانونی با زندانیان محکوم به اعدام.

متحده شروع به استفاده از ميدازولام به جای پنتوباربیتال در تزریق کشنده پروتکل های پس از سازندگان دومی دارو متوقف فروش به ایالات متحده برای استفاده در اعدام. منتقدان از ميدازولام استفاده در تزریق کشنده سوال اثر خود را سرزنش آن را برای طولانی مدت و ظاهرا دردناک اعدام از جمله دنیس مک گوایر در اوهایو و کلیتون Lockett در اوکلاهما.

تنسی از سر گرفته شد اعدام در سال 2018 با بیلی ری Irick برای 1985 مرگ پائولا دایر. دولت قانون نیاز به تزریق کشنده به صورت تمام جنایات پس از Dec. 31 سال 1998 در حالی که کسانی که قبل از آن تاریخ می توانید انتخاب کنید برق.

تنسی تزریق کشنده پروتکل با استفاده از سه دارو: میدازولام یک آرام بخش; واکرونیوم برمید یک فلج; و کلرید پتاسیم که توقف قلب است.

اگر حکم اعدام او انجام شده است پنج شنبه, Sutton خواهد بود که فرد چهارم اعدام در ایالات متحده در سال 2020 و برای اولین بار در تنسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر