نیجریه گزارش کلروکين مصرف بیش از حد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن—بدون شواهد—تبلیغ مواد مخدر به عنوان امکان پذیر است Coronavirus درمان

نیجریه مقامات بهداشتی ضروری و هشدار مردم به خود درمانی با اثبات نشده درمان پس از سه نیجریه overdosed در کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ—بدون شواهد و مدارک—به عنوان یک درمان ممکن برای رمان coronavirus.

سی ان ان گزارش داد که روز شنبه “سه نفر در بیمارستان بستری شدند در [نیجریه شهر لاگوس] پس از مصرف مواد مخدر است.”

“لاگوس دولت وزارت بهداشت با صدور بیانیه ای کوتاه گفت: هیچ ‘شواهد سخت است که کلروکين موثر در پیشگیری یا مدیریت coronavirus عفونت'” سی ان ان اشاره کرد. “کلروکين استفاده می شود برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید.”

با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که کلروکين تست شده است برای درمان COVID-19 تهمت به دروغ ادعا کرد که در یک نشست خبری یکشنبه که شواهد برای کلروکين اثربخشی در درمان coronavirus است “بسیار قوی است.”

“چرا ما باید آن را تست در یک لوله آزمایش برای یک سال و نیم که ما باید هزاران نفر از مردم هستند که بسیار بیمار است و ما می توانیم با استفاده از آن در این افراد و شاید آنها بهتر است ؟” رییس جمهور پرسید.

روز یکشنبه جلسه نخستین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است میفروخت نادرست و یا ادعاهای اثبات نشده در مورد کلروکين اثربخشی در درمان COVID-19.

“در حال حاضر مواد مخدر به نام کلروکين—و برخی از مردم را به آن اضافه کنید ‘هیدروکسی-.’ هیدروکسی کلروکین. بنابراین کلروکين یا هیدروکسی کلروکین. در حال حاضر این است که یک مشترک مالاریا به مواد مخدر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه پنجشنبه گذشته. “بخش خوب است که آن را در اطراف برای یک مدت طولانی, بنابراین ما می دانیم که اگر آن را—اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را نمی خواهید برای کشتن هر کسی است.”

“تاپیک فوق العاده ای وعده” مغلوب ساختن پیشی جستن contineud. “و به طور معمول [غذا و دارو] مدت زمان طولانی را برای تایید چیزی شبیه به آن و آن را—آن تصویب شد بسیار به سرعت و آن را در حال حاضر تایید شده توسط نسخه.”

رئیس جمهور بعد از سخنان FDA با صدور بیانیه ای روشن که آن را “بررسی” کلروکين به عنوان امکان پذیر است coronavirus درمان اما هنوز تایید این دارو برای این منظور است.

روز جمعه نیجریه مرکز کنترل بیماری ها (NCDC) قرار دادن یک توییت ذکر است که سازمان بهداشت جهانی “است و نه تایید استفاده از کلروکين برای COVID-19 مدیریت است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“دانشمندان در حال کار سخت برای تایید ایمنی از چند دارو برای این بیماری” NCDC اضافه شده است. “لطفا در تعامل با خود دارو. این باعث آزار و می تواند منجر به مرگ شود.”

با توجه به عصر ایران, نیجریه, گزارش دو مورد از کلروکين مسمومیت زیر مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه جلسه. “آن را تنها در زمان یک روز برای رئیس جمهور توييتها به مردم در بیمارستان بستری” اظهار تاسف یک کاربر توییتر.

نادیده گرفتن هشدارهای از متخصصان پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به پایین بر ادعای خود را در مورد کلروکين اثربخشی در یک جفت از توییت در روز شنبه اعلام کرد به خود نزدیک به 75 میلیون پیروان توییتر که “هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

به عنوان ProPublica‘s چارلز Ornstein گزارش یکشنبه تهمت تصمیم به افزایش کلروکين به عنوان امکان پذیر است coronavirus درمان است “باعث اجرا در مواد مخدر” در ایالات متحده باعث کمبود دارو برای کسانی که نیاز به آن را برای درمان دیگر شرایط جدی.

“افراد سالم در حال کردن فقط در مورد آنها پایین آمدن با بیماری” Ornstein گزارش شده است. “است که چپ در بیماران مبتلا به لوپوس و… و کسانی که مبتلا به آرتریت روماتوئید ناگهان مقابله با کمبود دارو است که پادمان آنها نه تنها از اثرات آن شرایط. اگر آنها نیاز به قوی تر از داروهای سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را, آن می تواند ارائه آنها را مستعد ابتلا به عواقب جدی تر باید آنها COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de